Sizce hangisi?

Bu konuyu okuyanlar

ilkayyy17

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar merhaba,
2 aydır telefon alacağım fakat bir türlü karar veremiyorum.
Htc one s ve sony xperia p arasinda acayip kararsız kaldım.
One s de işlemci ve batarya performansı ağır basarken sony de inanılmaz ekranı beni büyüledi.
İkisinin de kamera performansı eşit , işlemci hızına gelince aradaki farkı çok da önemsemiyorum neticede en geç 1 saniye fark oluyor arada. One s in pentile ekranı göz zevkimi bozuyor fakat tasarım ve performans olarak çok başarılı.
Şu cümlelerimden de anlayacağınız üzere ikisi arasında çok kararsızım .
:confused1:
Fikirlerinizi paylaşırsanız memnun olurum.

zatura

Müdavim
Reaksiyon puanı
0
bir arkadaş htc evo 3d aldı çok memnun , bir tek sorunu pil çabuk tüketmesi , iyiki almışım diyor ...

ilkayyy17

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sadece bu iki model var kafamda diğerlerine bakmiyorum

ryodo

Doçent
Reaksiyon puanı
2
az daha ekleyebilirsen xperia s al bence, bu iki modelden xperia p daha iyi bence

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Kesinlikler HTC One S derim. Tasarım mükemmel zaten.Android platformu ikisinde de var ama HTC nin arayüz olarak bir artısıda Sense adlı kendi arayüzünüde koyuyor telefonlarına. Bende 4S var su an IOS hastalığım olmasa ilk alıcam Androidli telefon ne One X nede S3 olurdu. One S tasarım ve performansıyla su an çok iyi ;)

ewrecca

Doçent
Reaksiyon puanı
0
xperia p alırsanız daha kararlı güncelleme edineceğinizi düşünüyorum. sony güncellemeler konusunda htc den daha iyi android 1-2 seneye kadar raflardan kalkarsa bu güncelleme yokluğundan kalkar o açıdan telefonunuzun ömrü 1 sene sonra çöp olmasın derseniz htc gibi samsung gibi cihazlardan uzak durun güle güle kullanmanız dileklerimle :D

ilkayyy17

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ne açidan sizce iyi bunu da belirtir misiniz benim fikirlerime de örtüşmesi açisindan istiyorum

tasarım konusunda bende aynı fikirdeyim fakat xperia p nin ekrarnını incele fırsatınız oldu mu hiç? ben gördüğüm anda vuruldum ekrana... ki ardından one s in pentile ekranına bakınca attan inip eşeğe binme hissiyatını yaşadım. :)

ilkayyy17

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Htc nin sense arayüzü ve batarya performansi ağir basiyor ama dediğiniz gibi güncelleme konusunda htc kullanicilarini mağdur ediyor sonye benim de meyilim yok değil daha önceden sonyericsson kullanmişliğim var ve hiç sorun çikarmadi bana yillarca o yüzden sony seçebilirim. Teşekkür ederim iyi günler

ewrecca

Doçent
Reaksiyon puanı
0
sonradan pişman olmayacağınız bir seçim yapmak adına güncelleme hususuna önem verin derim

BlackShopAre

Doçent
Reaksiyon puanı
1
eğer kullanımlık kısa süreli bi hevesse htc ama uzun süre kullanımsa kesinlikle tabiki sony experia p

ilkayyy17

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
güncelleme konusunda dediğiniz gibi sony sıkıntı çıkarmıyor bunun yanında o ekranın keskinliği ve renklerin görüntülerin canlılığı hala aklımda fakat tek düşündüğüm batarya performansı. bir günü çıkarmadıktan sonra da yanımda sürekli şarj aletiyle gezmek büyük sıkıntı

almışken 3-4 sene götürmesini isterim elbette tekrardan bir dünya para vermek mantıksızlık