Smf mi Vbulletin mi ?

Bu konuyu okuyanlar

kaptan_75

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba Arkadaşlar

Forumda birçok konuya baktım hemen herkes vbulletin diyor. Hatta dogru ise shiftdelete.net in smf den vbulletine geçtigi söyleniyor. Benim sorum şu. 3 yılldır smf kullanıyorum ve benim görüşüm tam bir şekilde ilerleyemedim seo v.b açıdan. Fakat vbulletin sitelere bakıyorum seo indexlenme tags v.b iyi durumda. Sizin öneriniz ne olur bu konuda.

eSa

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
352
Vardır bir bildiği diyerek SDN nin izinden devam et.

webadam

Asistan
Reaksiyon puanı
0
daha 2 saat önce vbulletin lisans aldım siteme 350 tlye.
tabikide vbulletin.

uma350

Müdavim
Reaksiyon puanı
70
Paran varsa vBullettin , yoksa SMF. Bak benim param yok mesela o yüzden SMF kullanıyorum :)

Param olsaydı vBullettin kullanırdım.Geçiş kısmı nasıl olacak onu bilemiyorum.Aktarım yapılabiliyor mu acaba smfden vbullettine ?

kaptan_75

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Paran varsa vBullettin , yoksa SMF. Bak benim param yok mesela o yüzden SMF kullanıyorum :)

Param olsaydı vBullettin kullanırdım.Geçiş kısmı nasıl olacak onu bilemiyorum.Aktarım yapılabiliyor mu acaba smfden vbullettine ?

Evet aktarım oluyor ben denedim sorun olmadı geçerken fakat lisans alırım o problem degil hocam. Lisansı aldıktan ve geçiş yaptıktan sonra nasıl bir ilerleme olur. Yükselme açısından

uma350

Müdavim
Reaksiyon puanı
70
Evet aktarım oluyor ben denedim sorun olmadı geçerken fakat lisans alırım o problem degil hocam. Lisansı aldıktan ve geçiş yaptıktan sonra nasıl bir ilerleme olur. Yükselme açısından

Aslında SMF içinde var seo paketi ama vBullettin deki seo paketi daha iyidir herhalde.
Burada görsellik , kullanışlılık da önemli bence.vBullettin bu parayı hak ediyor.

kaptan_75

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Düşüncemde vbulletinden de yana. SDN de smf den vbulletine geçtigine göre artık ciddi şekilde adım atmam gerekecek. Yorumlarınız için teşekkürler arkadaşlar

Rockco

Doçent
Reaksiyon puanı
5
vbulletinin teknik desteğini bulmak çok kolay eklentisi teması vs onlarda keza öğle o yüzden vbulletin

Turab Garip

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
175
Türkiye'de her zaman vBulletin'dir bunun cevabı. Türkiye pazarına ilk giriş yapan her zaman kazanır, yeter ki önemli bir yerde sendelemesin, ne yaptığı ve nasıl yaptığı önemli değil.

O yüzden Türk kullanıcıya hitap etmek istiyorsan ve suya sabuna da fazla dokunmak istemiyorsan vBulletin.

Bunun dışında başka bir şey düşündüğünü sanmamakla birlikte; diğer herşey için SMF.

kaptan_75

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Tabi haklısınız benimde görüşüm vbulletinden yana. En kısa zamanda geçmeyi planlıyorum bu sisteme. Peki vbulletine geçtigim zaman seo, indexlenme, hit sizce nasıl bir zamanda olur ? Vbseo mu yoksa zointseo mu kurmam daha iyi

/xo/

Müdavim
Reaksiyon puanı
226
Vbulletin geliştirmeye çok açık ve kolay.

OnurFK

Müdavim
Reaksiyon puanı
4
bu konu yeniden mi canlanmaya başladı konu tarihi :

13-04-2012, 16:44

:):)

TosunPasaa

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Vbulletin eklenti olarak çok daha fazla seçenek var. Kullanım ve görsellik olarak de bence smf den çok daha iyi.

Ragor Bey

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Her zaman vBulletin asla şaşmaz.

Şuana kadar hala daha iyi bir forum scripti çıkmadı.

drjacob

Müdavim
Reaksiyon puanı
676
vBulletin her türlü smf ücretsiz olduğu için kullanılıyor

Son mesajlar