Skoda Superb Alınır mı?

Bu konuyu okuyanlar

alpacino_34

Müdavim
Reaksiyon puanı
495
Eski aracları olsa tamam kaliteli araçtı diycem bora olsun golf 4 olsun ve nin en iyi araçlarıydı şimdi iş değişti @errno dedigin gibi adından başka birşeyi yok artık

errno

Doçent
Reaksiyon puanı
567
Vw Passat 2.0 Highline Diesel 140 PS kullanıcısıydım. Kurtulduğuma dua ettim. İlk seferde turbo arızası verdi. Parçaları zaten pahalı, birde üstüne servisin ücreti de farklı. Neymiş Vw'ye biniyormuşuz. O sinirle sattım. Ardından Opel Insignia 2.0 140PS aldım. Servisi, kalitesi, parçası, vergisi, sigortası önceki arabaya ödediklerimin yarısından bile az. Skoda'da vw'nin düşük muadili. Fabrika aynı fabrika. Skoda ve Vw'den alacağım arabayı gider farklı modelde araba alırım. Örnek; Opel Insignia (ki aldım), Mazda 6, Nissan Qashqai, Chevrolet vs..

İlk olarak Chevrolet Malibu alacaktım ancak servis ve parça sorun olur dediler. Bu nedenle yerli bir araç tercih ettim.

Saygılarımla

aliservi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
17
Bir Skoda Kullanıcısı Olarak Şuan 2016 Octavia Sahibiyim daha önce 2005 Fabia Elagance vardı.Kesinlikle suberp öneririm hangi modeli olursa olsun aracın sadece dış logosu skoda diğer bütün aksam vw üretimi mekanikj yürüyen. aynı ayarda hangi model olursa olsun en az 25-30 bin fark var

Superb2018

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Superb
Boyutlar E segmenti
Malzeme D segmenti
İşçilik C segmenti
Ses yalıtımı B segmenti
Tam bir fiyasko
Passatı bilmem