Sizce Firefox mu Opera mı?

hangisi daha iyi?

• Opera

Kullanılan: 14 42.4%
  • Firefox

Kullanılan: 19 57.6%

• Kullanılan toplam oy
    33

Bu konuyu okuyanlar

Tom Hardy

Profesör
Reaksiyon puanı
3,381
Ben Firefox kullanıyorum(bir sorun olmasaydı Google kullanırdım)ama Opera nasıldır bilmiyorum siz görüşlerinizi yazabilirsiniz:)

Silinen bir hesap

Profesör
Reaksiyon puanı
7,431
Ben Firefox kullanıyorum(bir sorun olmasaydı Google kullanırdım)ama Opera nasıldır bilmiyorum siz görüşlerinizi yazabilirsiniz:)
Özgürlük ve kararlılık için Firefox'u tercih ederim. Opera'nın veri çalma skandallarını hâlâ hatırlarız.

Tom Hardy

Profesör
Reaksiyon puanı
3,381
Opera'nın VPN ile beraber gelmesi dışında çok bir marifeti yok, zaten veri çalma olayları vb. Durumlar insanı iyice Opera'dan soğutuyor.
ben ona sormuştum:D
Mesaj otomatik birleştirildi:

bence Google Chrome en iyisi ama bir sorun olduğu için Firefox kullanıyorum ve Google'a göre Firefox kötü.

TheLastWarrior

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,044
Mobilde firefox kullanmaya başladım güvenlik, eklenti destği, reklam engelleme, gizlilik vs. çok iyi biraz yavaş yüklüyor sayfaları sadece

Overclocked

Profesör
Reaksiyon puanı
4,580
Firefox çok iyi bir tarayıcı bence. Opera ile karşılaştırılamaz. Zaten Opera'nın VPN'i berbat. Firefox'ta basit bir eklenti ile VPN kullanabiliyorum.
Firefox'a yavaş diyenler, tarihi eseri bilgisayarını gözden geçirsin derim :D (Aşağılama falan yok, sadece şaka. Benim bilgisayarım da iyi sayılmaz. Ciddiye alan olur şimdi :D)

Silinen bir hesap

Profesör
Reaksiyon puanı
7,431
özgür tam olarak ne demek? sözlük anlamını verip kafamı karıştırma:D
Kullanıcıya 4 temel özgürlüğü veren ve programın kullanıcıyı değil, kullanıcının programı kullandığı yazılımlardır. 4 temel özgürlüğü kullanıcıya sağlamaktan aciz olan kötücül yazılımların aksine özgür yazılım sana program üzerinde tam bir hakimiyet sunar:

Son mesajlar