Skype Üzerinden Messenger Kullanmak

Bu konuyu okuyanlar

tolgacem

Profesör
Admin
SDN
Reaksiyon puanı
46
Skype Üzerinden Messenger Kullanmak

Microsoft'un ülkemizde ve dünyada oldukça yaygın kullanılan anlık mesajlaşma hizmeti MSN Messenger yeni ismiyle Live Messenger kapanıyor ve yoluna Skype üzerinden devam ediyor.

lokman686868

Doçent
Reaksiyon puanı
1
devam edıyorum skybe gerçekten çok güzel anlattıklarınızın hepsini biliyordum ama bilmeyenler merak edenler için çok güze lbi video olmuş ellerinize sağlık

REDFOKS

Müdavim
Reaksiyon puanı
201
skype üzerinden Ms hesabına kişi eklenmiyor en azından şimdilik.

oslun

Müdavim
Reaksiyon puanı
33
Skype'ı sevemedim bi türlü, mesajlaşma alanı aşırı küçük

ByEGT

Müdavim
Reaksiyon puanı
15
Yeniliklere karşı direnen zaten teknolojiyi kullanmasın.

re13el

Müdavim
Reaksiyon puanı
114
Windows 8 mesajlaşma uygulamasında hepsi birbirine bağlı zaten benim. Facebook, msn, skype. :D

Skype'a ise ister windowslive ister skype hesabım ile giriyorum zaten. Bilmeyenlerde yakın zamanda geçerler artık. :)

by efsane

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
Yeniliklere karşı direnen zaten teknolojiyi kullanmasın.

Bazen direnmek zorunda kalıyorsun kardeeeş. :D

Skype log tutuyor mu msn görüşmelerini, msn plus oluyor mu?

Kişi eklenebiliyor mu sorunsuzca?

Bunlar sorunsuzca hemen geçiyim. :)

re13el

Müdavim
Reaksiyon puanı
114
Bazen direnmek zorunda kalıyorsun kardeeeş. :D

Skype log tutuyor mu msn görüşmelerini, msn plus oluyor mu?

Kişi eklenebiliyor mu sorunsuzca?

Bunlar sorunsuzca hemen geçiyim. :)

Geçmiş kaydını sürekli tutarsan yazdıklarınız silinmez. Hangi kişi ile konuştuysan o kişiye tıklarsan eski konuşmalarınıda görebilirsin.
T146i.png

Kişi eklenmeye ekleniyor da, sen msn üzerinden eklemeyi soruyorsun sanırım. O konuda bilgim yok çünkü çevremde msn kullanan yok. :D

Ama msn kullanan olmadığı için facebook ile bağladım Skype' ı ve oradakilerle skype üzerinden mesajlaşıyorum. :)

by efsane

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
Geçmiş kaydını sürekli tutarsan yazdıklarınız silinmez. Hangi kişi ile konuştuysan o kişiye tıklarsan eski konuşmalarınıda görebilirsin.
T146i.png

Kişi eklenmeye ekleniyor da, sen msn üzerinden eklemeyi soruyorsun sanırım. O konuda bilgim yok çünkü çevremde msn kullanan yok. :D

Ama msn kullanan olmadığı için facebook ile bağladım Skype' ı ve oradakilerle skype üzerinden mesajlaşıyorum. :)

Eyvallah. :)

Dediğin gibi, ben msn'den eklemeyi soruyorum. :)

ByEGT

Müdavim
Reaksiyon puanı
15
Skype'dan MSN kişisi eklemeyi mi soruyorsun? Yoksa WLM'den Skype kişisi eklemeyi mi soruyorsun? :)

Max2Life

Asistan
Reaksiyon puanı
0
yok arkadaş skype WLM nin yerini tutmuyor. Geçen gün güncelledim WLM kalktı, skype kullanim dedim yok wlm nin yanında 5 kuruş etmez. Alıştık Msn'e. Pc yi skype öncesine döndürdüm. Tamamen servis kapanana dek kullanmam skype'ı. Çünkü MSN de bir yandan mesajlaşırken bir yandan gelen e-mail den haberdar oluyorum. Skype ta yok böyle bişi.

aruchan.blog

Müdavim
Reaksiyon puanı
56
arkadaşlar skype'a geçmek için acele etmeyin...henüz skype hesabı olmayan birinin msn hesabını skype'a ekleme özelliği yok...o özellik gelene kadar msn'i silmeyin...yoksa tekrar yüklemek istediğinizde uxcore.dll hatası alabiliyorsunuz...bu hatayı alan varsa çözümü BURADA

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar geçiş yapmıyo msn skypeye oturum açarken msn den son sürümün yükle diyor evet diyorum yüklendikden sona hotmail adresimi yazıyorum şifremi yazıyorum oturum aça tıklıyorum aramıyor direkmen mavi ekran çıkıyor işlem yapmıyo oturum açmıyor açmadığı gibi bişeyde demiyor üst köşede skaypenin ablemi araçlar yardım destek yazılı ama oturum aç dedimde öle ce kalıyo donuk bi şekilde bi yrdımcı oılursanız sevinirim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
asılnada çok kolay orda alternatif açma yolları diyoya en üstte olan bir messenger,hotmail,microsofthesabını seçiyoruz messenger adresini şifreni gir zaten açar ama skype kullanmak istemem diyosan messenger dosa konumunu aç,özellikler,uyumluluk,windows200 seç zaten yeni sürüm istemez ama ben öle yaptım hem messenger hemde skype kullanıyom 5 aydır ne diyon sen