Sizce hangisini almalıyım?

Bu konuyu okuyanlar

ridooking

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
hepsiburada fiyatlarına göre lg g5 1500 liraya düşmüş. xiaomi mi 5s 1250 civarı fiyatla satılıyor. sizce bunlardan birini tercih etmeli miyim yoksa farklı modellere mi yönelmeliyim?
kamera ve mobil veride şarjı beni üzmeyecek bi telefon arayışındayım. bütçe 2000 civarına kadar değişiklik gösterebilir.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Riskli ama G5 seçerdim.
2000e kadar çıkıyorsan biraz daha zorlayıp S7- XZ ithalatçı olarak Mate 9 ve Mİ6ya bak

Reaksiyon puanı
5,172
Lg g5 eger turkiye garanti ise rom root islerini unutmalisin

Eger ki ben root isleriye ugrasmam dersen bide kronik sorunlar beni rahatsiz etmez dersen g5 al gitsin

ridooking

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Lg g5 eger turkiye garanti ise rom root islerini unutmalisin

Eger ki ben root isleriye ugrasmam dersen bide kronik sorunlar beni rahatsiz etmez dersen g5 al gitsin

Riskli ama G5 seçerdim.
2000e kadar çıkıyorsan biraz daha zorlayıp S7- XZ ithalatçı olarak Mate 9 ve Mİ6ya bak

g5 de kronik sorunlar peşimi bırakmaz mı yoksa şans işi mi birazda ? ithalatçı garantilisine bakıyorum
sony nin tasarımları hoşuma gitmiyor. huawei hakkında hiç bilgim yok iyi midir?

F1kan

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,882
hepsiburada fiyatlarına göre lg g5 1500 liraya düşmüş. xiaomi mi 5s 1250 civarı fiyatla satılıyor. sizce bunlardan birini tercih etmeli miyim yoksa farklı modellere mi yönelmeliyim?
kamera ve mobil veride şarjı beni üzmeyecek bi telefon arayışındayım. bütçe 2000 civarına kadar değişiklik gösterebilir.
Mi6 alabilirsin dostum.
G5 almak risklidir gerçekten. Ben mesela 9 aydır kullanıyorum hiç sorun yaşamadım ama çoğu kullanan sorun yaşıyor. Fakat 1500 lirayada böyle bir telefon almak demek riskleri göze almak demektir. Çünkü fiyatı gerçekten çok uygun
Ama tekrar diyorum mi6 daha alınabilir

ridooking

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Mi6 alabilirsin dostum.
G5 almak risklidir gerçekten. Ben mesela 9 aydır kullanıyorum hiç sorun yaşamadım ama çoğu kullanan sorun yaşıyor. Fakat 1500 lirayada böyle bir telefon almak demek riskleri göze almak demektir. Çünkü fiyatı gerçekten çok uygun
Ama tekrar diyorum mi6 daha alınabilir
xiaomi lerde sürekli root atmak yeni güncelleme filan yükleme konusunda çekimserim. ama yine de bi araştıracağım onu da

Reaksiyon puanı
5,172
Evet. Ekranı. Pili. Ve performansı çok iyi bir cihaz
Bu telefonun ekrani fhd ve buna ramen ekran son derece alt seviye bir ekran lg g5 ile yarisamamaz bile mesela.

Veya mi6 nin kasasi kadar dandik kasa yok nasil parcalandigini umarim izlemisinizdir.

Tamam haklisiniz islemci iyi ancak sadece temel islemci yukunu tasiyacak kadar o anakart ile siz ne uv yaparsiniz nede oc umarim anlatabildim

Kamerasi hadi eskiye kadar az daha idare eder ama hala berbat

Turkiyede lte sorun cikariyor cunki MHz ler uyumlu deyil

Sar degerleri bircok insani rahatsiz eder durumda

Yuzeysel incelemede haklisiniz ancak derine inince bunlarda ne kadar dandik bir cihaz oldugunu gosteriyor

vforfreedom

Doçent
Reaksiyon puanı
75
Lg inşalla 2030 da sorunlarını çözebilirse telefonları alınır. 100 telefondan 80 i sorunlu olurmu bi firmanın ya allah aşkına

KNMX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,747
Lg şans işi. benim bi arkadaşım g4 kullanıyor memnun...
xiaomi mi5s alın

F1kan

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,882
Ekranda hayalet ekran problemleri var geçici deniliyor ama oluşup gidiyormuş arada sırada @F1kan yanlış mıyım ?
Bu G5 lerdeki hayalet ekran biraz karışık.
Bazı kullanıcılar telefon ısındıktan sonra ortaya çıktığını söylerken bazılarıda ekranda kalıcı olarak kaldığını belirtiyor.
Ama Lg tr garantisi ise: ''Ekran soğuduktan sonra kaybolur, ekranın kendi özelliğidir bu'' diyip garanti dışı bırakıyor.
Açık ve net bir görüş belirtmem gerekirse Lg ürettiği aynı model ekranda çok farklı sorunlar oluşmakta. Işık sızması, farklılık gösteren ghost screen, ışık sızma izleri fakat ekranın belli yerlerine sanki su sıçramış gibi.
--- Gönderi Güncellendi ---
Lg şans işi. benim bi arkadaşım g4 kullanıyor memnun...
xiaomi mi5s alın
Kesinlikle dostum. Riski göze alıp alırsın. Şanslıysan çok mutlu kalırsın. Ne yalan söyleyim kamerası olsun performansı olsun 1600 liraya almıştım taa 9 ay önce. O zaman en yakın sd 820li amiral gemisi Sony Xz 2390 lira falandı yanlış hatırlamıyorsam. Yani 1600 liranın her kuruşunu hak ediyor.Ama sorun çıkmazsa tabi :D

sdnSamet

Asistan
Reaksiyon puanı
17
Fiyatta biraz yükselebilirsen Huawei P9 öneririm kamerada hiç üzülmessin
Yine kamera yönünden ve şarjda sıkıntı çıkarmayacak Asus Zenfone 3 modellerine bakabilirsin.
Kafam rahat olsun dersen S7 nin fiyatının düşmesini bekle en ideal seçenek olur.

KNMX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,747
Fiyatta biraz yükselebilirsen Huawei P9 öneririm kamerada hiç üzülmessin
Yine kamera yönünden ve şarjda sıkıntı çıkarmayacak Asus Zenfone 3 modellerine bakabilirsin.
Kafam rahat olsun dersen S7 nin fiyatının düşmesini bekle en ideal seçenek olur.
huawei yok be hocam. fikrim değişti huawei hakkında. huawei g8'de babamın yaşadığı yazılımsal sorunlar devam edince.
xiaomi mi5s 32 gb alın derim. gold 1.270 liraya düşmüş. bana sorarsanız gold kötü bir renk değil. siyahtan daha hoş duruyor.
kahverengi gibi zaten.

ismail özdemir

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
arkadaşa zamanında g4 alma pişman olursun dedim aldı bir şey yok şuan 1.5 sene.Ben olsam g5 almazdım ne zaman telefon bozulacak diye düşünür dururdum.1500 liram varsa zenfone 3 64 gb alır geçerim.Daha düşük bir cihaz almış olurum ama kafam rahat olur.Zenfone3 de üzmez zaten.

Son mesajlar