Skype İndir

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)


AliA

Guru
Onursal Üye
Katılım
29 Haz 2007
Mesajlar
64,943
Puanları
0


Skype artık Microsoft'un bir parçası. Nerede olurlarsa olsunlar, ailenize, arkadaşlarınıza ve iş arkadaşlarınıza yaratıcı teknolojiyi birlikte ulaştıracağız. Artık müşterilerimiz için gelecekteki olasılıklar her zamankinden daha heyecanlı. Daha fazla insanın yaşamını dönüştürmek ve zenginleştirmek için daha farklı şekillerde iletişim kurma olanağı sağlayacağız. Ve bu sadece bir başlangıç.

-----------------------------------------------------------

Skype SDN Özel


Messenger'dan Skype'a Büyük Göç Başladı

Skype ile İlgili Bilinmesi Gereken İpuçları


Skype'ta Geçmiş Mesaj Ayarları

Skype'ta Grup Sohbet Özelliği

Sıkça Sorulan Sorular: Skype

Skype'ı indirmek için tıklayınız...

-------------------------------------------------

Skype nedir?

Skype uzaktakileri yakınlaştırır. Skype’ın anlık mesajlaşma, sesli ve görüntülü çağrı özellikleri sayesinde, nerede olurlarsa olsunlar değer verdiğiniz kişilerle deneyimlerinizi kolayca paylaşabilirsiniz.

Başınıza gelen bir olayı anlatmak, doğum günlerini kutlamak, dil öğrenmek, toplantı düzenlemek ve iş arkadaşlarınızla ortak çalışmak gibi her gün başkalarıyla birlikte yaptığınız şeyleri Skype üzerinden yapabilirsiniz. Skype'ı, hangisi sizin için daha uygunsa, telefonunuzda, bilgisayarınızda ya da Skype özellikli bir televizyonda kullanabilirsiniz. Skype'ta, uygulamayı kullanan diğer kişilerle konuşmak onları görmek ve anlık mesajlarla görüşmek ücretsizdir. Skype'ın en son sürümünde görüntülü grup çağrısı özelliğini de deneyebilirsiniz.

Düşük bir ücret ödediğiniz takdirde daha fazlasını, daha farklı yollarla, daha çok kişiyle yapabilirsiniz. Örneğin telefon numaralarını arayabilir, WiFi ağlara erişebilir ya da SMS gönderebilirsiniz. Bunun için kullandığınız kadarını ödeyebilir ya da bir abonelik satın alabilirsiniz, hangisini tercih ederseniz. İş dünyasında ise gereken işlerin yapılması için tüm çalışan, iş ortağı ve müşteri ekosistemini bir araya getirmek anlamına gelir. Arkadaşlarınızı, ailenizi ve iş arkadaşlarınızı ekleyip Skype'ı kullanmaya bugün başlayın. Onları bulmanız hiç zor olmayacak çünkü yüz milyonlarca kişi farklı işleri birlikte yapmak için Skype'ı kullanıyor.


Özellikler

Çağrılar

İletişimi sürdürün. Skype'tan Skype'a ücretsiz çağrılar yapın veya ülkenizdeki ve yurt dışındaki cep telefonlarını ve sabit hatları düşük tarifelerle arayın.

Skype'tan Skype'a çağrılar

Hafta sonu için bir plan yapmak üzere en iyi arkadaşınızı arayın veya dünyanın öbür ucundaki bir müşterinizle istediğiniz kadar konuşun – Ücretsizdir.

Cep telefonlarına ve sabit hatlara çağrı yapma

Skype'ta olmasalar bile herkese merhaba deyin – Cep telefonlarına ve sabit hatlara hesaplı çağrılar yapın. İster dünyanın öbür ucunda ister sadece şehrin diğer tarafında olsunlar, arkadaşlarınızı ve ailenizi sabit hatları veya cep telefonlarından aramanın ne kadar ucuz olduğuna inanamayacaksınız.

Yüksek fiyat uygulanan saatler olmadan, uygun tarifelerle istediğiniz zaman uluslararası çağrı yapabilirsiniz.

Çağrılarınızı Skype Kontörü ile ödeyin ya da çok fazla çağrı yapıyorsanız bir abonelik edinin ve daha fazla tasarruf edin.

Grup çağrıları

Ailenizle önemli haberleri paylaşın veya iş arkadaşlarınızdan oluşan bir ekiple yakından çalışın – Çağrınıza en fazla 25 kişiyi ekleyebilirsiniz.
Skype kullanan kişileri eklemek ücretsizdir. Skype kullanmayan kişileri eklemek için, Skype Kontörünüzü veya aboneliğinizi kullanarak cep telefonlarına veya sabit hatlarına çağrı yapın.

Skype Numarası

Arkadaşlarınız, aileniz ve müşterileriniz bir Skype Numarası ile sizinle iletişim kursun. Bu numara, herkesin telefonundan arayabileceği ve sizin de dünyanın neresinde olursanız olun cevaplayabileceğiniz kendinize ait özel bir numaradır. • Çeşitli ülkelerin alan kodlarından numaraları seçin– Arkadaşlarınız, aileniz ve müşterileriniz için pahalı uluslararası tarifeler artık geride kaldı.
 • Yurt dışına taşınıyor, seyahat ediyor ya da sadece işinizin dünyada varlığını göstermek istiyor olabilirsiniz, Skype Numarası sayesinde, nerede olursanız olun insanlar sizi arayabilir. • Siz de bu çağrıları dizüstü bilgisayarınız, cep telefonunuz veya tabletinizi kullanarak Skype'tan cevaplayabilirsiniz.


Çağrı yönlendirme

Çağrı yönlendirme sayesinde hiçbir çağrıyı kaçırmayın. Dakika başına uygun tarifelerle çağrılarınızı herhangi bir telefona yönlendirin. Bu özelliğin ücretini ödemek için Skype Kontörü kullanın veya bir abonelikten yararlanın.
Nasıl yapılır? 1. Biri size Skype'ta çağrı yapıyor, ancak cevaplayamıyorsunuz veya çevrimdışısınız.
 2. Çağrı, seçtiğiniz bir cep telefonuna veya sabit hatta yönlendirilir.
 3. Çağrıyı cevapladığınızda, çağrıyı yapan kişi ekstra ücret ödemez.


Bu kullanışlı özellik Skype Numaralarından gelen çağrılarla da çalışır.

Arayan Kimliği

Bilinmeyen numara olmayın. Ücretsiz arayan kimliğiyle insanlar kimin aradığını bilir.

Nasıl yapılır? 1. Skype hesabınızda oturum açın.
 2. Arayan Kimliği sekmesine tıklayın ve cep telefonu numaranızı girin. Daha sonra Skype'tan çağrı yaptığınızda bu numara görünür.
 3. Size Arayan Kimliğinizi ayarlamanız ve onaylamanız için bir SMS göndeririz.


Bunu biliyor muydunuz? Skype Numaranızı da Arayan Kimliğiniz olarak görüntüleyebilirsiniz.

Skype To Go

Bütün telefonlarda Skype'ın harika tarifelerinden yararlanın. Cep telefonunuzdan veya sabit hattınızdan dünya genelindeki telefonları Skype'ın düşük çağrı tarifeleriyle arayın

Nasıl yapılır? 1. Çağrı yapmak istediğiniz uluslararası numarayı bize söyleyin.
 2. Size aramanız için yeni bir numara vereceğiz.
 3. Yeni numarayı telefonunuzdan arayın ve Skype'ın uygun tarifeleriyle yurtdışına doğrudan ulaşın.


İnternet bağlantısına veya veri planına gerek yoktur ve hareket halinde olduğunuz zamanlarda kullanılmaya çok uygundur.

Skype Tıkla ve Konuş

İnternet sitelerindeki telefon numaralarını cep telefonunuza veya sabit hattınıza yazmakla vakit kaybetmeyin. İnternet'te gezinirken tek tıklamayla çağrı yapın.

Paradan da tasarruf edin. Yerel iş ortaklarımız, yaptığınız çağrıların ücretini karşılamaktadır. Bu yüzden, Skype Tıkla ve Konuş'u yüklerseniz birçok numarayı ücretsiz arayabilirsiniz. Internet'te ücretsiz olarak işaretlenen numaraları arayın.

Tıkla ve Konuş'u indirin!


Görüntülü görüşme

Görmek inanmaktır. Yüz yüze iletişim kurun veya bir görüntülü çağrıda herkesi bir araya getirin.

Bire bir görüntülü çağrılar

Yüz yüze iletişim kurmaya paha biçilemez. Biz de öyle bir şey yapmaya kalkışmadık.

Skype'a ve bir web kamerası veya uyumlu bir akıllı telefona sahip olan herkesle ücretsiz görüntülü çağrılarla görüşün.

Görüntülü grup görüşmeleri

Nerede olurlarsa olsunlar, bir görüntülü grup görüşmesinde en fazla 10 kişiyi bir araya getirin.

Normal aile sohbetleri için ya da dünyanın herhangi bir yerindeki kişilerle iş toplantıları yapmak için harikadır.

Görüntülü grup görüşmelerini kullanmak için, çağrıya katılan en az bir kişinin Premium hesabı olması gerekir.

Görüşmeye en fazla beş kişinin katılmasını öneririz. Adil kullanım politikası geçerlidir.


Mesajlaşma

Parmaklarınızın ucunda. Anlık mesajlaşma, sesli mesaj ve SMS gönderme özellikleriyle sohbetin daima parçası olun.

