Smf İyi bilen yardım edebilirmi?

Bu konuyu okuyanlar

berkay15

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Merhaba arkadaşlar Smf İyi bilen biri bakabilirmi saygılar

turoksin0

Müdavim
Reaksiyon puanı
0
ben bilsem ederim bende buradan yazıldıkça öğreniyorum

berkay15

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Sorun şu www.aktuelpaylasim.com site kurudm smf 2 3 gün oluyor... Bi Hızlı Cevap eklemek istiyorum..Bide Youtube video oynatmak...

Smf 1.1.4 bu siteyle aynı...

turoksin0

Müdavim
Reaksiyon puanı
0
smf yardım sitelerinde bulursun bi google dan araştır baktınmı

pesimist

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,000
Elmacık cevaplar en kısa sürede sanırsam..

berkay15

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Benle direk irtibata geçicek birini arıyourm admin olup hemen çözüp bitirecek biri laım bana bu sitenin mod'u fln... v.s

turoksin0

Müdavim
Reaksiyon puanı
0
illaki vardırda heralde şu an yoklar beklemen gerekiyor

Turab Garip

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
175
Selamlar.

berkay15 dedi ki:
Benle direk irtibata geçicek birini arıyourm admin olup hemen çözüp bitirecek biri laım bana bu sitenin mod'u fln... v.s

Sürekli bu yaklaşımla gelen çok arkadaşımız oluyor. Arkadaşlar lütfen mazur görün, ama zamanımın çoğunu buna ayırdığım için hiç bir şeye zamanım kalmadı. Yani son dönemde bu tür sorular sormak için 1000 civarında kişi beni MSN listesine ekledi, her biriyle aynı şekilde ilgilenemez hiç kimse. Ama çok faydalı bilgiler bulabileceğiniz resmi siteyi tavsiye ediyorum:
http://www.simplemachines.org/community/index.php?board=76

Burası tamamen Türkçe'dir. Ayrıca hızlı cevap ile ilgili kısa bir doküman yazmıştım ben orada.

otantic76

Doçent
Reaksiyon puanı
0
ya arkadaşlar peki şunu sorayım;

üyeler renkli koyu vs gibi yazmasın sadece yöneticiler yazsın? bu mümkün mü?

berkay15

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Elmacik Tamamdır Hızlı sorunu senin yazınla Hallettim saten bilgiler için Saolun saygılar + sewgiler herkese

turoksin0

Müdavim
Reaksiyon puanı
0
otantic76 dedi ki:
ya arkadaşlar peki şunu sorayım;

üyeler renkli koyu vs gibi yazmasın sadece yöneticiler yazsın? bu mümkün mü?
bence mümkün :D ama ben bilmiyom nasıl yapılır :D

replikacep

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Smf de destek arayanlara her turlu yardim edilir
Smf.gen.tr de uye adim tekyurek ve kendi siteme gelipte Telefon Yazilim Rom Destek benimle iletisime gecebilirsiniz ozel tema mod vs yapilir saygilarimla kolay gelsin
Bu yil basinda smf 2.1 yayimlanacak smf nin en buyuk ozelligi acik kaynak kod ve ucretsiz olmasi

SimpleMachines/SMF2.1

Yukardaki siteden gelismekte olan smf 2.1 versionunu kurarak test edebilirsiniz

---- Mesajlar birleştirildi ----

Smf bir forum alt yapisidir cpanel kullananlar bilmesi lazim :) SMF forum scripti dir forum kurarak uye toplayarak ziyaretcinizi arttirarak google reklamlari yayimlayarak sitenizde cook guzel paralar kazanmanizi saglar forum kurmayi dusunen arkadaslara yardimci olurum

Bu sitenin google news te kayidi oldugunu gordum forum sitesine nasil aldiniz haber siteleri bile zoor aliyorr shiftdelete.net

Smf bir forum alt yapisidir cpanel kullananlar bilmesi lazim :) SMF forum scripti dir forum kurarak uye toplayarak ziyaretcinizi arttirarak google reklamlari yayimlayarak sitenizde cook guzel paralar kazanmanizi saglar forum kurmayi dusunen arkadaslara yardimci olurum

Bu sitenin google news te kayidi oldugunu gordum forum sitesine nasil aldiniz haber siteleri bile zoor aliyorr shi

Bu sitenin google news te kayidi oldugunu gordum forum sitesine nasil aldiniz haber siteleri bile zoor aliyorr shi

Son düzenleme:

xPhoenix06

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,187
Smf de destek arayanlara her turlu yardim edilir
Smf.gen.tr de uye adim tekyurek ve kendi siteme gelipte Telefon Yazilim Rom Destek benimle iletisime gecebilirsiniz ozel tema mod vs yapilir saygilarimla kolay gelsin
Bu yil basinda smf 2.1 yayimlanacak smf nin en buyuk ozelligi acik kaynak kod ve ucretsiz olmasi

SimpleMachines/SMF2.1

Yukardaki siteden gelismekte olan smf 2.1 versionunu kurarak test edebilirsiniz

Bu sitenin google news te kayidi oldugunu gordum forum sitesine nasil aldiniz haber siteleri bile zoor aliyorr shiftdelete.net

11 yıl önceki konuyu arkadaşın okuyacağını gerçekten düşünüyor musunuz? Okusa bile artık ne önemi kalmış değil mi?

Reaksiyon puanı
142
Yıllardır smf üzerine editlemeler yaptım. Sonuç 0. Pişmanım. Seosuz sistem kalmamış, smf yerinde sayıyor. Seo olsa o zaman sağlam ilerler. Bir 10-20 yıl sonra seo gelir :D

replikacep

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Seo modu var kendi tasarladigim :) ve 2.1 rc version ocak ayinda cikacak replikacep.com girip bakabilirsiniz link yapisina sitemap var site altinda google tag var seo modunda
Smf 2.1 ciksin cok guzel temalar modlar yapacagiz 2.0 umrumda bile degil ama 2.1 gercekten guzel bir tasarim bu arada ucretini oderseniz smf pack diye site var oradan seo pro yu 29 dolar karsiliginda alabilirsiniz

https://github.com/SimpleMachines/SMF2.1 isteyen smf 2.1 in durumunu buradan kontrol edebilir

Son düzenleme: