Sizin tercihiniz hangisi ?

KFC mi Popeyes mı ?

• Kullanılan toplam oy
    9

Bu konuyu okuyanlar

RoketLiSaVasTReni

Profesör
Reaksiyon puanı
2,554
Kfc mi Popeyes mı tercihiniz hangisini daha çok beğeniyorsunuz ve favori menünüz hangisi merak ettim.Lütfen ankete de katılalım?

RoketLiSaVasTReni

Profesör
Reaksiyon puanı
2,554
Evde yapılan bence
Anladığım kadarıyla dışarda yemeyi asla tercih etmiyorsunuz normalde bende isterim evde yapmakta hem çok uzun sürüyo yapması hemde masraflı birde ev ahalisi sevmeyince yapamıyorsun o zaman biraz da mecburiyet olabiliyor?

Görkem Say

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
24,994
Açıkçası ikisinden de hiç yemedim. Dışarıdan fast-food olarak hamburger yemeyi seviyorum. Onu da genelde yerel hamburgercilerden alıyorum. Mc ve Burger'da sevdiğim 1-2 menü var arada da onlardan yerim. Böyle büyük bir zincir olarak tercih ettiğim Tavuk Dünyası var. Onların menülerine bayılıyorum açıkçası.

RoketLiSaVasTReni

Profesör
Reaksiyon puanı
2,554
Açıkçası ikisinden de hiç yemedim. Dışarıdan fast-food olarak hamburger yemeyi seviyorum. Onu da genelde yerel hamburgercilerden alıyorum. Mc ve Burger'da sevdiğim 1-2 menü var arada da onlardan yerim. Böyle büyük bir zincir olarak tercih ettiğim Tavuk Dünyası var. Onların menülerine bayılıyorum açıkçası.
Birçok yere gittim de tavuk dünyasına gitmedim listemde var ama mutlaka gideceğim.Keşke o menülerde sadece tavuk ve salata olsa o makarna tarzı şeyi ben çok tercih etmiyorum gerçi hiç gitmedim belki de vardır.

KimBuGamzeli

Profesör
Reaksiyon puanı
1,821
Birçok yere gittim de tavuk dünyasına gitmedim listemde var ama mutlaka gideceğim.Keşke o menülerde sadece tavuk ve salata olsa o makarna tarzı şeyi ben çok tercih etmiyorum gerçi hiç gitmedim belki de vardır.

Dışarda yemek yemeye alışma ev yemeklerine alış sürekli dışardan yemek mi yenir.

RoketLiSaVasTReni

Profesör
Reaksiyon puanı
2,554
Dışarda yemek yemeye alışma ev yemeklerine alış sürekli dışardan yemek mi yenir.
Ben zaten evden dışarı çok nadir çıkıyorum 1 ayda 2 yada 3 kez çıkıyorumdur.Sürekli dışarda yemek yiyemem zaten öyle bir lüksüm olmadı hiç.Açık cezaevi hayatı yaşıyorum resmen ?

Waddler

Profesör
Reaksiyon puanı
612
popeyes'ın wicked chicken menülerini seviyorum ben ya yemesi zevkli baya :D son 7 aydır hiç yiyemedim :(

KimBuGamzeli

Profesör
Reaksiyon puanı
1,821
popeyes'ın wicked chicken menülerini seviyorum ben ya yemesi zevkli baya :D son 7 aydır hiç yiyemedim :(

Ben en son 2 ay önce yedim genelde BK takılıyorum menüleri güzel oluyor köfte hiç yemem genelde hep tavuk burger alıyorum tadı daha güzel.

Görkem Say

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
24,994
Makarna yerine patates kızartması olan menüleri de var. Ancak özel olarak belirtirseniz yine normal menüdeki makarnayı patates kızartması ile değiştirebilirsiniz diye düşünüyorum. Özellikle kekiklim, köri soslu tavuk, kremantar, cafe de paris menülerini ben çok beğeniyorum tavsiye ederim.