Görüntülü mesaj özelliği

Yaşamınızdan istediğiniz anları Skype'taki bir arkadaşınızla paylaşmanın mükemmel bir yoludur. Bunun için arkadaşınızın çevrimiçi veya ulaşılabilir olması da gerekmez. Görüntülü mesajlar izlenene kadar ve hatta daha sonrasında da kayıtlı kalır.

Hemen kullanmaya başlayın. İstediğiniz zaman, yaşadığınız bir anı bir arkadaşınızın da duyması, görmesi ve hissetmesi için gönderin.

Başlamak için Skype'ın en son sürümünü indirmeniz yeterlidir.

Anlık mesajlaşma

Nerede olursanız olun, arkadaşlarınız parmaklarınızın ucunda.

Arkadaşlarınızla Cumartesi gecesi için plan yapın, ailenizden haberdar olun veya bir iş arkadaşınızla ortak çalışın – Anlık mesajlaşma ile hepsi ücretsizdir.

SMS gönderme

Doğrudan Skype'tan SMS gönderin. Hızlı, basit ve özellikle de yurtdışına SMS gönderirken çok hesaplıdır.

Klavyenizi kullanarak mesajlarınızı kolayca yazın. Artık can sıkıcı otomatik düzeltmeler ve kafa karıştırıcı kısaltmalar yok.

Gerçekten düşük tarifelerle SMS göndermek için Skype Kontörü kullanmalısınız.

Sesli mesajlar

Skype, çocuklarınızı okula hazırlamakla veya tüm gün süren toplantılarla meşgul olduğunuz zamanlarda mesajlarınızı alacak ücretsiz bir sesli mesaj hizmeti sunuyor.

Mesajlarınızı dinleyin ve gelen çağrılara istediğiniz zaman cevap verin.

GroupMe

Kişi listenizdeki kişilerle cep telefonunuzdan bir grup sohbeti başlatın.

Mesaj, fotoğraf ve hatta nerede olduğunuz bilgisini hemen paylaşın.

Bir grup arkadaşınızla veya sadece bir kişiyle istediğiniz kadar konuşun.

Böylece, siz ve arkadaşlarınız kendi sohbet odanıza sahipmiş gibi olursunuz.

GroupMe uygulamasını edinin!


Paylaşma


Dünyanızı paylaşın. Her boyutta fotoğraf, video ve dosya gönderin. Büyükannenizin gizli tarifi birkaç saniye içinde elinize geçsin.

Dosya gönderme

Güzel bir yere mi gittiniz? Fotoğraflarınızı gösterin. Büyük bir sunumunuz mu var? İş arkadaşlarınızla paylaşın.

Boyutu ne olursa olsun dosyalarınızı Skype üzerinden hızla ve kolayca gönderin. İşin en güzel kısmı ise bunların tamamen ücretsiz olması.

Sesli, görüntülü veya grup çağrıları veya anlık mesajlaşma sırasında birden çok kişiye çevrimiçi olarak dosya gönderebilirsiniz. Hangisi sizin için uygunsa...

Ekran paylaşımı

Bir arkadaşınız veya iş arkadaşınızla ortak çalışmanın kolay yolu bilgisayarınızın ekranını paylaşmaktır.

İnternet üzerinden büyük bir seyahat planı mı yapıyorsunuz? Birlikte yapın. Ya da neden büyükannenize Skype'ı nasıl kullandığınızı çabucak göstermiyorsunuz, böylece o da kullanmaya başlayabilir.

Skype'ta istediğiniz kişiyle ekranınızı ücret ödemeden paylaşabilirsiniz.

Grupla ekran paylaşımı

Ekibinizle harika bir fikri paylaşmanız mı gerekiyor? Bir Skype çağrısında 10 kişiyi bir araya getirin ve ekranınızı herkesle paylaşın.

İzleyicilerinizin ekranınızın yanı sıra sizi görmesini de sağlayabilirsiniz – Bu özellik sunum becerilerinizi sergilemek için çok uygundur.

Grupla ekran paylaşımı, sadece Premium hesap ile kullanılabilir.

Kişileri gönderme

Skype'ta kişi bilgilerini göndermek kolaydır.

Paylaşmak istediğiniz kişiyi sohbete sürükleyip bırakmanız yeterlidir. Arkadaşlarınız kendi kişi listelerine ekleyebilirler.

Yeni Skype kişilerinizi bilgilendirdiğinizden emin olun.


Diğer

Skype'tan Facebook'a

Arkadaşlarınız ve ailenizle iletişimde kalmayı daha da kolaylaştırdık– Facebook'taki arkadaşlarınıza doğrudan Skype'tan görüntülü çağrı yapın ve anlık mesaj gönderin.

