SmarThru Workflow 2 Duyruldu

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)


Frostban3

Profesör
Katılım
10 Eyl 2008
Mesajlar
1,134
Puanları
0
Samsung, yeni döküman yönetemi çözümü ile, döküman yönetim üretkenliklerini artırırken, süreçlerin maliyetlerini de düşürüyor.

Tüketicilere yönelik elektronik ve bilişim teknolojisi sektörlerinin öncü şirketlerinden Samsung, yeni doküman yönetimi çözümü SmarThru Workflow 2'yi tanıttı. Samsung'un mevcut olan kişiselleştirilebilir baskı çözümleri serisinin devamı niteliğinde olan bu çözüm, şirketlerin tüm şirket içinde dokümanları kolaylıkla ele geçirmelerine ve paylaşmalarına olanak sağlıyor. Böylece üretkenliği artırırken, doküman yönetim süreçlerinin maliyetlerini düşürüyor.

SmarThru Workflow 2 Çözümü Orta ve Büyük Boyutta İşletmelere Yönelik Tasarlandı

Çözüm, şirketlerin kullanıcılara basılı dokümanları taramalarına, fakslamalarına ya da e-posta ile şirket içindeki bireysel kullanıcılar, paylaşılan dosyalar ya da FTP dosyaları da dahil birçok farklı noktaya göndermelerine izin vererek verinin paylaşımına olanak sağlar. Bu da kullanıcıların dokümanları hızlı ve güvenli bir şekilde depolamalarını ve depoladıkları bu dokümanlara sonradan erişmelerini sağlıyor ve organizasyon yapısı içinde verinin yönetilmesi için harcanan süreyi azaltıyor. Sürenin azalması ile de buna bağlı maliyetlerde doğru orantıda azalıyor. Ayrıca, şirketlere dijital kopyalara yönelik etkin ve güvenli bir depolama yöntemi sunularak, basılı dökümanların fiziksel depolama ve nakliye maliyetlerinin azaltılmasında da rol oynuyor.Çözüm, dünyanın her yerinde Samsung'un iş ortakları tarafından satışa sunulacak. İş ortakları kendi uzmanlık alanlarına göre çözümü farklı iş gereksinimlerine yönelik olarak kişiselleştirebilecek. SmarThru 2Workflow 2'ye üçüncü parti şirketlerin uygulamalarını entegre ederek, çözümün şirketlerin doküman ortamının performansını geliştirmesi de mümkün olacak.

:: Haber ile ilgili düşüncelerinizi forumda paylaşın.

Bilgi için: Samsung
Yazan: Ruşen Göbel
SDN - http://shiftdelete.net
 

keanureeves

Asistan
Katılım
11 Ara 2008
Mesajlar
225
Puanları
0
samsungun yazıcıları güzel 2 ay önce arkadasıma aldık cok memnun ama yazıcıda önemli olan ucuza almak ya da fazla özellik degil onlar ikinci planda kartus ömrü , onarım maliyetleri daha önemli

Cünkü cogu zaman bu maliyetler yazıcının fiyatını katlıyor.
 
Üst
stat counter