Sizce En Komik Virüs Hangisidir ?

Bu konuyu okuyanlar

Halktan Biri

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,163
Bence tarihin en güldürücü ve en iyi virüsü musallat.exe'dir. :) Gerçekten adı gibi musallat oluyor bilgisayar ve USB'lere.
Söylentiye göre virüsü yazan kişi daha sonra virüsü kaldırabilsinler diye bir yazılım yayınlamış. Hakkımı helal ediyorum butonuna iki kez basınca virüs siliniyormuş.

Bir de şu siteyi buldum. Üstte yazdığım söylentinin doğruluğunu kanıtlıyor gibi.
MusaLLaT.exe.blogspot.com

Türkçesever

Profesör
Reaksiyon puanı
2,969
Bence tarihin en güldürücü ve en iyi virüsü musallat.exe'dir. :) Gerçekten adı gibi musallat oluyor bilgisayar ve USB'lere.
Söylentiye göre virüsü yazan kişi daha sonra virüsü kaldırabilsinler diye bir yazılım yayınlamış. Hakkımı helal ediyorum butonuna iki kez basınca virüs siliniyormuş.

Bir de şu siteyi buldum. Üstte yazdığım söylentinin doğruluğunu kanıtlıyor gibi.
MusaLLaT.exe.blogspot.com
Umarım yanlış alarmdır:
VirusTotal
Zaten tahminimce dediğiniz zararlıyı çoğu güvenlik yazılımı algılıyordur. İlk olarak antivirüsle temizlemeyi denemek bence en doğrusu olacaktır.

Halktan Biri

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,163
Umarım yanlış alarmdır:
VirusTotal
Zaten tahminimce dediğiniz zararlıyı çoğu güvenlik yazılımı algılıyordur. İlk olarak antivirüsle temizlemeyi denemek bence en doğrusu olacaktır.
O ne öyle? :eek:

Peki hiç Musallat.exe virüsüyle karşılaştınız mı? Ben okulda akıllı tahtalarda görüyordum. Zaten böyle virüsler çok USB bellek takılan bilgisayarlarda görülüyordur.

Türkçesever

Profesör
Reaksiyon puanı
2,969
O ne öyle? :eek:

Peki hiç Musallat.exe virüsüyle karşılaştınız mı? Ben okulda akıllı tahtalarda görüyordum. Zaten böyle virüsler çok USB bellek takılan bilgisayarlarda görülüyordur.
Zararlı hakkında fazla bir bilgim yok. Zaten GNU / Linux kullanıyordum. Yani zararlı ile karşılaşma ihtimalim oldukça az. :)

Tubicaliskan

Asistan
Reaksiyon puanı
127
ba7ef46c042c2bd8dc3cec15e4ff57b7.png

beleşadam

Müdavim
Reaksiyon puanı
907
hakkımı helal etmeyip silmek istiyorum hiç de komik değil. niye edeyim

Halktan Biri

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,163
hakkımı helal etmeyip silmek istiyorum hiç de komik değil. niye edeyim
Virüsü yapan kişi sonradan pişman olmuş demekki. O sebepten virüsü kaldırmaya yarayan aracı da paylaşmış. En azından söylenenlere göre böyle olmuş.

Mtn S

Onursal Üye
Emektar
Reaksiyon puanı
15,352
Mavi Ekran Hatası? :)