Ayrıca, Facebook duvarınızı görebilir, durumunuzu güncelleyebilir ve arkadaşlarınızın durum mesajlarına yorum da yapabilirsiniz.

Skype WiFi

Dünya genelinde bir milyonun üzerindeki genel WiFi bağlantı noktasında çevrimiçi olun ve yalnızca ihtiyacınız olan dakikaları ödeyin.

Nasıl yapılır? 1. En son Skype sürümünü indirin (ya da bir iOS veya Android mobil cihaz kullanıyorsanız Skype WiFi uygulamasını edinin).
 2. Bir WiFi noktasına katılın.
 3. Skype Kontörü ile indirdikleriniz için değil yalnızca kullandığınız süre için ödeme yapın.


Hareket halindeyken kredi kartlarıyla ve uzun kayıt olma işlemleriyle artık uğraşmayın.

Skype Manager

Skype Manager, işinizde veya aileniz için Skype'ı tek merkezden yönetmenize olanak sağlayan web tabanlı bir yönetim aracıdır.

Skype hesapları oluşturmak ve herkesin Skype'tan en iyi şekilde yararlanmasını sağlamak için kontör ve özellikler tahsis ederken kullanın.

Skype Connect

Skype'ı mevcut telefon sisteminizle entegre ederek Skype çağrılarını ofis telefonunuzdan yanıtlayın ve düşük ücretlerle çağrı yapın.

Skype Connect'i mevcut SIP uyumlu PBX'inize ekleyip, küçük çaplı bir yükseltme yaparak veya hiç yükseltme yapmadan işletmenizin iletişim masraflarından tasarruf edebilirsiniz.

Nasıl başlanacağını öğrenin: 1. Skype Manager'da oturum açın.
 2. Kanal satın alın ve SIP Profilinize kontör tahsis edin.
 3. PBX'inizi veya VoIP Ağ geçidinizi SIP Profili ayrıntıları ile yapılandırın.
 4. Çağrı yapmaya başlayın.


Skype Manager edinin!


Tarifeler

Sürekli iletişim için daha az ödeyin - Dünya genelinde cep telefonlarını ve sabit hatları çok hesaplı tarifelerle arayın.

Tarifeleri görüntülemek için tıklayınız.

Premium Hesap için tıklayınız.

Özel teklifler için tıklayınız.

Skype mağazası için tıklayınız.


Skype İndirme Bağlantıları

Windows masaüstü için Skype

Skype ile yapabileceğiniz birçok şey var. Örneğin, toplantılar düzenleyebilir, uyumadan önce kısa hikayeler paylaşabilir veya bir dil kursuna katılabilirsiniz.

İşte yapabileceğiniz harika şeylerden sadece birkaçı: • Skype'tan Skype'a ücretsiz çağrılar.
 • Çok uygun ücretlerle cep telefonlarını ve sabit hatları arayın ve SMS gönderin.
 • Skype ve Facebook üzerinden görüntülü çağrı yapın.
 • Arkadaşlarınız, aileniz ve iş arkadaşlarınızla ücretsiz anlık mesajlarla görüşün.
 • Görüntülü mesaj özelliğiyle görebileceğiniz, duyabileceğiniz ve duygularınızı gerçekten yansıtan mesajlar gönderin.*


* Adil kullanım politikası uygulanır.

Başlamak için sadece Windows XP, Vista veya 7, görüntülü çağrılarda kullanmak üzere bir web kamerası ve bir mikrofon gerekir.

Sistem gereksinimleri • Windows® XP, Vista veya 7, 32- ve 64-bit işletim sistemleri ile çalışan bir PC.
 • İnternet bağlantısı. Geniş bant en iyi seçenektir (sesli çağrılar için GPRS desteklenmez).
 • Hoparlör ve mikrofon (dahili veya ayrı).
 • Sesli çağrılar için 100 kbps indirme / 100 kbps yükleme hızına sahip geniş bant bağlantısı kullanmanızı öneriyoruz.
 • Görüntülü grup çağrıları için, görüşmeye katılan herkesin Windows veya Mac için Skype 5.0 ya da daha yüksek bir sürümünü kullanması ve en az bir kişinin Skype Premium abonesi olması gerekir. En iyi kalite için, 4 Mbps indirme / 512 kpbs yükleme hızına sahip yüksek hızda bir geniş bant bağlantısı ve Core 2 Duo 1.8 GHz işlemcili bir bilgisayar kullanmanızı öneririz. En az 512 kbps indirme / 128 kbps yükleme hızına sahip yüksek hızlı geniş bant bağlantısına ve 1 GHz işlemcili bir bilgisayara ihtiyacınız olacaktır.


Windows için Skype İndir! - Tıklayınız...


Windows Phone için Skype

Skype deneyimi avucunuzun içinde.

