Slayt video yapma, resim çizme, çizgi film yapma, fotoğraf çözünürlülüğü arttırma...

intel1111

Asistan
Reaksiyon puanı
4
arkadaşlar merhaba

1. en iyi slayt video hazırlama programı hangisidir? (müzik ve yazı eklenecek)

2. resim çizme programı çizgi film yapımı programı arıyorum en iyisi hangisidir?

resim çizme kabiliyetim orta karardır, bu yeteneğin iyi olmasının bir önemi varmı? yoksa programlarda mı bu konuda yardım edemiyor?

3. fotoğraflarda en iyi çözünlülük arttırma programı hangisidir?

4. birkaç internet sitesinde photoshop cs 14 gördüm bu nedir? ben en son photoshop cs 6 çıktı diye biliyorum

son bir sorum daha olacak: nota bilmeden müzik yapmayı sağlayan bir program varm... kaçtım! :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru

Cevap : Proshow Gold ile istediğini yapabilirsin.

2. resim çizme programı çizgi film yapımı programı arıyorum en iyisi hangisidir?

Cevap :Smith Micro Anime Studio Pro 9 işini görür.

Cevap : BenVista PhotoZoom Pro ile yapabilirsin.

4. birkaç internet sitesinde photoshop cs 14 gördüm bu nedir? ben en son photoshop cs 6 çıktı diye biliyorum

Cevap : Photoshop 8. versiyonundan itibaren isimlendirmesini CS,CS2,CS3 şeklinde değiştirdi. Gördüğün versiyon en son CS6 dır. Yani Aslında Photoshop'un 14. versiyonu (8+6=14) ayrıntılı bilgi için: google ; photoshop version history

5. son bir sorum daha olacak: nota bilmeden müzik yapmayı sağlayan bir program varmı...

Cevap : Nota bilmeden uydurmaca şarkı yapabileceğin programlar var. Ama ne kadar başarılı olabilirsin orası meçhul.. Hangi enstrumanı kullanmak istediğini en azından söyleseydin :)

Not: Söylediğim programların daha profesyonelleri (senin değiminle "daha iyileri") var ama kullanmakta sıkıntı çekeceğin için son kullanıcıya en çok hitap edenleri söyledim.

by tudroy

intel1111

Asistan
Reaksiyon puanı
4
yanıtım geç geldi kusura bakmayın

cevabınız için çok teşekkür ederim

nota bilmeden müzik yapma programı konusunda cevabım; keman piyano flüt ile müzik yapmak (biraz uçuk gelecek ama koro sesi)

hatta programın bu sesleri bir orkestra sesinde birleştirme özelliği olursa müthiş olur

son olarak sesi notaya döken bir program arıyorum böyle bir program biliyormusunuz?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
FL Studio yazlımı ile amatör anlamda birşeyler orataya çıkarabilirsin. İstediğin gibi çok sesli müzik haline de getirebilirsin. Youtube da biraz eğitim videoları filan bulunur karıştır istersen.

Sesi notaya çeviren bir program duymadım daha önce belki başka biri biliyordur..

intel1111

Asistan
Reaksiyon puanı
4
ok cevabınız için çok teşekkür ederim

KuKLy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar merhaba

resim çizme kabiliyetim orta karardır, bu yeteneğin iyi olmasının bir önemi varmı? yoksa programlarda mı bu konuda yardım edemiyor?

son bir sorum daha olacak: nota bilmeden müzik yapmayı sağlayan bir program varm... kaçtım! :)

Benim Anlatmama Gerek Kalmamış. Adam En İyi Şekilde Anlatmış ;

Cevap : Proshow Gold ile istediğini yapabilirsin.

Cevap :Smith Micro Anime Studio Pro 9 işini görür.

Cevap : BenVista PhotoZoom Pro ile yapabilirsin.

Cevap : Photoshop 8. versiyonundan itibaren isimlendirmesini CS,CS2,CS3 şeklinde değiştirdi. Gördüğün versiyon en son CS6 dır. Yani Aslında Photoshop'un 14. versiyonu (8+6=14) ayrıntılı bilgi için: google ; photoshop version history

5. son bir sorum daha olacak: nota bilmeden müzik yapmayı sağlayan bir program varmı...

Cevap : Nota bilmeden uydurmaca şarkı yapabileceğin programlar var. Ama ne kadar başarılı olabilirsin orası meçhul.. Hangi enstrumanı kullanmak istediğini en azından söyleseydin :)

Not: Söylediğim programların daha profesyonelleri (senin değiminle "daha iyileri") var ama kullanmakta sıkıntı çekeceğin için son kullanıcıya en çok hitap edenleri söyledim.

by tudroy