Soğutucu kullandırtmıycak dizüstüler

Bu konuyu okuyanlar

kuşkucu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Çok az ısınan yanımda soğutucu taşıttırmayacak canavar gibi dizüstü bilgisayar önerilerinize açığım. Oyunlarda sorun çıkartmayacak, matematik işlemleri için gereken programlarda yavaşlamayacak her yönden üst düzey donanımlı ve bir de bayan olduğum için hafif olursa süper olur. Çok teşekkürler.

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,989
Istediğiniz özelliklerde ısınma yapmayan bilgisayar bulmak zor fakat burda soğutucu veya notebook standı kullanmak bilgisayarınızın ömrünü arttırır ayrıca oyun oynayıp oynamayacağınıza da bağlı.Fiyat aralığı belirlerseniz daha rahat yardımcı olabilirim.

kuşkucu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
bütçe 500 tl ile 5000 tl arasında olabilir o konuda pek sıkıntım yok :)
--- Gönderi Güncellendi ---
Satellite L855-14N - Toshiba

bu pc yi kullanıyorum soğutucuz ateş topuna dönüyo ve dışarıda çalışmak için soğutucuyla gezmek zorunda kalıyorum illallah ettim artık :s LOL kurdum oyunu açınca pc kendini kapatıyo sürekli delirtti beni

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,989
Dell Inspiron 7567 Intel Core i7 7700HQ 16GB 1TB + 128GB SSD Fiyatı

Bun bu ürünü kullanıyorum.Soğutma performansı çok başarılı.Turbo çift fana sahip en ağır yük de 62 dereceyi geçmiyor bilgisayar.Ayrıca elinizin klavye ile temas ettiği hiç bir yerde ısınma olmuyor.1050ti ekran kartı,son nesil işlemci ve 16 gb ddr4 ram ile uzun yıllar götürür cihaz.Lol de 210 fps ultra ayarlar da oynuyorum.Cihazın ekranı diğer modellere göre bir tık daha aşağıda görüş açısı bakımından ama genel anlamda tavsiye ederim.

kuşkucu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5

Bun bu ürünü kullanıyorum.Soğutma performansı çok başarılı.Turbo çift fana sahip en ağır yük de 62 dereceyi geçmiyor bilgisayar.Ayrıca elinizin klavye ile temas ettiği hiç bir yerde ısınma olmuyor.1050ti ekran kartı,son nesil işlemci ve 16 gb ddr4 ram ile uzun yıllar götürür cihaz.Lol de 210 fps ultra ayarlar da oynuyorum.Cihazın ekranı diğer modellere göre bir tık daha aşağıda görüş açısı bakımından ama genel anlamda tavsiye ederim.
çok teşekkürler hemen ekledim listeme dikkate alıcam

Samet UCA

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,912

Bu cihaz sağlammış. Klavyesi nasıl rahatmı ? bende değiştirmeyi düşünüyorum. Dell | Toshiba alıcam.
Yumuşakmı daha doğrusu.

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,989
Bu cihaz sağlammış. Klavyesi nasıl rahatmı ? bende değiştirmeyi düşünüyorum. Dell | Toshiba alıcam.
Yumuşakmı daha doğrusu.
Hocam klavye güzel basış hassasiyeti iyi yalnız kırmızı değil beyaz aydınlatması var. Şuanda bu fiyat bandında rakibi yok kesinlikle tavsiye ediyorum.

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,117
onun için konum değiştirmen gerek Vostok aradığın özellik hp içinde geçerli olur...
106352.jpg

yoksa burda yok öyle bir dünya...