Sizce, iPhone alınmalı mı?

Konusu 'iPhone' forumundadır ve Sâ'fî tarafından 5 Şubat 2012 başlatılmıştır.

1. VincentVega

VincentVega Profesör

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    38
    nerde hakaret ettim söyler misin? düşünceni uygun bir dille belirtmelisin. bu alet işe yaramaz çöplük diyorsan sebebini göstereceksin.
    ''ben iphone sevmiyorum hoşuma gitmiyor android kullanıcısıyım her istediğimi yapabiliyorum bence verilen paraya değmez''
    demen gereken yerde saçma sapan yorumlar yapıyorsun.

2. voluman

voluman Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    mesela amerikadan verizon at&t den alıp getirenlerde var bunlar simkilitli kullananı gördüm, riskli iş mi dersiniz en temizi sim free mi olur? almak istiyorum çekincelerimde var yardım ederseniz çok makbule gecer

3. craftingMaterial

craftingMaterial Rektör

Beğenileri:
    173
    Ödül Puanları:
    63
    en güzeli elbette kilitsiz olanlar. zira gevey her zaman düzgün çalışmıyor ve sistemi bozabilme gibi sıkıntıları var. ayrıca her versiyonla uyumlu değil. bu yüzden alınacaksa sim kilitsiz almak en mantıklı hareket olur...

4. soneresra

soneresra Asistan

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    iphone 4s kullanıyorum bundan önce telefonum samsung galaxy idi ikisinide kullanmış biri olarak söylüyorum iphone süper bi telefon ve kullanmayı bildikten sonra yapamayacağınız şey yok gibi bu telefonda

5. hayranim

hayranim Profesör

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadas senin aklin kalmis bu telefonda. Git al bi tane hevesini alinca satarsin ya da takas yaparsin. Bu kadar buyutmeyin olayi...

6. Sâ'fî

Sâ'fî Rektör

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    0
    Benim mi? :D

7. What The Hell

What The Hell Profesör

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Halen Android - iOS tartışması var forumda. iOS daha iyi stabil,güvenli. Gerisi boş.

8. razor35

razor35 Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    duymamış olayım ıphone ayrı usta :D

9. buroodriver

buroodriver Asistan

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    hocam bende iphone almaya karar verdim hatta bugün yarın alacağım. bende seninle aynı durumdayım biriktirdiğim para ile 3S alacağım. Yaklaşık 1 aydırda çok derin bir araştırma içine girdim.Bu süre içinde telefonlar hakkında bir çok bilgi edindim.Ve en sonunda iphone almaya karar verdim.(ikinci el) Nedeni ise dokunmatik kalitesi ve tabikide uygulamalar.Bana göre bir telefona bu kadar para veriyorsak bunun nedeni uygulama oyun vs.'dir. Ve en çok ve en iyi oyun/uygulama kimde varsa o kazanır.İphone alacağım ve deneyeceğim.ilk deneyimlerimi bu konuya mesaj olarak atarım ( not: kardeşimde android var , karşılaştırmada yaparım )

10. craftingMaterial

craftingMaterial Rektör

Beğenileri:
    173
    Ödül Puanları:
    63
    3GS alacağına hiç alma daha iyi :)

11. muratteas

muratteas Dekan

Beğenileri:
    69
    Ödül Puanları:
    48
    Bence de 3GS alma. 4S dururken. :p

12. buroodriver

buroodriver Asistan

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Beyler iphone 3S aldım dün hemde sizin alma diye mesaj attığınız saatlerde. Neden almamamı söylediğiniz açıklayın bakalım :D ben şimdilik çok memnunum.

13. craftingMaterial

craftingMaterial Rektör

Beğenileri:
    173
    Ödül Puanları:
    63
    Çok yavaş alet. iOS'un son versiyonlarında çok kasılıyor.

