Sizce Web programlamamı nesne mi ?

Bu konuyu okuyanlar

AyroN

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Merhaba, sizce web programalama üzrine mi gitmeli yoksa nesne programlama c# vs. gibi dillere mi bakmmalı

Samet UCA

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,912
Ben bugün başlasam web üzerine giderdim. Ama c# öğrenip asp.net ile web programlamada yapabilirsin. Zaten bu iş birilerinin tavsiyesi üzerine de olmaz ben sana c# derim ama belki sen çok sağlam bir javacısındır? Java ilerde senin için en iyisi olacaktır. Bilemeyiz. Belki web programlamada çok kısa sürede sıkılıp sana verilmiş olan tavsiyeleri boş geçip masaüstüne yöneleceksin. Bu yüzden 2 platformda da kendini denemen gerekiyor. Hangisinde iyi olduğunu düşünürsen onda devam edersin. Tabii diğerlerinin yapısını öğrenmeden geçme.

AyroN

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Ben bugün başlasam web üzerine giderdim. Ama c# öğrenip asp.net ile web programlamada yapabilirsin. Zaten bu iş birilerinin tavsiyesi üzerine de olmaz ben sana c# derim ama belki sen çok sağlam bir javacısındır? Java ilerde senin için en iyisi olacaktır. Bilemeyiz. Belki web programlamada çok kısa sürede sıkılıp sana verilmiş olan tavsiyeleri boş geçip masaüstüne yöneleceksin. Bu yüzden 2 platformda da kendini denemen gerekiyor. Hangisinde iyi olduğunu düşünürsen onda devam edersin. Tabii diğerlerinin yapısını öğrenmeden geçme.
Cevabınız için çook teşekkür ederim. Yapılarının genel olarak öğrenmek için herhangi bir site öneriniz varmı.

Samet UCA

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,912
Teşekkür ederim. İngilizce zayıf yani ısınamadım tam anlamıyla bir tavsiyeniz olurmu nasıl geliştirebilrim ingilizcemi.
İngilizcede bir tavsiyede bulunamam malesef. Ama bu verdiğim site çok az ingilizce gerektiriyor. Olmadı istediklerini google translate ile halledebilirsin.

AyroN

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
İngilizcede bir tavsiyede bulunamam malesef. Ama bu verdiğim site çok az ingilizce gerektiriyor. Olmadı istediklerini google translate ile halledebilirsin.
Cevaplarınız için teşekkür ederim vakit ayırdığınız için...

Samet UCA

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,912
Cevaplarınız için teşekkür ederim vakit ayırdığınız için...
Rica ederim.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Sana şu kanalıda öneririm kesinlikle takip et.
https://www.youtube.com/channel/UCkkgrhDCJheXQNIFqUVw0_g/videos

Son düzenleme:

Brynquadel

Asistan
Reaksiyon puanı
49
Şahsi fikrim,
İkisi de önemli ve öğrenilmesi gereken bilgiler. İkisini teraziye koysan Web daha ağır gelir, bu yüzden web'den yola çıkarak nesne çalışabilirsin.
Benim yaptığım gibi, Web sayfasını, Wpf program ile yönetmek. Daha sonra geliştirir, web için de eklersin.