Uygulamayı neden seveceksiniz? • Bir 3G veya WiFi bağlantısı üzerinden ücretsiz yüz yüze görüntülü ve sesli çağrılar yapın.
 • Cep telefonlarını ve sabit hatları uygun ücretlerle arayın.
 • Ücretsiz anlık mesajlar alın ve gönderin.
 • Her boyutta fotoğraf, video ve dosyayı ücretsiz gönderin*.* Adil kullanım politikası uygulanır.

Windows Phone için Skype İndir! - Tıklayınız...


Windows 8 için Skype

Skype'ı yeniden tasarladık. Sevdiklerinizle hiçbir anı kaçırmayın.

Uygulamayı neden seveceksiniz? • Uygulama kapalıyken bile iletişim halinde kalırsınız, böylece her zaman ulaşabilir olursunuz.
 • Doğrudan Kişiler uygulamasından Skype kişilerinizle sohbet etmeye başlayabilirsiniz. En sık görüştüğünüz kişilere hızla erişmek mi istiyorsunuz? Onları Skype'ta en kolay görülebilen yerde bulacaksınız.
 • Hızlı ve güzel olduğu gibi dokunmatik ekranlar için mükemmeldir. Sohbet ederken Internet'te gezinebilir, Tutturma işlevi sayesinde aynı anda birden fazla işlem yapabilirsiniz.


Başlamak için sadece Windows 8, görüntülü çağrı yapmak üzere bir web kamerası ve bir mikrofon gerekir.

Windows 8 için Skype İndir! - Tıklayınız...


Mac için Skype

Skype ile yapabileceğiniz birçok şey var. Örneğin, toplantılar düzenleyebilir, uyumadan önce kısa hikayeler paylaşabilir veya bir dil kursuna katılabilirsiniz.

İşte yapabileceğiniz harika şeylerden sadece birkaçı: • Skype'tan Skype'a ücretsiz çağrı yapın.
 • Çok uygun ücretlerle cep telefonlarını ve sabit hatları arayın ve SMS gönderin.
 • Skype ve Facebook üzerinden görüntülü çağrı yapın.
 • Arkadaşlarınız, aileniz ve iş arkadaşlarınızla ücretsiz anlık mesajlarla görüşün. • Görüntülü mesaj özelliğiyle görebileceğiniz, duyabileceğiniz ve duygularınızı gerçekten yansıtan mesajlar gönderin.*


* Adil kullanım politikası uygulanır.

Sadece Mac OS X Snow Leopard ve daha sonraki sürümler, görüntülü çağrılarda kullanmak üzere bir web kamerası ve bir mikrofona ihtiyacınız vardır.

Mac için Skype İndir! - Tıklayınız...


Linux için Skype

Skype ile yapabileceğiniz birçok şey var. Örneğin, toplantılar düzenleyebilir, uyumadan önce kısa hikayeler paylaşabilir veya bir dil kursuna katılabilirsiniz.

İşte yapabileceğiniz harika şeylerden sadece birkaçı: • Skype'tan Skype'a ücretsiz çağrı özelliğini kullanın.
 • Çok uygun ücretlerle cep telefonlarını ve sabit hatları arayın ve SMS gönderin.
 • Kişi listenizdekilere görüntülü çağrı yapın. • Arkadaşlarınız, aileniz ve iş arkadaşlarınızla ücretsiz anlık mesajlarla görüşün.Başlamak için Linux için Skype 4.2, görüntülü çağrılarda kullanmak üzere bir web kamerası ve bir mikrofon gerekir.


Linux için Skype İndir! - Tıklayınız...


Android için Skype

Skype deneyimi avucunuzun içinde.

İşte Android için Skype ile yapabileceğiniz harika şeylerden birkaçı: • Ücretsiz anlık mesajlar alın ve gönderin.
 • Bir 3G veya WiFi bağlantısı üzerinden ücretsiz yüz yüze görüntülü ve sesli çağrılar yapın.
 • Cep telefonlarını ve sabit hatları düşük ücretlerle arayın ve SMS gönderin.
 • Her boyutta fotoğraf, video ve dosyayı ücretsiz gönderin.


Android için Skype İndir! - Tıklayınız...


iPhone için Skype

Skype deneyimi avucunuzun içinde.

İşte iPhone için Skype ile yapabileceğiniz harika şeylerden birkaçı: • Bir 3G veya WiFi bağlantısı üzerinden ücretsiz yüz yüze görüntülü çağrı yapın ve anlık mesajlaşın.
 • Çok uygun ücretlerle cep telefonlarını ve sabit hatları arayın ve SMS gönderin.
 • Titreşimden koruma teknolojisi sayesinde görüntülü çağrılarda sorun yaşamayın. • Görüntülü mesaj özelliğiyle, görebileceğiniz, duyabileceğiniz ve duygularınızı gerçekten yansıtan mesajlar gönderin.*


* Adil kullanım politikası uygulanır.

iPhone için Skype İndir! - Tıklayınız...BlackBerry için Skype

Skype deneyimi avucunuzun içinde.