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,321
Dün akşam şu Tavuk Dünyasının yanında vermiş olduğu makarnanın aynısını yaptım, Tavuk Dünyası şefleri makarnamı tatsa ceketini ilikler o derece yani.. :)

RoketLiSaVasTReni

Profesör
Reaksiyon puanı
2,554
Bende kfcnin sadece butunu seviyorum ama bizim burda yok maalesef kfc.Popeyes a son bir şans verdim geçenlerde ama fos çıktı resmen.

HÜDHÜD

Rektör
Reaksiyon puanı
6,555
Balık ekmek, köfte ekmek hatta lahmacun zehirlenmesi ? Döner ve ayran da vazgeçilmezlerdendir sabahları da simit, kışın, soğuk günlerde salep , ohh mis.

1577740505146.png
1577740531045.png

1577740638128.png

Usain

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
15,045
Balık ekmek, köfte ekmek hatta lahmacun zehirlenmesi ? Döner ve ayran da vazgeçilmezlerdendir sabahları da simit, kışın, soğuk günlerde salep , ohh mis.

Ekli dosyayı görüntüle 84191 Ekli dosyayı görüntüle 84192

Ekli dosyayı görüntüle 84193
Eyvallah ya. Gecenin bu saatinde atılır mı bunlar?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Dün akşam şu Tavuk Dünyasının yanında vermiş olduğu makarnanın aynısını yaptım, Tavuk Dünyası şefleri makarnamı tatsa ceketini ilikler o derece yani.. :)
Tarif alayım :)
Yeni arayışlar içerisindeyim.

Son düzenleme:

RoketLiSaVasTReni

Profesör
Reaksiyon puanı
2,554
Bugün sindirim sistemi ile ilgili bir proğram izledim yaklaşık 1 saatlik olandan.Daha önce duymadığım çok bilgi edindim resmen değişik bir aydınlanma oldu bende ve bu saatte canım hiçbirşey çekmiyor artık o derece yani heleki bide hamur işi asla☺️

KimBuGamzeli

Profesör
Reaksiyon puanı
1,821
Popeyes'ten yemek alıp yenmez kesinlikle. Babam Popeyes hastasıydı en son menü aldığımız da tavukların kılları vardı resmen temizlenmemiş belliydi hatta bu temizlik sorunu yüzünden bir müşteri şikayet ediyordu yanımızda.

eilhanzy

Profesör
Reaksiyon puanı
7,714
KFC Banvit tavuğunu kullanıyor, evdeki kadar güzel olmasa da bile tavuğun sosu ve lezzeti güzel. Fast food olarak Arby's ve KFC'den başka bir şey seçmem.

Popeyes'ten yemek alıp yenmez kesinlikle. Babam Popeyes hastasıydı en son menü aldığımız da tavukların kılları vardı resmen temizlenmemiş belliydi hatta bu temizlik sorunu yüzünden bir müşteri şikayet ediyordu yanımızda.
Popeyes'a pek sıcak bakmam ben de, özellikle McDonald's, Burger King, Domino's bunları hiç sevmiyorum. Ne zaman ben Burger ya da McDonald's yediğim zaman midem rahatsızlanıyor.

KimBuGamzeli

Profesör
Reaksiyon puanı
1,821
KFC Banvit tavuğunu kullanıyor, evdeki kadar güzel olmasa da bile tavuğun sosu ve lezzeti güzel. Fast food olarak Arby's ve KFC'den başka bir şey seçmem.

Popeyes'a pek sıcak bakmam ben de, özellikle McDonald's, Burger King, Domino's bunları hiç sevmiyorum. Ne zaman ben Burger ya da McDonald's yediğim zaman midem rahatsızlanıyor.

Burger King hastasıyım bende :)

Reaksiyon puanı
5,171
Sipariş verirken full salata olmasını söylerseniz isteğinizi yerine getirirler.

RoketLiSaVasTReni

Profesör
Reaksiyon puanı
2,554
İlk defa hepsinden güzel oldu ya bu sefer de evde yaptım kendim ☺️
resimag.com/p1/c3fd7ac2a5c.jpeg
resimag.com/p1/0771603a2d8.jpeg

Sardaukar

Profesör
Reaksiyon puanı
903
Bütün kızarmış tavuk gibisi varmı?