Sohbetcep Dikkat

Bu konuyu okuyanlar

kers

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar nolursunuz çocuklarınız kardeşlerniz nerede ne yapıyor çok dikkat edin.
Geçen günler kardeşimin yanından geçerken çaktırmadan bilgisayarına baktım kendisi 13 yaşında kız çocuğu SohbetCep - Sohbet, Chat, Bedava Sohbet Sitesi adlı bir sitede olduğunu fark ettim neyin sohbetiymiş bu diyip merak ettim ne yaptığını not aldım sitenin ismini bir kenara aradan bir kaç gün geçti evde yokken ben girdim girer girmez bir sıcak karşılama bir ilgi alaka inanamazsınız kendimi prenses gibi hissettim. Güzelmiş filan derken birazdan özel mesajlar gelmeye başladı kaç yaşındasın, nerelisin, okuyormusun filan yaşımın 12 olduğunu okuduğumu söyledim derken neredesin şuanda evdeyim diyorum kimse varmı diyor sorular git gide ileriye gidiyor karşımdaki kişiler büyük insanlar geneldeki sohbetlerden anlıyorum ama özelden cinsellik arıyorlar derken üzerinde ne var iç çamaşırın ne renk gibisinden sorulara kadar ilerleme başladı 12 yaşındayım dememe rağmen bunları yaptı arkasından face varmı skype varmı gibi şeyler sordu özelime gelen şahıslar daha fazla dayanamayıp çıktım.
Aman arkadaşlar dikkat diyeyim mahsumca gözüken sohbetler tehlikeli olabilir koruyup kollamak kandırılmasını engellemek onlara güzel bir gelecek sunmak başlıca görevimiz