Slow Türk Şubat Top 10 Listesi

Bu konuyu okuyanlar

Webenes

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Türkiye'de en çok dinlenen slow radyo olan Aşkın Frekansı sloganıyla yayın yapan Slow Türk'ün Şubat 2018 top 10 listesini sanatçıların albümleri hakkındaki kısa bilgilerle sizlere paylaşıyoruz eğer yeterli talep gelirse bundan sonrada paylaşmaya devam edeceğiz. Konuyu fazla uzatmadan kısaca albümler hakkında bilgi vermeye geçelim.
Slow Türk Şubat 2018 Top 10 Listesi
1 Numara
Tarkan - Beni Çok Sev
; Tarkan'ın 10 ismindeki albümünde Beni Çok Sev parçası SlowTürk'ün top 10 listesinde 1 numara, ama şarkıyla ilgili bir iddialar bulunmakta, beni çok sev şarkısı Cem Özkan'ın Olmayacak Bir hayal Şarkısı ve Ayşe Mine'nin Ellerim Uğurlar şarkılarından çalıntı olduğu iddia ediliyor ayrıca Beni Çok sev klibinde Tarkan'ın eşi Pınar Tevetoğlu'nunda oynadığı klipte kendi düğününü çektiğide iddialar arasında.
2 Numara
Sıla - Muhbir
; Sıla, Mabel Matiz'le birlikte çıkarttığı Muhbir şarkısında 10 cu yıla özel dinleyicilerine bir sürpriz yaptı, 10 senedir albüm çıkaran Sıla bu sefer single çıkartarak 10cu yıl sürprizini sevenleri ile paylaştı.
3 Numara
Emre Aydın - Beni Vurup Yerde Bırakma
; Emre Aydın'ın "Beni Vurup Yerde Bırakma" isimli tekli çalışmasında diğer şarkılarında olduğu gibi yine Emre Aydın sevenlerini şaşırtmıyor ve duygulu sesiyle, dinleyenlerini duygu seline katıp götürüyor.
4 Numara
Mabel Matiz - Öyle Kolaysa
; Mabel Matiz kendine özgü tarzı ve sesiyle yine muhteşem bir eserle dinleyicileriyle buluşuyor önceki kliplerinde olduğu gibi yine farklı bir konsept ile karşımıza çıkıyor. Mabel Matiz Öyle Kolaysa şarkısıyla Slow Türk'ün top 10 listesinde 4 cü sırada.
5 Numara
İlyas Yalçıntaş - Yağmur
;Yakışıklılığı ve kendine has tavırlarıyla genç kızları kendine hayran bırakan İlyas Yalçıntaş yağmur isimli single parçasıyla özellikle genç kızları yine kendisine hayran bırakıyor.
6 Numara
Ersay Üner - İki Aşık
; Son zamanlarda radyolarda sıkça duyduğumuz iki aşık benim şahsi görüşüm 6cı sırada olmayı haketmeyen son zamanların en güzel şarkılarından bir tanesi.
7 Numara
Sezen Aksu - İhanetten Geri Kalan
; Geçtiğimiz Yıl ilk çıktığında Spotify üzerinde en çok dinlenen şarkı olmayı başaran Sezen Aksu'nun eseri çıktığından bu yana 1 yıldan fazla geçmesine rağmen hala top 10 lara girebilmeyi başarıyor.
8 Numara
Manuş Baba - Dönersen Islık Çal
; Manuş Baba Eteği Belinde şarkısındaki çalıntı iddialarından sonra baya morali bozulmuştu gerçek ismi Mustafa Özkan olan Manuş Baba dönersen ıslık çal parçasıyla Slow Türk Top 10 listesine 8 numarada giriyor.
9 Numara
Mustafa Ceceli - Geçti O Günler
; Simsiyah albümünde yer alan Ersay Üner bestesi olan Geçti O Günler parçası Mustafa Ceceli'nin yorumuyla duysal bir parçaya dönüşüyor.
10 Numara
Derya Uluğ - Nabız 180
; Şimdiye kadar hareketli parçalarla karşımıza çıkan Derya Uluğ Nabız 180 şarkısıyla slow müzik tarzında duygusal bir şarkıya imza atıyor.
Kısa zaman içinde Slow Türk'ün top 20 ve top 40 listesinide yayınlamayı düşünüyoruz, duygusal ve slow müzikleri seviyorsanız sizi böyle alalım