Son dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan 'dolar' mesajı! 'Endişeniz olmasın'

Bu konuyu okuyanlar

xPhoenix06

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,187
Ben dolarla mı alışveriş yapıyorum hayır TL ile yapıyom banane artsın dolar.

AdminisTraktör

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,171
Arkadaşlar, işlemci takıntısından kurtulun! QSD 800 Serisi İşlemcilere oyunculardan başka kimsenin ihtiyacı yok. Ben şu anda MT6737 kullanıyorum. Kamera performansının düşük olmasının dışında hiçbir şikayetim yok. Gereksiz yere maliyeti yükseltmenin anlamı yok. Çoğumuza çok hesaplı fiyat/performans telefonları lazım.

Vestel'e iki konfigürasyon önerdim: A) Düşük Konfigürasyon 1) Üstsegment QSD 630 2) Ortasegment MT6750 3) Altsegment MT6739 (Kamera performansının iyi olması şartıyla) B) Yüksek Konfigürasyon 1) Üstsegment QSD 636 2) Ortasegment MT6755T 3) Altsegment MT6750. Benim tercihim B Konfigürasyonudur.

Diğer taraftan Vestel'in çok üstdüzey telefonlar çıkarması şu an için hata olur...
Saçmalığın daniskası bu işlemciler ile sd845i kıyaslayabilmek için sd845 li telefon kullanmalısınız.

Hiç kimse kusura bakmasın ben işimi yapıyorum paramı kazanıyorum. Herkes işini yapsın ben istediğimi özgürce alır özgürce kullanırım.

Şimdi biliyorum vatan haini ilan edileceğim. Eğer ki bu iş benim 3 kuruşumla düzelecekse ne ala ama ben venüste alsam yada donumu satıp tl de alsam bu durum düzelmeyecek...

Emir Timur

Doçent
Reaksiyon puanı
445
"Biz, her bir insanın kaderini kendi çabasına bağlı kıldık."
Allah söylüyor bunu. Sen şimdi bizim Allah'ımız var dersen başına göktaşı yağdırır en fazla.

honline

Müdavim
Reaksiyon puanı
296
Ülkede devalüasyon olmuş Türk lirası %100 değer kaybetmiş nasıl endişe olmasın.
Bunlar daha tünelin ucundaki ışık daha tünele bile girmedik ki.

Reaksiyon puanı
892
Ülkede devalüasyon olmuş Türk lirası %100 değer kaybetmiş nasıl endişe olmasın.
Bunlar daha tünelin ucundaki ışık daha tünele bile girmedik ki.
10 günde 1 lira arttı inanılmaz bir durum,4.80 e kızarken 6.40 oldu.Bu durum endişe etmeyin gibi bir durumla açıklanamaz.Dolar bizim önümüzü kesiyor bu açık bi durum 6099₺ lik telefon 7499₺ oldu ve bence bir daha zam gelme olasılığı var şu durumda.Androidlerde bile hepsiburadada fiyat artmış,bu durumda yakında tüm androidlere de zam kapıda.

AdminisTraktör

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,171
Herkes ekmek peşinde... şu durumda bence herkes bir olmalı. Ben açıkcası son bir haftaki olaylarda Türkiye ekonomisini sorumlu tutmuyorum. Bu yaşananlar tamamen siyasidir aksini idda eden ekmek peşindedir. Türkiye ekonomisinin hakkettiği yer 3.8 4.2 arasıdır. Üretim yok vs ama bu üretim bizde 100 yıldır yok. Bu konuda günümüzün sorumlularıda belli ancak abd siyasi başkan değiştirdikten sonra doların direk 3.8 dan fırlaması gerçekten ilginç.

Dora

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
9,731
Bedelli askerlik 2000 € mu olmuştu. Yurt dışından bu bedelliyi yapacak çok kişi mi vardı? 1 hafta önce 2000 € devlet için rakam değilken şimdi 2000 € devlet adına çok güzel bir rakam. Sanki her şeyin altında bir bit yeniği var. Bedellinin bu kadar ucuz olması, yurtdışındaki kaçaklar bitirsin diye 2000 € yapmaları ve €/$ patlaması. Her şey planlı gibi. Yanlışım varsa düzeltin.

