Soft Organizer 5.01

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)


yasaklı

Asistan
Katılım
30 Nis 2009
Mesajlar
311
Puanları
18
Ekli dosyayı görüntüle 14332

Soft Organizer (formerly Full Uninstall) tam bir yazılım kaldırma aracıdır. Aracın ana işlevi bilgisayarınızdan programların kaldırılması tamamlandı. Yumuşak Organizatör belirli bir uygulamanın kurulum işlemi sırasında sisteme yapılan tüm değişiklikleri izler. Kolayca dosya veya kayıt defteri girdileri yükleme sırasında değiştirilmiş öğrenebilirsiniz. Bu verileri kullanarak, Yumuşak Organizatör tamamen size sipariş bir uygulamayı kaldırır. Böylece bir disk üzerinde gereksiz dosyaları veya klasörleri, kayıt defteri girdileri ve: Gereksiz yazılımları kaldırırken sık sık yüz genel bir sorun, sistemde kalan çeşitli izleri olduğunu. Bir uygulama kendi kaldırıcı ile düzgün kaldırıldı, bu bile olabilir - uygulamayı kaldırmak için bir satıcı tarafından sağlanan özel bir program. Yumuşak Ajanda program, bu sorunu çözmek için tasarlanmıştır.HIZLI İŞLERİ
programı birçok rakip çözümlere göre çok daha hızlı bir performans sergiliyor. Kurulum prosedürleri yapmış değişiklikleri izleme, yerine önce ve kurulumdan sonra tüm dosyalar hakkında bilgi tasarrufu uzun zaman alırken Yumuşak Organizatör gerçek zamanlı olarak disklerde değişiklik analiz etmesidir. Böyle bir yaklaşım, diğer programları ile karşılaştırıldığında çok zaman kazandırır.
TARAFTAN BAŞVURU LİSTESİ
Sen kurulum Yumuşak Organizatör sisteminizde yüklü tüm uygulamalar bildirim alanı simgesi tek bir tıklama ile erişilebilir olacak, böylece. Başka bir tıklama ve hemen bir yerleşik kaldırıcı standart Programlar ve Özellikler aracını açmadan veya aramadan gereksiz programı kaldırabilirsiniz.
BASİT UYGULAMA ÇIKARMA
uygulama kaldırma işlemi çok basit ve alışılmış yönteme oldukça benzer. Siz sadece Yumuşak Organizatör bölgesinde gereksiz bir program seçin ve kaldırma düğmesine tıklamanız gerekiyor.

Sınırsız kullanım hakkı.Kurduktan sonra program full oluyor.Your Uninstaller'den daha kaliteli ve daha kullanışlı..

indirme linki...

http://dl3.comss.ru/download/soft-organizer-setup-comss.exe

kaynak: http://www.comss.info/page.php?al=Soft_Organizer_free
 

Pupilla

Cümle Doktoru
Katılım
17 Haz 2009
Mesajlar
8,728
Puanları
63
yasaklı kaynak ilettiğinizde konu aktifleştirilecektir
 
Üst
stat counter