Son savaş

SON SAVAŞ OYUNUNU NASIL BULDUNUZ !

• ÇOK GÜZEL

Kullanılan: 1 12.5%
  • GÜZEL

Kullanılan: 2 25.0%
  • İDARE EDER

• KÖTÜ

• ÇOK KÖTÜ

Kullanılan: 3 37.5%

• Kullanılan toplam oy
    8

Bu konuyu okuyanlar

Ercenk

Asistan
Reaksiyon puanı
0
ben bu oyuna üye olayım dedim baktım telefon numarası filan istiyor üyelikte bunda bi iş vardır para kopartacaklar galiba dedim ve üye olmadım!herhangi bir para alıyor mu oyun???

Reaksiyon puanı
4
Ercenk Adlı Üyeye Cevap;
Haklısın Bu Oyun Ücretli. Web Sitesindeki Yazıya Göre;
"Son Savaş CE Ltd. Şti. hizmetidir. TURKCELL, AVEA ve VODAFONE altyapısı kullanılarak sunulmaktadır. Abonelik modeliyle çalışan bir servistir. Vodafone ve Avea aboneleri için abonelik bedeli haftalık 7sms/14 kontördür. Abonelik haftalık olarak yenilenmektedir. Turkcell aboneleri için üyelik ücretsiz olup, bilgi mesajları 1sms/2kontör ile ücretlendirilir. Günde en fazla 2 bilgi mesajı gönderilir. Abonelik iptali için IPTAL SONSAVAS yazıp 6970'e göndermeniz yeterlidir. Turkcell Müşteri Hizmetleri:05327559090, Avea Müşteri Hizmetleri : 05557383700, Vodafone Müşteri Hizmetleri: 02123460016"

Ercenk

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Ercenk Adlı Üyeye Cevap;
Haklısın Bu Oyun Ücretli. Web Sitesindeki Yazıya Göre;
"Son Savaş CE Ltd. Şti. hizmetidir. TURKCELL, AVEA ve VODAFONE altyapısı kullanılarak sunulmaktadır. Abonelik modeliyle çalışan bir servistir. Vodafone ve Avea aboneleri için abonelik bedeli haftalık 7sms/14 kontördür. Abonelik haftalık olarak yenilenmektedir. Turkcell aboneleri için üyelik ücretsiz olup, bilgi mesajları 1sms/2kontör ile ücretlendirilir. Günde en fazla 2 bilgi mesajı gönderilir. Abonelik iptali için IPTAL SONSAVAS yazıp 6970'e göndermeniz yeterlidir. Turkcell Müşteri Hizmetleri:05327559090, Avea Müşteri Hizmetleri : 05557383700, Vodafone Müşteri Hizmetleri: 02123460016"
Bende turkcell olmadığı için bu oyuna o kadar kontör harcıyamam :) en iyi oyun travian 4 ever :)

by_erdal21

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar bence reklam amaçlı bir konu bu.Söz konusu oyun para tuzağından başka bişi değil.Gsm firmaları senden habersiz bir yerlere üye edip sürekli kontör çalıyorlardı.Bu da öyle birşey.haftalık 14 kontör iyi tezgah.Karınca yazısını okuyan biliyor bunu, okumayana geçmiş olsun.

shiftdelete35

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
aynen valla hiç kontör felan vermem 14 olsada bende zaten vodafone liim

HellBoys_uA

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bende tel nosu istediler olmadım ercenk in dediği gibi travian forever

Max27

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Oyun belki kontor karşılığı oynana biliyor ama bunun iyi yanlarıda var. Diğer oyunlarda özel şeyler için bankaya para yatırman gerek yaşı tutmuyanlar bu işlkemi yaapmıyorlardı. Bide oyun harika kontor gidiyor diye dert etmiyorum en zından güzel bir oyna gidiyor. :D

Bide oyun hakkında oyun sitesindeki yazıları değil. Googlede ararayarak bulduğunuz ayzıalrı okuyunuz. Ouyn sitesindeki açıklamak çok kafa karıştırıcı ve karınc ayazısı.

Online Savaş Oynu - Blogcu bu sitede oyun hakkında herşey mevcut.