Sizce P20 Alınır Mı ?

Sizce alınır mı ?

• Al keyfine bak

Kullanılan: 5 45.5%
  • Hayatının hatasını yaparsın

Kullanılan: 6 54.5%

• Kullanılan toplam oy
    11

Bu konuyu okuyanlar

ncfkr

Asistan
Reaksiyon puanı
29
Merhaba arkadaşlar Galaxy S4 beni yolda bırakmak üzere olduğu için yeni telefon arayışına girdim. İlk başta Nokia 8 alacaktım fakat yabancı ve türk forumlarında ekranı lg olduğu için ghost screen olabiliyormuş o yüzden bende p20ye yöneldim. Hepsiburada da 3500tlye satılıyor.(Belki efsane cumada dahada ucuzlar) Benim için kamera ve işlemci önemli o yüzden bu telefonu düşünüyorum. Mate 10 proya baktım ama hepsiburada satmıyor şuan o satsa onuda alabilirdim.
Sizce nasıl alınır mı ?

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Merhaba arkadaşlar Galaxy S4 beni yolda bırakmak üzere olduğu için yeni telefon arayışına girdim. İlk başta Nokia 8 alacaktım fakat yabancı ve türk forumlarında ekranı lg olduğu için ghost screen olabiliyormuş o yüzden bende p20ye yöneldim. Hepsiburada da 3500tlye satılıyor.(Belki efsane cumada dahada ucuzlar) Benim için kamera ve işlemci önemli o yüzden bu telefonu düşünüyorum. Mate 10 proya baktım ama hepsiburada satmıyor şuan o satsa onuda alabilirdim.
Sizce nasıl alınır mı ?
Fiyatı ederinden çok pahalı. Geçen senenin standartlarına uygun donanıma sahip. Cihazı tek iyi kılan şey tasarımı ve fotoğraf çekme konusundaki başarısıydı.

ncfkr

Asistan
Reaksiyon puanı
29
S9 baktım ama bütçemi sonuna kadar zorladığım için artık samsunga elvada demek gerek sanarım :)

---- Mesajlar birleştirildi ----

Fiyatı ederinden çok pahalı. Geçen senenin standartlarına uygun donanıma sahip. Cihazı tek iyi kılan şey tasarımı ve fotoğraf çekme konusundaki başarısıydı.
Peki başka bir önerniz var mı hocam ? 3000 tl civarında

Son düzenleme:

Sucrofe

Müdavim
Reaksiyon puanı
677
P20 alınmaz, hak etmiyor o fiyatı. LG V30+ Plus iyi bir tercih olabilir, şimdilik memnunum. G7 ThinQ daha iyi bir tercih olur S9'a nazaran.

Erkam376

Doçent
Reaksiyon puanı
165
Mate 10 pro kullanıyorum çok memnunum

ЅƤΣCIΔL FΘΓCΣЅ

İPHONE 15 PRO MAX 512 GB BLUE TİTANYUM KULLANICISI
Reaksiyon puanı
4,046
Sizce nasıl alınır mı ?

Huawei Mate 10 Pro veya Samsung Galaxy S9 almanız daha mantıklı olacaktır :)

byblt

Asistan
Reaksiyon puanı
43
Letgo üzerinden daha uygun telefon alabilirsin az kullanışmış 3 günlük cihazlarda bile 1000 tl ye yakın indirimli ürün alabilirsin

ЅƤΣCIΔL FΘΓCΣЅ

Reaksiyon puanı
4,046
Başkan sen beni takip mi ediyorsun :) benimki sadece bir fikir ki bakar emin ol aradaki indirimleri görünce

Sıfır cihazlar varken ikinci el bakılması pek mantıklı değil maalesef, Ben Şahsen ikinci el tavsiye etmiyorum.

byblt

Asistan
Reaksiyon puanı
43
Bende alırken ikinci ele çok yakın durmuyorum ama öyle cihazlar var 3 günlük ikince el cihazdan sana zarar geleceğini sanmıyorum

Sıfır cihazlar varken ikinci el bakılması pek mantıklı değil maalesef, Ben Şahsen ikinci el tavsiye etmiyorum.

ЅƤΣCIΔL FΘΓCΣЅ

Reaksiyon puanı
4,046
Elektronik cihazlarde hepsi şans işi hemde hepsi kapalı kutu cihazda bir sorun olabiliyor

Sıfır aldığında herhangi bir sorun yaşandığında değişim istersin 14 gün süresi var sonuçta.
Ama ikinci el cihazlarda böyle bir durum söz konusu değil, tanımış olduğun bir tamirci bile yanlış bilgi verip gönderebiliyor.
O yüzden sıfır almak daha mantıklı, olduğunu düşünüyorum ben.

yer6

Müdavim
Reaksiyon puanı
54
Hocam kesinlikle alınır. Fiyat olarak biraz daha düşük olabilirdi diyenlere bir nebze hak veririm. Diğer bütün konularda tatminkar bir telefon. Çok şık ve kamerası iyi. Huaweinin p9lite versiyonunun bile günümüzde satıldığını ve iyi performans gösterdiğini düşünürsek , p20 almanın bir zararı olmayacaktır.

Tony Stark

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,315
Kesinlikle alınmaz çok alternatifi var fiyatını da hak etmiyor