Sizce hangisini almalıyım ?

Bu konuyu okuyanlar

WhyNoTx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar aklimda se xperia arc s mi htc evo 3d mi 1300 1400 max verebileceğim fiyat lütfen yardımcı olun cuma günü alıyorum en iyi seçimi yapmak istiyorum

oho

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ben yaklaşık 2 aydır 3d evo kullanıyorum, gözün kapalı git al derim. saygılar..

CLOUD

Asistan
Reaksiyon puanı
0
evo 3d çok iyi cihaz ama arc s bildiğim kadarıyla android ice cream güncellemesi alacak. gerçi evo 3d'de kesin port edilmiş custom rom alır seçim senin ben evo 3d derdim

ibozer

Asistan
Reaksiyon puanı
1
evo 3d çok iyi cihaz ama arc s bildiğim kadarıyla android ice cream güncellemesi alacak. gerçi evo 3d'de kesin port edilmiş custom rom alır seçim senin ben evo 3d derdim

HTCden aldığım mail ICS 4.0 güncellemesini Evo 3D nin de alacağı yazıyordu.Bu arada bende evo 3D kullanıcısıyım gayet güzel bence ama kamera 3D olmasın ama MP önemli diyosan bilemem ama sonuçta sırf sense için bile HTC yi seçerdim ben olsam =D

WhyNoTx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
peki htc sensation mi daha iyi evo 3d mi

CLOUD

Asistan
Reaksiyon puanı
0
tamamdır o zaman hiç tereddütsüz evo 3d derim . bence evo sensationdan daha iyi...

WhyNoTx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
galiba evo 3d alicam :)

--- Mesaj Güncellendi ---

bide evo 3d shoter ne media markete gittim orda baktım evo 3d shoter 1240 vodofona gittim sensation 1450 media markette sensation yoktu yani bu shoter sizin söylediğniz telefon mu pek anlamam da

ibozer

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Evet shooter olarak geçiyor...Sensation XL muazzam bence ama gorilla glass ekran var vur kır parçala bişey olmaz ama elmas vb madenler leşini çıkarır onada göre ama ben eğlencelik ve prosesor bakımından evo 3D yi gayet yeterli ve hoş buldum =)

WhyNoTx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ya beyler telefonlarda 3d çok gereksiz ve 3d hissi vermiyo diyolar siz ne diyorsunuz şu 3 marka aklıma takılıyo htc evo 3d htc sensation sony xperia arc s lütfen biri şu konuya açıklıkık getirsin allahın izniyle yarın alıcam

Son mesajlar