Son günlerde alınabilecek telefonlar

Bu konuyu okuyanlar

byblt

Asistan
Reaksiyon puanı
43
Reeder da tamam güzel telefon ama bu tarz telefonların güncelleme gelmemesi bi eksiklik olarak görüyorum kendi şahsi fikrim ama android one platformundaki gm ailesi gm5plus hariç yapıları olsun malzeme kalıtesi olsun 5 para etmez

byblt

Asistan
Reaksiyon puanı
43
Hoparlör kısmı asus serisinin ki gibi olmuş bu telefon tutar hayırlı olsun

Kesinlikle bu Reeder P10se gelir gelmez aldım Reeder son zamanların en iyi telefonlarını üretiyor fiyatı 899 TL telefonda 3 gb ram var metal şık tasarımı ve gorilla glass dediğimiz en iyi ekran malzemesini kullanıyor. Eğer bu fiyatta iyi bir telefon alacaksanız bu telefon reeder P10se olmadı

byblt

Asistan
Reaksiyon puanı
43
2k olsada göz fazla anlamıyor bundan emin olun iphone 7 stabilitesinde bütün donanımları kendi istedigi gibi ürettirme şansı var android telefonlarda bu yok snaposman işlemci çıkaracakta biz ona uygun sistem hazırlayacagız da buna android yükleyip satacagız bu yüzden stabilite yok ve yenilik yok aslında iphone birşey yapmıyor model takıntısı olan insanlar zaten iphone kullanıyor ios 9 geldi 10 geldi ikiside aynı çok az bi fark var ama sürüm numarası 9 değilde 10 bu yüzden kazanıyor işte yenilenen birşey yok iphone bize küçük küçük yeniliklerle devasa cihazlar sunuyor sözde ama özde öyle birşey yok iphone 7 kullanıcısıyım kesinlikle gm5plus daha iyi apple duyuru

Bu 2k takıntınızı anlamış değilim nolacak 2k olunca merak ediyorum,android kullanıcısıyım fakat o işlemciye 2k koysalar yine yazılımda sıkıntı yaşamaz.
Ayrıca iphone un ekranı 1080p olmasına rağmen 1080p üzeri bi deneyim sunuyor ama herkesin düşüncesi farklı tabi ben 10,000 tlde versem 2k arayacağımı sanmıyorum.

tengribizmenemen

Profesör
Reaksiyon puanı
485
2k olsada göz fazla anlamıyor bundan emin olun iphone 7 stabilitesinde bütün donanımları kendi istedigi gibi ürettirme şansı var android telefonlarda bu yok snaposman işlemci çıkaracakta biz ona uygun sistem hazırlayacagız da buna android yükleyip satacagız bu yüzden stabilite yok ve yenilik yok aslında iphone birşey yapmıyor model takıntısı olan insanlar zaten iphone kullanıyor ios 9 geldi 10 geldi ikiside aynı çok az bi fark var ama sürüm numarası 9 değilde 10 bu yüzden kazanıyor işte yenilenen birşey yok iphone bize küçük küçük yeniliklerle devasa cihazlar sunuyor sözde ama özde öyle birşey yok iphone 7 kullanıcısıyım kesinlikle gm5plus daha iyi apple duyuru
iPhone 7,şu anda ben dahil çok beğenmesem de performans açısından piyasadaki en iyi ürün.Belli sen Android seviyorsun yoksa sence kıytırık Türk firmasının yaptığı alt seviye telefon iPhone 7 ile kapışabilir mi?

M

Murat Burç

SDN Okuru
Kıytırık snapson
Uyumluluk ?
Exynos 5433 note 4
7420 note 5
8890 note 7 gayet yazılımı ile uyumlu çalışan touchwiz arayüze optimize ve 2k ekrana uygun rahat tasiyan işlemciler şu androidin uyumlulugunu gömüp durmayın ayrica lg htc sony kaç senedir snapdragon islemcilerle çalışıyorum artık gayet iyi optimizasyon yapıyorlar

Lonesomecowboy

Doçent
Reaksiyon puanı
198
Reeder calisanlari forumu mu basmis, yoksa bana mi oyle geliyor?
Reeder ne ya, casper alirim,vestel alirim daha iyi vallaha. Hatta casper guncelleme isine egilse su tvde reklamlari donen cihazi guzel. Ama casperda servislik olmayacan aga, dogduguna pisman ederler adami... teli cope at daha iyi. Gerci asusta oyle,samsung ta oyle...

byblt

Asistan
Reaksiyon puanı
43
Yok ben ilel ebet iphone kullanıcısıyım 3 ten beri eksiksiz 4 4s 5 5s 6plus 6s ve 7 olarak kullandım senin aşagıladıgın firmanın sadece önünden geçersin

iPhone 7,şu anda ben dahil çok beğenmesem de performans açısından piyasadaki en iyi ürün.Belli sen Android seviyorsun yoksa sence kıytırık Türk firmasının yaptığı alt seviye telefon iPhone 7 ile kapışabilir mi?