14. buroodriver

buroodriver Asistan

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Neye dayanarak söylediniz anlamadım :)sanırım 3G ile karıştırdınız 2-3 yıllık bir cihaza göre hiç kasmıyor ( en azından şimdilik) oyunlar falan hemen yükleniyor kasma donma vs. hiç yok. Android telefonda kullandım . ios her özelliği ile ön planda.

15. craftingMaterial

craftingMaterial Rektör

Beğenileri:
    173
    Ödül Puanları:
    63
    iOS 5'i iPhone 4 ve 3GS'de kullanmış biri olarak yavaş olduğunu çok rahat söyleyebilirim. Ayrıca retina display'den mahrum kalmak da ayrı bir eksiklik :) Bence verilen paraya değmez...

16. SiegFrieD

SiegFrieD Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    İphone 4 alacaktım ama yemin ediyorum o kadar sıkıldım ki herkeste görmekten.Yani anlayamıyorum.Nereye kafamı çevirsem İphone 4.Dolmuşçusundan tut,smitçisine,hemşiresinden,iş adamına.Tamam çok iyi telefon ama zamanında Nokia 3110'da yaşadığım hisleri İphone 4 için yaşıyorum.Bir de az para değil yani nereden geliyor bu paranın suyu?

17. xyz10ur

xyz10ur Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Telefonu alırken kimse ihtiyacına göre almıyor klasik ama doğru bir cümle " tüketim çılgınlığı " bir çok kişi tanıyorum iphone almış 3-4 uygulama yüklemiş elinin altında nimet var haberi yok mesela maç sonucu öğrenmek için arkadaşını arıyor 2.000 TL ye cep alıyor 9 TL ye internet paketi almıyor v.s yemesinden giymesinden kısıyor hiç ihtiyacı olmayan cep telefonunu alıyor kimisi hava atmak için kimisinde bir takıntı olmuş
    not: iphone bir örnektir diğer markalarda da durum aynı

18. SiegFrieD

SiegFrieD Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bu dediğiniz gibi sadece marka takıntısı yoksa müşteri bağlılığı değil Apple'ın yaşadığı.Kendi konumunu,mevkisini ve psikolojisini yükselten bir araç haline geldi İphone sahibi olmak.Yoksa laptop için Apple al desen kim verir ona 3.000 TL der.

19. global_deejay

global_deejay Asistan

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    iPhone kullandım Android telefonda kullandım. Samsung Galaxy SII almanı tavsiye ediyorum. Her yönüyle üstün bir cihaz. Android %100 stabil SII ile. + Flash var. Çoğu telefonlarda en önemli sorun flash olmaması. Bende Ace var flash yok hiç birşey yapamıyorum desem yeridir

20. mapii

mapii Asistan

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yazılara bakıyorum da çok zaman önce yazılmış yorumlar. Ama şimdi o yazıyı yazanlar yeni İPHONE larla tanıştığında fikirleri değişebilir. Bence telefon konusunda varılabilecek en son nokta iphone'dur. Düşünsenize yanında en çok insan ne taşıyor ? susadığı zaman bile insan suyu erteleyebilirken telefon şarjını asla bekletmiyor bile. Sonra bir bakmışsınız telefonunuz sizin en yakınınız olmuş. Zaten baktığımızda her şeyiyle bu telefon sadece bir telefon değil adamın en acayip arkadaşı haline geliyor bir anda. Elinizde olmadımı afallar hale düşüyorsunuz. 1 milyon uygulaması olan başka ne olabilir ki ? belki 1 sene sonra aklınıza gelecek şey şimdiden hali hazırda yapılmış bile olması mümkün. Varsa imkan girin www.gittigidiyor.com'a bakın en hesaplı durumları hangisi www.kilifmarket.com 'danda şık bir koruyucu kılıf alın ve alacaksanız daha fazla ertelemeyin. Sadece NewIpad 'lerde şunu gördüm iphone 'nin sadece büyük kasalısı o beni biraz hayal kırıklığına uğrattı. Bunu da alakalı olmasa da bahsetmek istedim.

Sayfayı Paylaş