Skype'da msn kişileri online olmuyor(bir kısmı)

Konusu 'Skype' forumundadır ve jeliboncocuk tarafından 3 Aralık 2013 başlatılmıştır.

1. jeliboncocuk

jeliboncocuk Asistan

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16

- Skype'da msn kişileri online olmuyor(bir kısmı)

Mrb arkadaşlar skype geçiş dönemimden bu yana msn kişilerimin bir kısmında sorun yaşıyorum , kişiler online olmalarına rağmen ben onları hep ofline görüyorum ve doğal olarak onlar bana yazabildiği halde ben yazamıyrum. Bu konuda bilgisi olan var mı ?Aslında başlık yanlış olmuş "online olmuyor" yerine "online gözükmüyor olmalıydı :)."

2. jeliboncocuk

jeliboncocuk Asistan

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    cevap yazan olmadığına göre demekki çözümü bilen yok ama gerek kalmadı çünkü ben messenger live'ı çalıştırmayı başardım...

3. FullScreen

FullScreen Profesör

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    anlat bende çalıştırayım. Bende de gözükmüyorlar Allah belasını versin bunların skype getirdiler de noldu

4. jeliboncocuk

jeliboncocuk Asistan

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Bilgisayarında live messenger yüklü ise bunu indir> http://s3.dosya.tc/server14/O5qFHk/MessengerReviver-2-2-3.exe.html
    ve programı aç, açtıkran sonra orta kısımda "Start" butonu olması lazım(ben refresh olarak görünüyor çünkü daha önce çalıştırdığım için.),start butonuna bastıktan sonra msn programını sorunsuz bir şekidle çalıştırabilirsin.

5. wattelektrik

wattelektrik Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar neredeyse 10 senedir skype kullanıyorum ama, bu dediğiniz problemlerle karşılaşmadım hiç.

6. deq

deq Asistan

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Skype ı kapatın.
    C:\Kullanıcılar\Kullanıcı_adı\AppData\Roaming\Skype klasörünün içini komple boşaltın. sonra tekrardan girin. ofline görününler online a dönecektir.
    bu sorun msn de de oluyordu, windows live klasörünü temizleyince düzeliyordu. şimdi skype klasörünün temizlenmesi gerekir.

7. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

Hala çözemediniz mi. :D /showplaces yazın ve hangi cihazlarda açık olduğunuz görünür. Bu sorun genelde bilgisayardan sonra telefonunuza da yüklediğinizde ortaya çıkar. Daha sonra /remotelogout yazarsanız tüm cihazlardan çıkışınız yapılacak ve bir daha bu sorun olmayacak ta ki yeniden telefonunuza yükleyene kadar.

Sayfayı Paylaş