Sizce hangisi daha uzun süre kullanılabilir?

Bu konuyu okuyanlar

Ecaliskan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Apple iphone x mi

Samsung galaxy note 8 mi?

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,362
Galaxy Note 8 de sıkıntı çekmezsin

Tttunahan

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Dostum bu nasıl bi soru böyle ikiside çok uzun götürür ikiside mükemmel cihazlar ben samsunga alıştığım için note 8 tercih ederdim ama iphone x ide deneyimlemek istiyorum:)

Durmuşkandemir

Profesör
Reaksiyon puanı
1,098
Ferrari mi hızlı yoksa lamborghini mi gibi birşey olmuş her iki cihazda muazzam

Reaksiyon puanı
10,324
Verdiğin paranın kıymetini bilen biriysen her telefon en az 3-5 yıl götürür.

TeknoBoss32

Profesör
Reaksiyon puanı
494
İphone 5s,note 4 gibi efsaneler var.
ikiside 4 yıl götürür

umutcan1111

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Ios daha uzun goturur samsung cihazlar genelde bir sure sonra kasar arkadasin ip 6 si var 3 yildir kullaniyor telefon canavar gibi sen bide ip x i dusun

Zaptoss02

Doçent
Reaksiyon puanı
102
Ben Mate 10 pro alırdım ikisi arasında İphone X

Tttunahan

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Ben iPhone X derim çok farklı bir seviye ya.
X bana kobay telefon gibi geliyo güvenemiyorum.Bence değişen tasarım haricinde farklı bi seviyede değil heleki note 8 varken. İphonodo bile X incelemesinde telefon gayet güzel cebimden eksik etmem ama bundan daha iyi mesela note 8 gibi cihaz varken bunu almak ne kadar mantıklı bilmem dedi ve bunu söyleyen 10 yıldır appleın etinden sütünden fazlasıyla faydalanan birisi.

WellTime54

Profesör
Reaksiyon puanı
1,000
X bana kobay telefon gibi geliyo güvenemiyorum.Bence değişen tasarım haricinde farklı bi seviyede değil heleki note 8 varken. İphonodo bile X incelemesinde telefon gayet güzel cebimden eksik etmem ama bundan daha iyi mesela note 8 gibi cihaz varken bunu almak ne kadar mantıklı bilmem dedi ve bunu söyleyen 10 yıldır appleın etinden sütünden fazlasıyla faydalanan birisi.
Arkadaşa katılıyorum iphone kullanıcısı olarak bence de x e gereken özen gösterilmedi 10.yıla özel cihaz yapıyosun ne kutuda bi farklılık var nede kutu içeriğinde ee bakıyosun özellik kısmında yine hiç bir fark yok neredeyse bana kalkıpta kimse face id demesin kaç kişi kullanacak günlük yaşamda o yüzden onu geçsinler bi kere.her iphone modelinde olduğu gibi hoparlörü kamerası ve işlemcisi güçlendirilmiş ve tasarımı değiştirilmiş iphone modeli bana göre.dolayısıyla ben iphone 7 ile önümüzde ki seneye kadar devam kararı aldım ki seneye tanıtılacak iphone modellerini bekliyorum

Atahan Bey

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
İkiside üzmez ben olsam note 8 alırım ama iphone x daha uzun gider gibime geliyor
--- Gönderi Güncellendi ---
İkiside üzmez ben olsam note 8 alırım ama iphone x daha uzun gider gibime geliyor

themorgan

Asistan
Reaksiyon puanı
29

Adamlar kasayı değişse suç değişmese hiç yenilik yok diyeceksiniz

qwert123436

Doçent
Reaksiyon puanı
60
iphone daha uzun süre güncelleme alır diye düşünüyorum
ben olsam
mate 10
veya note 8 alırdım

Reaksiyon puanı
10,324
En uzun süre gidecek telefon şu markanın bu markanın malı değil, verdiği onca paranın kıymetini bilip kullanmasını bilenin telefonudur; Hangi marka olursa olsun.

Tttunahan

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Adamlar kasayı değişse suç değişmese hiç yenilik yok diyeceksiniz
10.yıla özel telefon yapıyosun kutunun içinde 10.yıla özel herhangi bişey yok.Üst tarafa çentik koymuşsun saat ve pil göstergesi çektiğin içine tam oturmuyo.Ön kameranın açısı 6 plustan beri aynı hala çok dar.Hızlı şarj koymuşsun telefona iyi hoş ama insan en azından 10.yıla özel telefon çıkartıyoruz şu hızlı şarj kablosunu kutunun içine koyalım kullanıcılarımız mutlu olsun diye düşünür.Şimdi bu telefonun 7 plustan 8 plustan ne farkı kaldı madem 10.yıla özel telefon yapıyosun müşterilerine ek bişeyler sunman lazım.

Reaksiyon puanı
10,324
10.yıla özel telefon yapıyosun kutunun içinde 10.yıla özel herhangi bişey yok.Üst tarafa çentik koymuşsun saat ve pil göstergesi çektiğin içine tam oturmuyo.Ön kameranın açısı 6 plustan beri aynı hala çok dar.Hızlı şarj koymuşsun telefona iyi hoş ama insan en azından 10.yıla özel telefon çıkartıyoruz şu hızlı şarj kablosunu kutunun içine koyalım kullanıcılarımız mutlu olsun diye düşünür.Şimdi bu telefonun 7 plustan 8 plustan ne farkı kaldı madem 10.yıla özel telefon yapıyosun müşterilerine ek bişeyler sunman lazım.

7 bin lira verecek kazlara hediye ne gerek diye düşünmüşlerdir de ondan abicim. :D