AdminisTraktör

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,171
Bedelli askerlik 2000 € mu olmuştu. Yurt dışından bu bedelliyi yapacak çok kişi mi vardı? 1 hafta önce 2000 € devlet için rakam değilken şimdi 2000 € devlet adına çok güzel bir rakam. Sanki her şeyin altında bir bit yeniği var. Bedellinin bu kadar ucuz olması, yurtdışındaki kaçaklar bitirsin diye 2000 € yapmaları ve €/$ patlaması. Her şey planlı gibi. Yanlışım varsa düzeltin.

Bugün tüm olaya farklı ve daha gerçekçi bir bakışla bakıyorum. Her şey planlı ama bu plan Türkiye cephesinden değil. Artık bunu açıkca gördük ancak üretimimiz iyi olsaydı bu kadar etkileyemezlerdi

Emir Timur

Doçent
Reaksiyon puanı
445
Üretim yok muydu? Buğdayı, samanı, eti, mercimeği dışarıdan mı alıyorduk? Üstelik yerli tohumu yasakladılar. Beğenmediğiniz İsrail'den, oradan buradan alıyoruz. Sen bütün ipleri vermişsin "batı"ya ipi çekince elin kolun hareket etmesin istiyorsun. Öyle bir dünya yok kardeşim. Dış mihraklar, faiz lobisi, fedö, pkk vs. adı ne olursa olsun, her zaman var olacak mı? Evet. O zaman senin görevin sürekli bunları tekrar ederek ağlamak mı? Asla. Senin görevin bunların sana zarar verme olasılıklarını yok etmen, hiç değilse en aza indirmen. Yapmamışsan, hatta aksini yapmışsan bu ülkeyi bizim mahalle muhtarı da yönetir.

Emir Timur

Doçent
Reaksiyon puanı
445
Uyarı: 10 kilo yorgan içerir. ;) Yorgan tarikatı görmesin tahrik olabilirler.

F1kan

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,882
+9 İslam itemleri :

- Uzun adam
- 10 Kilo yorgan
- Gonya
- A haber
- Biz dolarla alışveriş yapmıyoz ki biz dolarla alışveriş yapmıyoz

F1kan

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,882
Durumun islamla hiçbir alakası yok...

+9 İslam derken umarım gerçek İslamı anlamamışsındır :)

Çünkü gerçek İslam namına Türkiyede elle tutulur bir şey olsa, ekonomi kötüye gittiğinizde " Olsun Allahımız var " diyen birine gerçek müslüman ; "Bu zamana kadar niye tedbir almadın " diyebilecek akla ve cesarete sahip olurdu.

Ama görüyoruz ki ülkemizin islamdan anladığı her şeyi yapalım sonunda olmazsa "Olsun Allahımız var " diyip 10 kiloluk yorgan kara mizahı yapalım.

HARBİKIZ

Müdavim
Reaksiyon puanı
132
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan memleketi Rize'de konuşma yaptı. Cumhurbaşkanı Erdoğan konuşmasında, "Çeşitli kampanyalar sürdürülüyor. Bu kampanyalara kulak asmayın. Onların dolarları varsa bizim de halkımız, hakkımız, Allah'ımız var." dedi. :(

cumhurbaskani-erdogan-dan-dolar-mesaji-onlarin-dolarlari-varsa-bizim-de-halkimiz-var-12102862.Jpeg

---- Mesajlar birleştirildi ----

Denemesi bedava,İmam hatiplerin tamamını kapatıyoruz diye açıklama yapılsın ve kapatılsın,$ bir günde %50 düşmezse Dublin'i terk ederim...

Son düzenleme:

AdminisTraktör

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,171
+9 İslam derken umarım gerçek İslamı anlamamışsındır :)

Çünkü gerçek İslam namına Türkiyede elle tutulur bir şey olsa, ekonomi kötüye gittiğinizde " Olsun Allahımız var " diyen birine gerçek müslüman ; "Bu zamana kadar niye tedbir almadın " diyebilecek akla ve cesarete sahip olurdu.

Ama görüyoruz ki ülkemizin islamdan anladığı her şeyi yapalım sonunda olmazsa "Olsun Allahımız var " diyip 10 kiloluk yorgan kara mizahı yapalım.
Buna birazda dini istismar etmek deniyor. Baştakiler dini oy toplamak için kullanıyor.