Son düzenleyen moderatör:
M

Murat Burç

SDN Okuru
Bana göre stabillik güncelliktten geçer bunu da en iyi iphone veriyor bende iphone sevmiyorum kullanmama rağmen gm5plus güncelleme versin biraz daha üst model bi telefon çıkarsın onu kullanırım
Stabillik güncellemeden geçmez özellikle iosta
@MuhammedSC senin iPad miniye iphone 7 performasn güncellemesi diye güncelleme gelmişti öyle değil mi:) sözde güncelleme geliyor densin
bir sistem stabilitse güncelleme gerekmez ios güncellenmese belki daha uzun gidecek planlı eskitmeyi en çok apple yapar güncelleme demek stabilite demek değildir

tengribizmenemen

Profesör
Reaksiyon puanı
485
Yok ben ilel ebet iphone kullanıcısıyım 3 ten beri eksiksiz 4 4s 5 5s 6plus 6s ve 7 olarak kullandım senin aşagıladıgın firmanın sadece önünden geçersin
Yalnız,adamlar Türkiye'de telefonları ithal ettikleri diğer ülkelerden daha pahalıya satıyorlar.Bil istedim.

byblt

Asistan
Reaksiyon puanı
43
Yeni telefonlar genelde bir kaç gün bazen 2 hafta tam pil performansı veremeyebilir.

Teşekkürler, fakat açıkçası emin değilim sonraki günlerde sorun yasamak istemiyorum ama sanırım dediniz gibi yapacağım tekrar tesekkurler

byblt

Asistan
Reaksiyon puanı
43
Güncelleme ile çoğu sorunlar çözülüyor ama

Stabillik güncellemeden geçmez özellikle iosta
@MuhammedSC senin iPad miniye iphone 7 performasn güncellemesi diye güncelleme gelmişti öyle değil mi:) sözde güncelleme geliyor densin
bir sistem stabilitse güncelleme gerekmez ios güncellenmese belki daha uzun gidecek planlı eskitmeyi en çok apple yapar güncelleme demek stabilite demek değildir

M

Murat Burç

SDN Okuru
Güncelleme ile çoğu sorunlar çözülüyor ama
Ben diyorum ki iPad miniye
iphone 7 adı altında güncelleme geliyor bu ne kadar verimli olabilir ki

Ayrıca androidde güncelleme ile çözulecek sorunlar az iken iosun bir güncellemesi hatalar ile geliyor öbürü o hatayı çözüyor.
Sözde hata çözüyor işte

byblt

Asistan
Reaksiyon puanı
43
Çoğu sorun zaten ipad te de oldugu için yeni güncelleme gibi gönderiyorlar

Ben diyorum ki iPad miniye
iphone 7 adı altında güncelleme geliyor bu ne kadar verimli olabilir ki

Ayrıca androidde güncelleme ile çözulecek sorunlar az iken iosun bir güncellemesi hatalar ile geliyor öbürü o hatayı çözüyor.
Sözde hata çözüyor işte

byblt

Asistan
Reaksiyon puanı
43
Reeder saglam reklam yapıyor
Hahaha 100 tl daha verip(ki 900e gm5 plus bulursun) saf androidli çatur çutur güncelleme alan kamerası iyi gm5 plus lamak varken niye bu ÇÖP cihazı alayım söylesene bir bana
Reeder gene basmış forumu rezil cihazlar üretiyorsunuz anlayın Allahım birde Reeder p10s'e 1600 tl istemek yok mu

byblt

Asistan
Reaksiyon puanı
43
s8plus iphone 7 plusu bırakıp ona geçtim

_FAUST_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,612
Dün sağlam apple kullanıcısı bugün samsung öneriyor ilginç
Keşfettikçe tercihler değişime uğruyor ben de ki gibi mesela bugünlerde Edge ister oldum önceden Apple hayranıydım ve Windows,anlatabildim mi?:)

byblt

Asistan
Reaksiyon puanı
43
Bütün iphone modellerini kullandım bu kadar baglanmaya gerek yok s8 plus aldım şuan çok menmunum çokta iyi sınırları aşmak gerekiyor paran varsa hepsi iyi paran yoksa yorum yapmayın

Dün sağlam apple kullanıcısı bugün samsung öneriyor ilginç
--- Gönderi Güncellendi ---
Evet bütün apple serisini kullanmış biri olarak iphone 7 plus yerine s8plus öneriyorum

Keşfettikçe tercihler değişime uğruyor ben de ki gibi mesela bugünlerde Edge ister oldum önceden Apple hayranıydım ve Windows,anlatabildim mi?:)

SONG JOONG KI

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
İphone iş.
Android eğlence telefonları çıkarıyor.
Ona göre kimin neye ihtiyacı varsa alsın