Şok İddia: Crytek Batıyor mu?

Bu konuyu okuyanlar

cold38

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Oncelikle CryTek in batacagini zannetmem.(Benim Gorusum bu). Eger batacak kadar zor bir durumda olsalardi HomeFront'u duyurmazlardi gibime geliyor. Bu arada sunu belirtmeliyimki, CRYSIS oyununun butun yasal haklari Electronic Arts(EA Games) aittir. Crytek proje ortagi ve developer' i dir.
Yani olaki CryTek Satilir CRYSIS markasi EA' nin elinde kalacagi icin satin alan firmanin hic bir hakki olmayacakdir.

El Padrino

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
70
Yazık olur öyle birşey olursa ama pek ihtimal vermiyorum.

Rint

Müdavim
Reaksiyon puanı
360
Sabah sabah bu haber ile karşılaşmak iyi olmadı :( umarım sadece bir dedikodudur...

sdelta

Müdavim
Reaksiyon puanı
140
Bu zamana kadar oyunlarını hep orijinal aldım, umarım batmaz. Takdir ettiğim sayılı oyun stüdyolarından.

xanovera

Asistan
Reaksiyon puanı
1
EA desteğindeki böyle kaliteli projelerin bahsedildiği gibi piyasadan çekilmesi imkansız.
Fiyat kırıp milyonlar satabilirler CYRSIS ten...

abidn

Asistan
Reaksiyon puanı
0
http://inciswf.com/olamazzzzz.swf

Ben de DX11 yüzünden çok sövmüştüm ama sırf DX sorunsalı yüzünden koca Crytek batamaz, batmamalı :D Konsol odaklı olduğundan olur başka bir şeyden olur ben Crytek'i, Crysis'i oyundaki yazıları geçtim seslerden, hatta bazı tabelalardan vs. tamamını Türkçe sunduğu için çok seviyordum.

Mai Nai

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
157
Yerli bir firma olsaydı buna ihtimal verebilirdim.

__kadıköyRAP__

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,146
Zaten 2. ve 3. oyunlarıyla da benchmark olmayı başarmıştır bence, ondan çok sistem isteyen oyun mu var?

hanox

Asistan
Reaksiyon puanı
15
Crytek i yanlış yönlendiriyorlar.Crisis gibi devesa haritaya sahip oyunu küçültüp bir şehrin yarısına soktular ve oyunu satmayacak hale getirdiler.geliştirme maliyetleri var birde satmayınca oyun ,tabi zarara girersin:Başka oyunda piyasaya sürmessin.Crisis 3 oyununu oynayıpta memnun olan varmı.silahlarbile neredeyse aynı. Hiçbir zaman ilk oyunun çizgisini yakalayamadı. Bir bomba patlatamasa sıkıntı kaçınılmaz.

pcwolf

Müdavim
Reaksiyon puanı
33
Ziyaretçilerden crysis serisinin bitirildiği için müstehak diyen var. Crysis serisi bitti mi yav?

friendly

Müdavim
Reaksiyon puanı
671
Crysis Wars (Crysis serisinin çıkan ilk seriden sonraki devam niteliğinde olan Multiplayer oyunu) serverlerini bu ay sonu itibari ile kapatacağını duyurdu , demek ki bunun bu durumla bir alakası var.