İşte BlackBerry için Skype ile yapabileceğiniz harika şeylerden sadece birkaçı: • Bir 3G veya WiFi bağlantısı üzerinden ücretsiz yüz yüze görüntülü ve sesli çağrılar yapın.
 • Cep telefonlarını ve sabit hatları uygun ücretlerle arayın.
 • Ücretsiz anlık mesajlar alın ve gönderin.
 • Görüntülü mesaj özelliğiyle, görebileceğiniz, duyabileceğiniz ve duygularınızı gerçekten yansıtan mesajlar gönderin.*


* Adil kullanım politikası uygulanır.

BlackBerry için Skype İndir! - Tıklayınız...


Tablet için Skype

iPad için Skype

Tam ekran görüntülü çağrılarla arkadaşlarınızı bir araya getirin. • 3G veya WiFi bağlantısı üzerinden Skype'tan Skype'a ücretsiz çağrılar yapın ve anlık mesajlaşın.
 • Çok uygun ücretlerle cep telefonlarını ve sabit hatları arayın ve SMS gönderin.
 • Ön ve arka kameraları kullanarak yüz yüze konuşun veya gördüklerinizi başkalarına gösterin.*
 • Bluetooth kulaklığınızı iPad'inizle birleştirerek tam bir özgürlük elde edin. • Görüntülü mesaj özelliğiyle, görebileceğiniz, duyabileceğiniz ve duygularınızı gerçekten yansıtan mesajlar gönderin.*


* Adil kullanım politikası uygulanır.

iPad için Skype İndir! - Tıklayınız...


Android Tabletler için Skype

Tam ekran görüntülü çağrılarla arkadaşlarınızı bir araya getirin. • Bir 3G veya WiFi bağlantısı üzerinden Skype kullanan herkesle ücretsiz görüntülü ve sesli çağrılar yapın.
 • Çok uygun ücretlerle cep telefonlarını ve sabit hatları arayın ve SMS gönderin.
 • Arkadaşlarınız, aileniz ve iş arkadaşlarınızla anlık mesajlarla görüşün.
 • Messenger Kimliğinizle oturum açın ve Messenger, Hotmail ve Outlook.com kişilerinizi tek bir yerde görün.
 • Görüntülü mesaj özelliğiyle, görebileceğiniz, duyabileceğiniz ve duygularınızı gerçekten yansıtan mesajlar gönderin.*


* Adil kullanım politikası uygulanır.

Android Tabletler için Skype İndir! - Tıklayınız...


Kindle Fire HD için Skype


Tam ekran görüntülü çağrılarla arkadaşlarınızı bir araya getirin. • WiFi bağlantısı üzerinden Skype’tan Skype’a ücretsiz sesli ve görüntülü çağrılar yapın.
 • Çok uygun ücretlerle cep telefonlarını ve sabit hatları arayın ve SMS gönderin.
 • Ücretsiz anlık mesajlar alın ve gönderin.
 • Skype, Kindle Fire HD'ye önceden yüklenmiş olarak gelir.


Kindle Fire HD için Skype İndir! - Tıklayınız...


Skype Özellikli Telefonlar

Skype özellikli bir telefonla, bilgisayarınızı açmadan iletişim kurabilirsiniz.

Skype'tan Skype'a ücretsiz çağrı yapmak ve cep telefonlarını ve sabit hatları düşük tarifelerle aramak için sadece aşağıdakiler gerekir: • Skype özellikli bir telefon.
 • Skype hesabı.


Skype Özellikli Ev Telefonları için Mağazayı Ziyaret Ediniz...


Televizyon için Skype

Skype özellikli televizyonlar

Nerede olurlarsa olsunlar, arkadaşlarınız ve ailenizle koltuğunuzda otururken rahat rahat sohbet edin.

Nelere ihtiyacınız var? • Skype özellikli bir televizyon.
 • TV web kamerası.
 • İnternet bağlantısı.
 • Skype hesabı.


Skype sayesinde hiçbir özel anı kaçırmayın. Oturma odanızdan ayrılmadan bütün doğum günlerine katılın, ailenizin büyümesini izleyin veya isterseniz yeni eşyalarınızı gösterin.

İnternet Önerileri

Yüksek tanımlı görüntü göndermek için 1.2 Mbps veya üzeri simetrik bant genişliğinde internet bağlantısı öneriyoruz. Alternatif olarak, yüksek kaliteli görüntülü çağrılar yapmak için 500 Kbps'lik hıza sahip bir bağlantıya ihtiyacınız olacaktır.

