Sizce hangisi?

Bu konuyu okuyanlar

The Commander

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,338
2.el bu araba. İnsanlar bazı satıcıların yalanlarından ve eksperlerin oyunlarından bıktığı güvenmediği için sıfır almayı tercih edebiliyor. O yüzden edilebilir. Ve model yılı yüksek bir araba değil sonuçta. Bunu alana kötü yapmışsın demem, ben bunlarla uğraşmak istemiyorum megane vs alır geçerim diyenide mantıksız bulmam.

Mercedes'in C serilerinde Renault motoru kullanıldığını biliyorum, şu an değişti kendi motorlarını kullanıyorlar sanırım.

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
2.el bu araba. İnsanlar bazı satıcıların yalanlarından ve eksperlerin oyunlarından bıktığı güvenmediği için sıfır almayı tercih edebiliyor. O yüzden edilebilir. Ve model yılı yüksek bir araba değil sonuçta. Bunu alana kötü yapmışsın demem, ben bunlarla uğraşmak istemiyorum megane vs alır geçerim diyenide mantıksız bulmam.

Mercedes'in C serilerinde Renault motoru kullanıldığını biliyorum, şu an değişti kendi motorlarını kullanıyorlar sanırım.

Mercedes artık kendi motorunumu kullanacak? Gerçi bugün bir yerde okudum 1.3 motor geliştirmesi var diyordu bir yorumcu mercedes ve reno'nun. Benim hoşuma gidende astra ve toyota corolla gerçi toyota çok boş deniyor boş kasası özellikle 2018 kasa, astra'da (2018) çok yakıyor mutlaka lpg ile gider onunda orta vade'de sorun çıkartma riski yüksek deniyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Eskide olsa merso bir kendine çekiyor birde 50000km'de ama dediğiniz gibi 10 yıllık araba ve 50000km pek inandırıcı gelmiyor.

The Commander

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,338
Toyotalar sorunsuz arabalar falan densede bende ısınamıyorum. Orta seviye bir araç alsam tercihim insignia olabilirdi, çok hoş geliyor bana.

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012
:) birde mercedes motor kalitesi nasıl bu modellerde eski arabalar gibi uzun ömürlümüdür
75107

Reklamı geldi aklıma :D

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375

Yandex'e sorsak git bing'e sor der o da çok güzel ama ingiliççe. :p

Toyotalar sorunsuz arabalar falan densede bende ısınamıyorum. Orta seviye bir araç alsam tercihim insignia olabilirdi, çok hoş geliyor bana.

İnsignia son modeller(!) 150.000/200.000tl olmuş ;) orta sınıf demeyelim lütfen o ne öyle küfür gibi hz. insignia bey denmeli artık.

Şuan honda bile uçmuş ama toyota 2018 modelleri fena değil fiyatı ama 2019 makyajlı kasa pahallı malesef.

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
Insignia tank gibi. Şişman arabası diyorum ben ona. Çevremdeki Insignia sahipleri genelde şişman. Geniş araba olduğu için tercih ediliyor herhal Opel'ler

Yol tutuşu efsane ??? ama bizim buralara astra'dan yukarı opel haram.

The Commander

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,338
Insignia tank gibi. Şişman arabası diyorum ben ona. Çevremdeki Insignia sahipleri genelde şişman. Geniş araba olduğu için tercih ediliyor herhal Opel'ler
Vallaha şişman-zayıf bilemiyorum artık ama evet araba geniş. Uzun sedan arabaları sevmişimdir hep. İnsignia hem ağır hem de biraz sportifte duruyor benim gözümde o yüzden tercih ederdim.

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
hyundai elantra nasıl?

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,144

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
Bütçe belli mi mesela 130 bin ise ben tercihimi subaru imprezza veya evo x twn yana kullanırdım

Fast and Furious hesabı diyorsun.. bunların olayı ne reis

Yani ben o kadar bilgi sahibi değilimde belki sen bilirsin... yolda efendi efendi gidecek, parçası ve yakıtı pahallı olmayan uzun yıllar üzmeyecek araba araştırmasındayım.

Lacivert renk ve stickerlar defaultta geliyor mu? :D
Çocukluğumun ralli arabası. Oyunlardan, posterlerden...

Onlar ucuz basit şeyler mevzu arabanın kendisi ;)

Reis o dediklerine baktımda parça ve yakıt maliyeti yüksek, iç malzeme kalitesi kötü deniyor (hatta suzuki ile kıyaslamışlar :D) ve parça değişimi sık yaşanıyor deniyor.
Sözün kısası linea rakı içer gibi yakıt tüketimi yapıyorsa bunlar subaru, mitsubishi yurtseven kardeşler su gibi tüketim yapıyor. Yanlış anlama uzak doğu arabalarını severim mazda, volvo, merso en sevdiklerim ama bana pek uymadılar.

