Sizce hangi oyun konsolu

SİZCE ???

• Microsoft Xbox One S 1 Tb Konsol + 2. Kol + Fifa 19 Oyun (BU DA GARANTİLİ )

• ps4-slim-500gb-konsol-eurasia-garantili-2-ps4-v2-kol

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

Bu konuyu okuyanlar

onursins13

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Beyler bayanlar sizce hangisini almak daha mantıklı ilk defa bir konsol alacağım bilgisayarım çok kötü ona göre görüşlerinizi belirtin çok kararsız kaldım ??? Ekran Alıntısı.PNG Ekran Alıntısı.PNG

Özgür Ç..

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,466
Xbox s güç yönünden daha iyi ama şimdi oyunlara gelirsek PS daha iyi daha fazla oyunu var ikisinde de online oyun oynamak için abonelik gerekiyor aylık fiyatları 60tl cik gibi bir fiyatlarda oluyor ama PS daha uygun fiyat yönünden oynıyacağınız oyunlara göre seçim yapmanız daha mantıklı PS de oyunları 40tl gibi fiyatlarda takas edebilirsin öyle yer bulmak daha kolay yani.

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,058
Xbox s güç yönünden daha iyi ama şimdi oyunlara gelirsek PS daha iyi daha fazla oyunu var ikisinde de online oyun oynamak için abonelik gerekiyor aylık fiyatları 60tl cik gibi bir fiyatlarda oluyor ama PS daha uygun fiyat yönünden oynıyacağınız oyunlara göre seçim yapmanız daha mantıklı PS de oyunları 40tl gibi fiyatlarda takas edebilirsin öyle yer bulmak daha kolay yani.
PS de daha fazla oyun yok sadece exc oyunlarda var gerisi neredeyse iki platformada çıkıyor güncel oyunlar. Dediğin gibi online için ikisinde de abonelik sistemi var fakat xbox tarafındaki gamepass olayı çok ayrı bir olay aboneliğin devam ettiği sürece aylık 60 tl ye yüzlerce oyun eski yeni hatta yeni çıkan oyunlarda hemen ekleniyor uygun fiyata oynayabiliyorsun Xbox Game Pass Oyunları | Video Oyunları İndirin | Xbox buradan oyunları görebilirsiniz

xPhoenix06

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,187
Ps4 exc oyunlarını hiçbir şeye değişmem. Ps4.

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,058
Ps4 exc oyunlarını hiçbir şeye değişmem. Ps4.
Türkiyede exc diyenler arasında araştırma yapmışlar fifa galip gelmiş :) Anlayacağın kimse exc için konsol almıyor yada alan şahıs sayısı nadir. Arkadaşları ile takılacağı oyun olsun yetiyor

xPhoenix06

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,187
Türkiyede exc diyenler arasında araştırma yapmışlar fifa galip gelmiş :) Anlayacağın kimse exc için konsol almıyor yada alan şahıs sayısı nadir. Arkadaşları ile takılacağı oyun olsun yetiyor
Exc için alacağım param olunca. Eğer exc için alınmazsa bilgisayardan ne farkı kalır?

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,058
Exc için alacağım param olunca. Eğer exc için alınmazsa bilgisayardan ne farkı kalır?
rahat oyun kasmadan donmadan bu bir hileci olmadan eşit şartlarda oyun bu iki senelerce aynı performasnda oyun oynamak bu üç

xPhoenix06

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,187
rahat oyun kasmadan donmadan bu bir hileci olmadan eşit şartlarda oyun bu iki senelerce aynı performasnda oyun oynamak bu üç
İyi bilgisayar toplarsak da kasma sorunu ortadan kalkar diğer dediklerinizi anlamadım :/

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,058
İyi bilgisayar toplarsak da kasma sorunu ortadan kalkar diğer dediklerinizi anlamadım :/
biraz atışmaya döndü ama şöyle yazayım ps4 ne zaman çıktı 2013 yılında şu an 6 sene olmuş senin toplayacağın hangi sistem halen kasmadan 6 sene oynatabilecek ? hiçbiri 6 seneyi boşver 1 sene sonra elden ayaktan düşmeye başlayacak yok ram yok ssd diyecek fiyat olarak konsolu kat be kat fazlasına gelecek bir oyun oynamak

Samet UCA

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,912
İkiside yok ama alacak olsam ps4 alırdım galiba. Xboxdan pek anlamıyorum zaten.

xPhoenix06

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,187
biraz atışmaya döndü ama şöyle yazayım ps4 ne zaman çıktı 2013 yılında şu an 6 sene olmuş senin toplayacağın hangi sistem halen kasmadan 6 sene oynatabilecek ? hiçbiri 6 seneyi boşver 1 sene sonra elden ayaktan düşmeye başlayacak yok ram yok ssd diyecek fiyat olarak konsolu kat be kat fazlasına gelecek bir oyun oynamak
Doğru dedinizde şimdi şöyle bir şey var ben PC de oyun oynamayı ps4 de oynamaya göre daha çok seviyorum (ps4 ile hiç oynamadım) O yüzden ps4'de oynayacağım çoğu oyun şuan da pc de yüklü ve benim Ps4 de oynayabileceğim oyunlar yalnızca ''Exc'' oyunlar oluyor. Ayrıca şöyle bir ayrıcalıkta var Ps4'ün oyunları çok pahalı yani bir kaç oyun alırsak elimizde bir sürü para oluyor bu paralara pc upgrade yapılabilir ve bilmem kaç seneler boyunca sistemimiz kasmadan oyun oynatabilir. Tabi dolar düşük olursa...

Xriyantos

Asistan
Reaksiyon puanı
101
Bence Xbox'da grafik olarak daha iyi bi performans var, oynayacağın oyunlara göre de değişiklik gösterir ama Xbox daha pahalı servislere sahip. Cüzdanın dumanını çıkartır kullanırken :)

onursins13

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Bence Xbox'da grafik olarak daha iyi bi performans var, oynayacağın oyunlara göre de değişiklik gösterir ama Xbox daha pahalı servislere sahip. Cüzdanın dumanını çıkartır kullanırken :)
30 liradan 60 liraya çıktı live gold üyeliği...

DuhanKl

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
Ps4 daha fazla oyun seçeneği sunuyor ben ps4 almanı tavsiye ederim

Duchessi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Beyler bayanlar sizce hangisini almak daha mantıklı ilk defa bir konsol alacağım bilgisayarım çok kötü ona göre görüşlerinizi belirtin çok kararsız kaldım ??? Ekli dosyayı görüntüle 64985Ekli dosyayı görüntüle 64986
Ps4'de ps plus bugu yapılabiliyor her 14 gün demede yeni hesap açıp halledebilinecek şey fakat sana önerim ps4 veya xbox almak yerine 2. El bir sistem toplaya bilirsin. Eğer 2. El sistem toplamak istiyorsan yazarsın sana yardımcı olurum.