Konuştuğunuz kişinin yüksek tanımlı görüntüleri alabilmek için bir HD-TV veya 1.2 Mbps veya üzeri simetrik bant genişliğinde internet bağlantısına sahip bir bilgisayarda Skype'ın en son sürümünü kullanıyor olması gerekir.

Skype Özellikli Televizyonlar için Mağazayı Ziyaret Ediniz...Blu-ray oynatıcılı televizyonlar için Skype

Nerede olurlarsa olsunlar, arkadaşlarınız ve ailenizle koltuğunuzda otururken rahat rahat sohbet edin.

Nelere ihtiyacınız var? • Skype özellikli Blu-ray oynatıcı.
 • TV web kamerası.
 • İnternet bağlantısı.
 • Skype hesabı.


Skype sayesinde hiçbir özel anı kaçırmayın. Oturma odanızdan ayrılmadan bütün doğum günlerine katılın, ailenizin büyümesini izleyin veya isterseniz yeni eşyalarınızı gösterin.

Sistem Gereksinimleri

Yüksek tanımlı görüntü göndermek için 1.2 Mbps veya üzeri simetrik bant genişliğinde bir internet bağlantısı öneriyoruz. Alternatif olarak, yüksek kaliteli görüntülü çağrılar yapmak için 500 Kbps'lik hıza sahip bir bağlantıya ihtiyacınız olacaktır.

Konuştuğunuz kişinin yüksek tanımlı görüntüleri alabilmek için bir HD-TV veya 1.2 Mbps veya üzeri simetrik bant genişliğinde internet bağlantısına sahip bir bilgisayarda Skype'ın en son sürümünü kullanıyor olması gerekir.

Skype Özellikli Blue-Ray Oynatıcılı Televizyonlar için Mağazayı ziyaret Ediniz...


TV kameralı televizyonlar için Skype

Nerede olurlarsa olsunlar, arkadaşlarınız ve ailenizle koltuğunuzda otururken rahat rahat sohbet edin.

Nelere ihtiyacınız var? • Bir HD-TV.
 • Hepsi bir arada kamera.
 • İnternet bağlantısı.
 • Skype hesabı.


Herhangi bir HD-TV'yi kolayca Skype özellikli bir televizyona dönüştürün ve oturma odanızdan ayrılmadan sevdiklerinizle rahat rahat hasret giderin. Bütün doğum günlerine katılın, ailenizin büyümesini izleyin veya isterseniz yeni eşyalarınızı gösterin.

Skype Özellikli TV Kameralı Televizyonlar için Mağazayı Ziyaret Ediniz...


Diğer cihazlar için Skype

PlayStation®Vita için Skype

Skype deneyimi avucunuzun içinde.

İşte PS Vita için Skype ile yapabileceğiniz harika şeylerden birkaçı: • Bir 3G veya WiFi bağlantısı üzerinden ücretsiz yüz yüze görüntülü ve sesli çağrılar yapın.
 • Oyun oynarken sesli çağrı yapın - Konuşurken oyununuzu duraklatmanız gerekmez.
 • Cep telefonlarını ve sabit hatları uygun ücretlerle arayın.
 • Sessiz bildirimler sayesinde oyun oynarken gelen çağrıları kaçırmazsınız.


Skype uygulamalarını ücretsiz olarak indirebilir ve yükleyebilirsiniz.

Nasıl mı? 1. Mevcut PSN hesabınızla PlayStation Store'da oturum açın.
 2. Sosyal uygulamalar bölümünde Vita için Skype uygulamasını bulun.
 3. Ekrandaki talimatları takip ederek indirin.


PlayStation Vita için skype İndir! - Tıklayınız...


iPod touch için Skype

Skype deneyimi avucunuzun içinde.

İşte iPod touch için Skype ile yapabileceğiniz harika şeylerden sadece birkaçı: • Bir 3G veya WiFi bağlantısı üzerinden ücretsiz yüz yüze görüntülü çağrı yapın ve anlık mesajlaşın.
 • Çok uygun ücretlerle cep telefonlarını ve sabit hatları arayın ve SMS gönderin.
 • Titreşimden koruma teknolojisi sayesinde görüntülü çağrılarda sorun yaşamayın. • Görüntülü mesaj özelliğiyle görebileceğiniz, duyabileceğiniz ve duygularınızı gerçekten yansıtan mesajlar gönderin.*


* Adil kullanım politikası uygulanır.

Sistem Gereksinimleri • Görüntülü Skype çağrıları için iOS 4.0 veya üzeri gerekir.
 • Dördüncü nesil iPod touch ve daha sonraki sürümlerinde görüntülü görüşme yaparken, görüntüleri ön veya arka kamerayı kullanarak iletin.
 • Üçüncü nesil iPod touch üzerinden yalnızca görüntü alabilirsiniz.
 • TV'ler dahil tüm H.264 uyumlu cihazlarla çalışır.


iPod touch için Skype İndir! - Tıklayınız...
 

