Sizin hayvanınız ile yaşadığınız en ilginç anı nedir?

Bu konuyu okuyanlar

Dora

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
9,729
Bu konu altında evcil hayvanınız veya doğada karşılaştığınız hayvanlar ile yaşadığınız ilginç anılarımızı paylaşalım isterseniz :)

Hiç unutmam liseye gidiyorum. Bahçemde husky köpeğimiz, evde tekir kedimiz var 2 tane. Bir gece dişi kedimiz olan Mavitaş evin içinde bir aşağı, bir yukarı koşuyor. Yatağa çıkıyor, zıplıyor. Var bir şey. Neyse kalktık her halde ihtiyacı geldi kumunu bulamadı diyoruz annem ile. O sırada bir tıkırtı duyduk dışarıda bir siluet. Meğer eve hırsız girmeye kalkmış, bahçede korur dediğimiz köpek fosur fosur uyusun. Eve gelen yabancı için gece bir kedi ayağa kaldırsın. Gerçekten çok akıllıydı kedim. Maalesef bir gün evde çıkan yangında dumandan boğularak kaybettik.

70519

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,146
Tavuk ve ördeklerim var yem verince seviyorlar yem vermessem boyun eğip bana yürüyorlar onlar bile çözmüş dünyayı

kmurat

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,711
Dayımlara ziyarete gittiğimizde Boğa danayla güreşe kapıştık. O kazandı. İki gün Hastanede kaldım, iki hafta evde yattım. Yara izi geçmedi.

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,146
Dayımlara ziyarete gittiğimizde Boğa danayla güreşe kapıştık. O kazandı. İki gün Hastanede kaldım, iki hafta evde yattım. Yara izi geçmedi.
Fazla uğraşmasaydınız sakat eder??

Yeni hatırladım atımız vardı beni altına alıp ezdi ve omzumu ıssırmıştı aylarca ağrı çektim doktor iyiki kırmamış demişti

PropHeTe

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,398
Bir akşam eve geldim paçama bir koku sinmiş zannımca kedi kapıda karşıladı sağolsun ulan 2 tur attı fıttırdı bildiğiniz saldırıyor öyle böyle değil, valla iskele ile ite ite çocuk odasına kapadım içerde yırtıyor ortalığı neyse girdim bir duş aldım üç saat sonra kapıyı açtım sanki hiç saldıran o değil geldi sırnaşıyor, deli boynumu yanağımıyaladı yaladı birde kucağımda uyudu manyak kedi umarım hala iyidir.