Sizce hangi anakart ?

Bu konuyu okuyanlar

MidnightBlue

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

MidnightBlue

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bende onu almayı düşünüyorum ama birazda kararsızım aklım onda benim de

nevuser

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
bende onu almayı düşünüyorum ama birazda kararsızım aklım onda benim de

acele etme sdn büyük bi forum burda bu işlerden anlayan çok kişi var yardımcı olurlar ama chıp dergiside önerdğine göre güzel bi anakarttır özellikleri iyi :)

intricate

Müdavim
Reaksiyon puanı
12
İkisi arasında Gigabyte'ı tavsiye ederim. Zira Asus 785 chipset barındırıyor ki bir önceki nesil Gigabyte ise 880 chipset barındırıyor ve yeni teknolojileri (Sata 6 veya USB 3.0 vs) olan bir anakart. az bir fiayat farkı olsa da gigabyte' tavsiye ederim.

Burada biraz daha uygun. güvenli bir sitedir.
http://www.exa.com.tr/gigabyte/anakartlar/gigabyte_880gaud3h-328-11542.html

MidnightBlue

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İkisi arasında Gigabyte'ı tavsiye ederim. Zira Asus 785 chipset barındırıyor ki bir önceki nesil Gigabyte ise 880 chipset barındırıyor ve yeni teknolojileri (Sata 6 veya USB 3.0 vs) olan bir anakart. az bir fiayat farkı olsa da gigabyte' tavsiye ederim.

evet gigabyte daha iyi özellik olarak fiyat farkı fazla yok o kadarı önemli değil en iyisi gigabyte ı almak :)

irfan-06

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Asus ankartlar eski serileri çok kaliteli idi ama Asus herkesin diline düşünce yani herkesde bir Asus sevdası başlayınca bunu iyi kullandılar aynı özellikteki anakartlarını diğer markalara göre daha pahalı sattılar ve kalitesinide düşürdüler. Asus ankart alacaklara önerim eğer üst seviye ankart alacaksanız Asus kalitesini alırsınız. Ama orta ve alt seviyeye geldiğinizde diğer markalarıda düşünmek gerekir. Ben Gigabyte Ankartlarını öneririm herkese kalite olarak iyi ve sorunsuz kartlardır.