Artvincenter

Profesör
Katılım
11 Nis 2013
Mesajlar
2,845
Puanları
0
oyunlarda favoridir :) tabiki iletişimde de cok az sıkıntı yaratır ama üye olmak sıkıntı yada ben olamıyorum :mad:
 

AliA

Guru
Onursal Üye
Katılım
29 Haz 2007
Mesajlar
64,943
Puanları
0
MSN'den Skype'a geçiş o kadar da korkulacak bir şey değilmiş.

Kolay alışılıyor.
 

Artvincenter

Profesör
Katılım
11 Nis 2013
Mesajlar
2,845
Puanları
0
Msn kaldımıkı ? kullanan skype e geçti orayada ben üye olamıyorum :) ses görüntü kalitesi msn ye göre iyi ama ilerde kdv ücretleri başlar :)
 

AliA

Guru
Onursal Üye
Katılım
29 Haz 2007
Mesajlar
64,943
Puanları
0
Ben farklı bir şey söylemiyorum ki. :)

Alışkanlıklarından vazgeçemeyip, Skype kullanmayanlar da var. :)
 

LaWa

Profesör
Katılım
22 Şub 2009
Mesajlar
3,181
Puanları
48
Bu Skpye başım dertte,internette o kadar araştırdım oraya buraya yazdım bi çok şeyi denedim sonuç alamadım.
Sorun:Microsoft hesabıyla giriş şeklindeki o ekran gelmiyor.
Bildiğimiz Skpye ekranı geliyor,sebebi nedir ben de anlamadım.
Kurduğum kıytırık bilgisayarda bile böyle bir şey olmadı.
 

Artvincenter

Profesör
Katılım
11 Nis 2013
Mesajlar
2,845
Puanları
0
Skype için güzel mikrofon kulaklık varsa çok güzel iletişim sağlıo msn ye göre donma çok az .
 

HILMIT

Üyecik
Katılım
17 Tem 2013
Mesajlar
2
Puanları
0
Arkadaşlar,

Yıllardır SKYPE kullanıyorum, fakat 3-4 gün önce SKYPE'nin Üst Menüsü değişti ve sadece "SKYPE - ARAÇLAR - YARDIM" bölümleri var. Bunlardan "SKYPE"nin altında ise sadece "KAPAT" komutu yer alıyor. Bu nedenle son günlerde SKYPE'ı açamıyorum ve kullanamıyorum. Bu sorunu nasıl aşabilirim?

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.
 

DumDumaq

Dekan
Katılım
17 Ocak 2013
Mesajlar
5,091
Puanları
0
Mobil surumde skube cok kotu oldu skybe i kapatma tusu kaldirilmis ya
 

HILMIT

Üyecik
Katılım
17 Tem 2013
Mesajlar
2
Puanları
0
Arkadaşlar,

Altta belirttiğim sorunum ile ilgili yardımcı olabilecek kimse var mı?

"Arkadaşlar,

Yıllardır SKYPE kullanıyorum, fakat 3-4 gün önce SKYPE'nin Üst Menüsü değişti ve sadece "SKYPE - ARAÇLAR - YARDIM" bölümleri var. Bunlardan "SKYPE"nin altında ise sadece "KAPAT" komutu yer alıyor. Bu nedenle son günlerde SKYPE'ı açamıyorum ve kullanamıyorum. Bu sorunu nasıl aşabilirim?

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler."

 

DumDumaq

Dekan
Katılım
17 Ocak 2013
Mesajlar
5,091
Puanları
0
microsofta sölüceksin güncellemeyin diceksin :D :D

sürümü güncellediysen bir önceki sürümü bulup onu indir güncellemeleri devre dışı bırak başka yolu yok
 

T800

Profesör
Katılım
13 Mar 2012
Mesajlar
2,764
Puanları
38
Arkadaşlar,

Altta belirttiğim sorunum ile ilgili yardımcı olabilecek kimse var mı?

"Arkadaşlar,

Yıllardır SKYPE kullanıyorum, fakat 3-4 gün önce SKYPE'nin Üst Menüsü değişti ve sadece "SKYPE - ARAÇLAR - YARDIM" bölümleri var. Bunlardan "SKYPE"nin altında ise sadece "KAPAT" komutu yer alıyor. Bu nedenle son günlerde SKYPE'ı açamıyorum ve kullanamıyorum. Bu sorunu nasıl aşabilirim?

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler."

Kaldırıp güncel olanını kurdun mu ? Bendeki güncel sürüm ve menü bu şekilde ;

 
Üst
stat counter