Sizce Türkiye'nin en iyi forum sitesi neresi?

• Kullanılan toplam oy
    25

Bu konuyu okuyanlar

AlperBugra

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6

Gerçekten sonuçlarını merak ettiğim bir anket neresi kazanacak acaba :) Türkiye'nin en büyük ve kaliteli 5 forumunu yazdım. İyi olan kazansın.. :D

Benim oyum buraya :)

Reaksiyon puanı
16,109
forum.shiftdelete.net varken başkasına gerek yok.

CapScroLL

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,682
Gereksiz bir konu olmuş, aynı konu aynı şekilde başka bir forumda açılsa burada olduğu gibi konunun açıldığı forum kazanırdı. Benim açımdan Forum SDN

SONG JOONG KI

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
Tabiiki shiftdelete. Başka gidecek forumumuz yok. Biz sdn'nin askerleriyiz;)

alpacino_34

Müdavim
Reaksiyon puanı
495
Sözlük anketi açaydın bari :) aralarından en iyisi sdn ama forum ceviz de iyidir

Neutral

Müdavim
Reaksiyon puanı
179
Burası eskisi gibi değil. Eskiden olgunca konuşur görüşlerimizi belirtirdik fikir alışverişi yapardık...

Şimdi 1 mesajı olan bilmem 6000 TLlik pc toplayın bana diyor önüne gele inanıyor uğraşıyor.

Bir kişi 10 ayrı konu açıyor o telefon mu bu telefon mu diyor.

Siyasi konu açılıyor herkes birbirine hakaretvari konuşuluyor.

Eski tadı yok Donanım habere üye değilim bilmiyorum çok önceden üyemiydim ama mesaj çektiğimi hatırlamıyorum orada. Burada 2000'e yakın mesajım var.

2013'den sonra bu forum bayağı bozuldu. 2009dan 2013e kadar iyiydi.

Bir forum sitesine burası mı yoksa başka forum siteleri diye anket yapmak çok taraflı bir yerde anket açılmış sayılır.

Donanım haber dedim oraya üye değilim ama her hangi bir konu da 2008'den kalma insanların attıkları mesajlardan bile yardım alabiliyorum.

alpacino_34

Müdavim
Reaksiyon puanı
495
Burası eskisi gibi değil. Eskiden olgunca konuşur görüşlerimizi belirtirdik fikir alışverişi yapardık...

Şimdi 1 mesajı olan bilmem 6000 TLlik pc toplayın bana diyor önüne gele inanıyor uğraşıyor.

Bir kişi 10 ayrı konu açıyor o telefon mu bu telefon mu diyor.

Siyasi konu açılıyor herkes birbirine hakaretvari konuşuluyor.

Eski tadı yok Donanım habere üye değilim bilmiyorum çok önceden üyemiydim ama mesaj çektiğimi hatırlamıyorum orada. Burada 2000'e yakın mesajım var.

2013'den sonra bu forum bayağı bozuldu. 2009dan 2013e kadar iyiydi.

Bir forum sitesine burası mı yoksa başka forum siteleri diye anket yapmak çok taraflı bir yerde anket açılmış sayılır.

Donanım haber dedim oraya üye değilim ama her hangi bir konu da 2008'den kalma insanların attıkları mesajlardan bile yardım alabiliyorum.
Dh şuan bana göre en rezalet forum sitesi adamlar ciddi konuyu bile dalgaya alıyor ergen sürüsü kaynıyor . Burası daha sıcak ve samimi dh nın yöneticilerinden bahsetmiyorum bile ..

fragger

Exemplary Сasual Dating Genuine Females
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,060
Hala buradaysak, hala en iyisi burası demektir.

Ahbârî

Müdavim
Reaksiyon puanı
345
DH ile kıyas mı yapıyorsunuz cidden? güldürmeyin adamı. neresi ergen kaynıyor? burası mı orası mı? iyi bakın bakayım. dh de az mesajım vardır ama adam gibi üç beş konuyu takip edebiliyorsun. emek harcama konusunda kıyaslamam bile. sdn de amme hizmeti gibi fayda veren konu gösterin. eğri oturup düz konuşalım.

