Soluto 1.2.718.0 || Bilgisayar Açılış Hızlandırma Programı || Şiddetle Tavsiye Ederim

Konusu 'Bedava Programlar / Ücretsiz Yazılımlar' forumundadır ve IThelp tarafından 27 Ekim 2011 başlatılmıştır.

1. IThelp

IThelp Profesör

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0

- Soluto 1.2.718.0 || Bilgisayar Açılış Hızlandırma Programı || Şiddetle Tavsiye Ederim

soluto (Bilgisayar Başlangıcını Hızlandırma Programı) bugüne kadar bildiğiniz optimizasyon yazılımlarının oldukça dışına çıkarak, sistem performansını artırmanın alternatif yollarını aralıyor.

Sizinle benzer problemleri yaşayan kullanıcılarla iletişim kurmak hem onlardan yardım almak hem de onlara yardımcı olmak istemez misiniz? Soluto oluşturduğu "PC Genom" projesiyle bilgisayarda yaşanan problemlere hemen cevap bulunabilecek bir kütüphane meydana getiriyor. Topluluk tarafından düzenlenen bilgiler Soluto tarafından bir araya getirilerek analiz ediliyor. Böylece bilgisayar kullanıcılarının yaşadığı binlerce sorun yaşanmış tecrübelere dayanılarak çözümleniyor.

Soluto kurulumundan sonraki ilk bilgisayar başlangıcında yaptığı analizlerle size gerçekçi bir rapor çıkartıyor. Bu rapor sayesinde bilgisayarınızı yavaşlatan her uygulama gözler önüne seriliyor. Soluto'nun önerilerine kulak vererek bilgisayar açılışınızı hızlandırmakla işe başlıyorsunuz. Daha sonraki süreçte bilgisayarınızın sebebini anlamadığınız şekilde kasıldığı her durumda programdan yardım alarak topluluğun sesine kulak verebilirsiniz. Böylece benzer sorunları tecrübe edenlerin görüşlerinden yararlanır ve sorunlarla vedalaşırsınız.

Soluto'nun amacı sadece yardım alan değil, yardım etmesini de seven kullanıcılarla projesini her sorunun cevaplanabileceği dev bir kütüphane haline getirmek. Kullanıcıların karşısına şık, kullanıcı dostu ve minimalist bir arayüzle çıkan Soluto beta sürümünde olmasına rağmen kullanmaktan çok zevk alabileceğiniz yeni nesil bir program.

Ben bu programı şahsen kendim kullandım.Bilgisayarım 30 saniyede açılırken Soluto programı 10 sainyeye düşürdü.

İNDİR

http://www.tamindir.com/program/20723/Soluto.htm

PROGRAMIN ORJİNAL LİNK

http://www.soluto.com/Download

2. Oryuken

Oryuken Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hayatıma 6 saniye kazandırdı

3. IThelp

IThelp Profesör

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    ne güzel 6 saniyede bazen cok işe yarıyor sen actıkca pc kapatıkca program gitikce daha yararlı hale getirecek pc örnek benim ki 1 dk 40 sn acılıyordu şimdi ise sadece 50 sn acılıyor

4. ck-xe

ck-xe Dekan

Beğenileri:
    32
    Ödül Puanları:
    48
    1 saniye kazandırdı ama ileride daha büyük kazançlar sağlar mı bana :D

5. loverman

loverman Asistan

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Benim bilgisayarım 2dk da açılıyordu.Şimdi 1dk29sn de açılıyor :D . Soluto bile kurtaramadı, format şart oldu :D

6. POWER

POWER Rektör

Beğenileri:
    158
    Ödül Puanları:
    0
    "msconfig" bunun için biçilmiş kaftan <:)

7. Oryuken

Oryuken Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    başlangıçta bi tek avast var ama 3-4 dakikayı buluyo açılması .. format zamanı geldi

8. azkader

azkader Asistan

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    sadece bilgisayar açilmasinimi hizlandiriyor yoksa sayfalari açilirken filanda hizli açiliyormu sayfalar.

9. muratflash

muratflash Rektör

Beğenileri:
    140
    Ödül Puanları:
    63
    Windowsun başlangıçta açılan programlarını ve servisleri kontrol altında tutarsanız açılış ve kapanışta fazla bi değişme olmaz buda demek oluyorki bilgisayara otu şoku fazla doldurmamak gerekiyor...:D

10. I_Silencer_I

I_Silencer_I Dekan

Beğenileri:
    85
    Ödül Puanları:
    48
    Windows 8 i programsız erken açılır :)

11. mehmet_7026

mehmet_7026 Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları: