sizce en iyi tarayıcı

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

en iyi tarayıcı

• Kullanılan toplam oy
    9
  • Anket kapatılmış .

Yusuf Özkaya

Asistan
2012 ortalarına kadar exproler kullandım. Sonra 2012'den 2018'e google chrome kullandım. Sonra Firefox'a geçtim. Opera gibi tarayıcıları içim hiç bir zaman haz etmedi Zaten Chromium altyapısı kullanıyor chrome'da Ram sömürüyor diğerleride. 2017 yılında microsoft edge deneyimim oldu hatalardan dolayı tablet bilgisayarıma chrome'un eski versiyonunu kurdum. Onuda Firefox'a geçirdim sonradan.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kullanacaksanız Google kullanmayın verilerinizi amerikaya gönderiyorlar Opera'da kullanmayın sahipleri çin. Biri amerikaya diğeri çine. Gizliliğe en çok önem veren tarayıcı Firefox beni izleyip verilerimi göndermiyor. Bence bir deneyin hızını sizde göreceksiniz. Ancak 64 bit sürümü değilde 32 bit sürümünü kurmamaya dikkat edin. Hız kaybı oluyor.

BOLT

Doçent
2012 ortalarına kadar exproler kullandım. Sonra 2012'den 2018'e google chrome kullandım. Sonra Firefox'a geçtim. Opera gibi tarayıcıları içim hiç bir zaman haz etmedi Zaten Chromium altyapısı kullanıyor chrome'da Ram sömürüyor diğerleride. 2017 yılında microsoft edge deneyimim oldu hatalardan dolayı tablet bilgisayarıma chrome'un eski versiyonunu kurdum. Onuda Firefox'a geçirdim sonradan.

Kullanacaksanız Google kullanmayın verilerinizi amerikaya gönderiyorlar Opera'da kullanmayın sahipleri çin. Biri amerikaya diğeri çine. Gizliliğe en çok önem veren tarayıcı Firefox beni izleyip verilerimi göndermiyor. Bence bir deneyin hızını sizde göreceksiniz. Ancak 64 bit sürümü değilde 32 bit sürümünü kurmamaya dikkat edin. Hız kaybı oluyor.
firefoxun sahibi yok mu?

BOLT

Doçent
opera ve google da öyle bence
zaten google bilgilerimizi kötü amaçla istemiyor.Ve bilgileri isterken bize soruyor.

DarkOnly

Üyecik
Opera Gamer bence buda yağ gibi akıyor tam oyuncu tarayıcısı

indir (2).jpg

Ama internet explorer önermem berbat bir tarayıcı sürekli yandex oluyor berbat

ForeverPower41

Profesör
Küçüklüğümde Mozilla Firefox ile uzun yıllar geçirdim,benim için ayrı bir yeri var.
Şuan Google Chrome daha kullanışlı,ama bir şey olsun batsında mozillaya geri dönebilsem diye de aklımdan geçiyor :)

Samet UCA

.Net Geliştiricisi
VPN ihtiyacı duyduğumda operayı kullanıyorum. Diğer işlerimde ise brave yada chrome elim hangisine giderse. Firefox'a oldum olası ısınamadım malesef. Ancak bu güzel bir tarayıcı olduğu gerçeğini değiştirmez. Maxhton kullanmıştım bir ara sonra vazgeçtim.

Yusuf Özkaya

Asistan
VPN ihtiyacı duyduğumda operayı kullanıyorum. Diğer işlerimde ise brave yada chrome elim hangisine giderse. Firefox'a oldum olası ısınamadım malesef. Ancak bu güzel bir tarayıcı olduğu gerçeğini değiştirmez. Maxhton kullanmıştım bir ara sonra vazgeçtim.
Zaten günümüzde çoğu site google chrome için yazılıyor. Bu bir yerden tanıdık geldi değil mi? geçmişte de internet exproler için yazılırdı.
Bu döngü böyle gider.. Chrome gider başkası gelir sonuçta en kullanışlı tarayıcı hangisi ise onu indiriyoruz.

Samet UCA

.Net Geliştiricisi
Zaten günümüzde çoğu site google chrome için yazılıyor. Bu bir yerden tanıdık geldi değil mi? geçmişte de internet exproler için yazılırdı.
Bu döngü böyle gider.. Chrome gider başkası gelir sonuçta en kullanışlı tarayıcı hangisi ise onu indiriyoruz.
Bu daha çok web sitelerinin arkaplanda kullandıkları teknolojilere bağlı olarak değişiyor. Mesela js ağırlıklı bir siteyi chrome çok hızlı açarken edge de bu performansı yakalayamayabilirsiniz. Yada çok basit bir örnek vereyim şuan pek kullanılmayan flash player bir dönem chrome tarafından problem çıkarıyordu ve ben özellikle flash kullanmam gereken yerlerde firefox indirmek zorunda kalıyordum. Bu tarayıcı üreticisi yazılım firmalarının web teknolojisini ne kadar iyi takip ettiği ve ne kadar iyi karşılayabildiği ile alakalı bir durum.

stat counter