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,279
DH ile kıyas mı yapıyorsunuz cidden? güldürmeyin adamı. neresi ergen kaynıyor? burası mı orası mı? iyi bakın bakayım. dh de az mesajım vardır ama adam gibi üç beş konuyu takip edebiliyorsun. emek harcama konusunda kıyaslamam bile. sdn de amme hizmeti gibi fayda veren konu gösterin. eğri oturup düz konuşalım.
Aynen katılıyorum. En basit örnek oradaki AKK direnişi. Emek var, mücadele var. :)

tengribizmenemen

Profesör
Reaksiyon puanı
485
Tamam burası benim ilk kayıt Olduğum forum. Ama her ne kadar çok eski olmasam bile sdn eski sdn değil. Saçma sapan konular, kafa bi milyon yeni üyeler, yönetim yalakaları vb. burada ne yazıkki. Dh Kullanıcı Kulüpleri açısından en iyisi.600 tl'lik bisiklet için bile aktif bir şekilde veri alış verişi yapan bir Sürü insan var.

Neutral

Müdavim
Reaksiyon puanı
179
Aynen katılıyorum. En basit örnek oradaki AKK direnişi. Emek var, mücadele var. :)

Burada AKK direnişi yap sen hükumete karşı mı geliyorsun diye saldırırlar :D

Burada ki herkes ülke adına yapılan veya yapılmayan durumlar ve olumsuzluklar için partizanca konuşur.

O yüzden genel de siyasi içerikler yasaklanıyor çünkü insanlar gerçekten gerçekleri değil partisi ne diyorsa onu savunuyor burada.

Buradayım 2000e yakın mesajım var ama DH'den daha çok faydalanıyorum orada mesajım bile yok.

SwateR

Müdavim
Reaksiyon puanı
662
SDN belki içerik bakımından diğerleri kadar canlı değil ama ortam gayet samimi ve seviyeli.
Arada bir forumun tansiyonu çıkıyor ama olacak o kadar da :)

_X_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,544
Chip iyi başladı sonunu getiremedi aktiflik süreside iyice düşünce bir daha bakmaz oldum.

Forumtr ye bir link için üye olmuştum işimi görüp çıkmak olsun istenediğimden biraz zaman geçirdim.
Diğer forumlardan kopyala yapıştır zihniyetini ve yorumcularında aynı şekilde yapıp kendilerine mal ettiklerini görünce başka kapıya dedim ve bir daha girmemek üzre bıraktım.

Sdn ye gelince;
Sdn ile tanışmam 2010 yıllarında aldığım samsung wave telefonuyla başladı. O zamanki telefondan kayıt yapmış ama hangi maildi şifre neydi hatırlamayarak üstelememiştim çünkü badacıları buluncada ordaki ortama kısa sürede alışmış ve epey kaptırmıştım hakikatten müthiş zamanlar geçirdim gözümü açar açmaz badaforumlarında bulurdum kendimi öyleki sdn den epey uzaklamıştım yinede arada bakıp göze çarpan güzel konuları takip eder hatta kaynak belirterek tekonoloji bölümünde konu paylaşırdımama hiçmi hiç tekrardan üye olmak aklıma gelmedi nedense. Badaturkiye ve akabinde isim değişikliğiyle smarturkiye ve nihayetinde sonlandırılmasıyla tekrar buralar dönüş yaptım.

Haliyle burdan başka yer bilmiyorum varsa da onlara iyi vakitler yoksa yine aynısından dilerim.

Waddler

Müdavim
Reaksiyon puanı
612
yıllardır girerim buraya bakarım sağa sola, donanımda ihtiyacı olanlara çok yardımcı oldum içerik bakımından yönetim bakımından belki biraz eksik ama gerçekten dh deki gibi gereksiz insan sayısı fazla değil :D arkadaşım girerdi dh ye bak işte şöyle güzel böyle güzel derdi amma velakin %90 trol bana göre :)

ShiftDelete.net candır.

penguin

Müdavim
Reaksiyon puanı
201
Bu anketi, anket şıklarının içinde olan bir forumda açarak zaten sonuçları etkilemişsiniz. Yansız sonuç almak istiyorsanız, bağımsız bir anket sitesinde yapmanız gerekir. Bir de neye göre en iyi konusu havada kalmış. Kalite, hız, görünüm, güncellik vs...

Şimdi biri başka bir forum sitesi en iyisi dese, admin de o kişiyi gıcık kaparak banlasa, vebali size kalacak. :)