Son düzenleme:

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,144

Yani ben o kadar bilgi sahibi değilimde belki sen bilirsin... yolda efendi efendi gidecek, parçası ve yakıtı pahallı olmayan uzun yıllar üzmeyecek araba araştırmasındayım.

Reis o dediklerine baktımda parça ve yakıt maliyeti yüksek, iç malzeme kalitesi kötü deniyor (hatta suzuki ile kıyaslamışlar :D) ve parça değişimi sık yaşanıyor deniyor.
Sözün kısası linea rakı içer gibi yakıt tüketimi yapıyorsa bunlar subaru, mitsubishi yurtseven kardeşler su gibi tüketim yapıyor. Yanlış anlama uzak doğu arabalarını severim mazda, volvo, merso en sevdiklerim ama bana pek uymadılar.
Donanım istiyorsan bmw merso gibi araçlara bakacaksın tabiki parça yine pahalı

Ucuz parça bu devirde fiat vb araçlarda var onlarda motorlu salça tenekesi
Kalite istiyorsan parayı esirgemeyeceksin

Lacivert renk ve stickerlar defaultta geliyor mu? :D
Çocukluğumun ralli arabası. Oyunlardan, posterlerden...
Subarunun orj rengi lacivert ve altın sarısı jant tır
Sticker ler i istediğin gibi yapıştırabilirsin

130 bin e araba düşüncesi varsa geliriniz iyi demektir bence yoksa neden bu fiyat aralığını seçersinizki kaza yapılmafığı sürece pahalı parçalar gerekmez araca
Bmw ile kaza yapsanız veya merso ile pahalıya patlar mersonun bir tane farı 3000tl gerisini sen düşün
Bir araçta ne ladar çok özellik varsa o kadar çok sorun açar ve bir okadarda maliyetli olur

130 bin e boxer motorlu bu canavar var

Mesela honda mazda gibi markalara oranla subaru daha kaliteli
Çoğu kişi subaruya binmediysen araba kullandım deme demiş

Ne kadar konfor istiyorsan o kadar masraftan kormayacaksın

Son düzenleme:

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,144
Aynen. Bende evo9/10 veya subaru impreza wrx sti alırdım.
130 a evo 9 çok zor ağır hasar kaydıvardır temiz olsa alınır ama

Aynen. Bende evo9/10 veya subaru impreza wrx sti alırdım.
Hasar kaydı benim için önemli değil ama mesala önden kaza yapar usta çok kötü bir işçilik yapar aracın aerodinamik ve yok tutuşunu direksiyon kabiliyetini ayarlayamaz

Son düzenleme:

(Evo)lution

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,639
130 a evo 9 çok zor ağır hasar kaydıvardır temiz olsa alınır ama
Pardon,Geçen gün o fiyatlara görmüştüm ama evo 8 miş ?

Hasar kaydı benim için önemli değil ama mesala önden kaza yapar usta çok kötü bir işçilik yapar aracın aerodinamik ve yok tutuşunu direksiyon kabiliyetini ayarlayamaz
Aynen. Arkadaşım siyah normal lancer almıştı 2009 model. Önden kazalıymış araba. Araba dururken titriyor ve yol tutuşu kötüydü.

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
Donanım istiyorsan bmw merso gibi araçlara bakacaksın tabiki parça yine pahalı

Ucuz parça bu devirde fiat vb araçlarda var onlarda motorlu salça tenekesi
Kalite istiyorsan parayı esirgemeyeceksin

Subarunun orj rengi lacivert ve altın sarısı jant tır
Sticker ler i istediğin gibi yapıştırabilirsin

130 bin e araba düşüncesi varsa geliriniz iyi demektir bence yoksa neden bu fiyat aralığını seçersinizki kaza yapılmafığı sürece pahalı parçalar gerekmez araca
Bmw ile kaza yapsanız veya merso ile pahalıya patlar mersonun bir tane farı 3000tl gerisini sen düşün
Bir araçta ne ladar çok özellik varsa o kadar çok sorun açar ve bir okadarda maliyetli olur

130 bin e boxer motorlu bu canavar var

Mesela honda mazda gibi markalara oranla subaru daha kaliteli
Çoğu kişi subaruya binmediysen araba kullandım deme demiş

Ne kadar konfor istiyorsan o kadar masraftan kormayacaksın

Para olsa biliyorsun esirgemeyizde yani 80/100 civarı sıfır temiz aile arabalarına baktım ben az yaksın malzeme olarak iyi olsun biraz @<<Dkn nyz>>

emir corleone

Asistan
Reaksiyon puanı
72

emir corleone

Asistan
Reaksiyon puanı
72
Parçası ucuz ama kolay bozuluyor onlarda yani çok nazik kullanmak lazım. Tabi kast ettiğim araçları biliyorsun fransız/italyan araçları.

Aynen öyle bazen arabayı yıkarken boyası kalkıyordu şuan jetta kullanıyorum onda şuan hiçbir problem yok bana sorarsanız her zaman alman arabasını tercih ederim