Sizce en iyi teknoloji market hangisi?

Bu konuyu okuyanlar

TakeRisks

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Evet hem satış sırasında hemde satış sonrasında en iyi hizmeti veren teknolojimarket hangisi sizce arkadaşlar? Yaşadığınız deneyimler,olumlu veya olumsuz gördüğünüz özellikleriyle en iyi teknoloji marketi tarif edermisiniz? hem benim için hemde teknoloji marketlerden ürün almayı düşünen arkadaşlar için acaba hangi mağazayı seçsem düşüncesine bir nebze yol gösterici olur :)

Not: online satış sitelerinden bahsetmiyorum,hepsiburada vb. gibi

Herkese iyi forumlar:clover:

Halkulvad

Profesör
Reaksiyon puanı
53
Hocam bence Vatan`ı seçin (Konya`da ki şubesi için konuşuyorum.). Satış sırasında oldukça iyiler (Neredeyse tüm elektronik cihazlarını Vatan`dan almış biri olarak söylüyorum.) Satış sonrasında da iyi hizmet veriyorlar. Kısacası Vatan`ı tavsiye ederim. :thumbup1:

kestal

Doçent
Reaksiyon puanı
35
Evet hem satış sırasında hemde satış sonrasında en iyi hizmeti veren teknolojimarket hangisi sizce arkadaşlar? Yaşadığınız deneyimler,olumlu veya olumsuz gördüğünüz özellikleriyle en iyi teknoloji marketi tarif edermisiniz? hem benim için hemde teknoloji marketlerden ürün almayı düşünen arkadaşlar için acaba hangi mağazayı seçsem düşüncesine bir nebze yol gösterici olur :)

Not: online satış sitelerinden bahsetmiyorum,hepsiburada vb. gibi

Herkese iyi forumlar:clover:
En iyisini bilemem fakat Teknosa olmadığı kesin..

Ohia

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sakarya/Erenler Vatan şubesinin de hizmeti gayet iyi ama ucuzluk istiyorsan istediğin ürünü takip etmelisin mesela bir mouse vatanda 10 teknosada 12 olabilirken bir kulaklık vatanda 12 teknosada 10 olabilir.

TakeRisks

Asistan
Reaksiyon puanı
0
vatandan şikayetçi olan yok galiba :) daha önce hiç alışveriş yapmadım vatandan ama deneyeceğim sizin sözlerinize istinaden :)

TakeRisks

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Galiba bende vatanı tercih edicem gelen yorumlar doğrultusunda :) inşallah pişman olmam :)

lqnd

Profesör
Reaksiyon puanı
4
bimeksten 2 sene önce iphone 5 alan arkadaşım üretim kaynaklı sorun için gittiğinde sanki telefonu çöpten almış getirmiş gibi muamele yaptılar ilgi alaka sıfır bimekste

Burk.Clik

Profesör
Reaksiyon puanı
40
Bizde ailecek teknosadan çok memnunuz evdeki bütün teknolojik aletler neredeyse teknosadan alınma ve hic sıkıntı yasamadik manisada ki teknosa çalışanları çok sıcakkanlı ve isini bilenlerden oluşuyor