Sizce en iyi kot markası hangisi (erkek)

En İyi Kot Markası

• Kullanılan toplam oy
    22
  • Anket kapatılmış .

Bu konuyu okuyanlar

patronos

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar sizce en iyi kot markası hangisi hem sağlamlık hemde tarz hem duruş açısından. Genelde dar parça giyiyorum boru paça çok tuhaf oluyor. Bu konuda fikirlerinizi paylaşırsanız çok sevinirim.

BurakCey

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kesinlik le Ltb ve jack jones derim :)

laramio

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Maviyi tek gecerim. Butun herseyi ordan alirim pantolon, hırka, tisort vb. Amerika koleksiyonunu öneririm

BurakCey

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Aldığım ürünler de tadilat yaptırdığım icin kullandığım severek giydiğim markaları belirttim :) mcr (moda crise ) dar kesim istiyorsun daha darini bulamazsın ürünleri cok kaliteli köklü bi firma Turkiye de pek bilen yok ama internet den inceleyebilrsin tasarımları harika :)

patronos

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Maviyi tek gecerim. Butun herseyi ordan alirim pantolon, hırka, tisort vb. Amerika koleksiyonunu öneririm

Bende maviden alıyordum hep mavi jake modeli çok harika kesim olarak ama hiç dikkatini çektimi bilmiyorum ama basen kısmı aşınmaya, yırtılmaya başlıyor biraz soğudum gibi :) ltb yi en kısa sürede deniyeceğim merak ediyorum

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Aldığım ürünler de tadilat yaptırdığım icin kullandığım severek giydiğim markaları belirttim :) mcr (moda crise ) dar kesim istiyorsun daha darini bulamazsın ürünleri cok kaliteli köklü bi firma Turkiye de pek bilen yok ama internet den inceleyebilrsin tasarımları harika :)

Hımmm güzel tavsiye beğendim bu markayı inceledim güzel montlarda var :) tavdiyen için ayrıca teşemkürler ;)

BurakCey

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Rica ederim kardeşim kazaklar ve montların kesimleri guzel tavsiye :)

krkmzmrt

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Lewice pantolon gant gömlek bu ikisinin ustune bisi tanimam

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
Levi's pahalidir, ama kumas kalitesi ve görünüsü on numaradir. Tabii pantolonun nerede üretildigi cok önemli. Mesela polonya'da üretilen Levi's pantolonlar dandiklerin en kralidir. Almadan önce sormak lazim :)

Lee Tai

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Wrangler iyidir. Loft iyidir genelde sevdiğim model ve renk yapıyo ltb den nefret ediyorum. Levis da guzel de pahali

laramio

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Loft'un montlarini oneririm vazgecilmezim:D

lorboloji

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Kesinlikle mavi almamanı öneririm.3-6 arasında hemen aşınmaya bollaşmaya başlıyor. Ltb iyidir bence ama tabi bütçen el verirse Levi's akar. :)

patronos

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Kesinlikle mavi almamanı öneririm.3-6 arasında hemen aşınmaya bollaşmaya başlıyor. Ltb iyidir bence ama tabi bütçen el verirse Levi's akar. :)
Minumum 150 maviden aldığım hadi leviste 200 olsun ne kadar olacakki :) :D

Aynen basen kısmı aşınmaya başlıyor benimde dikkatemi çekti :) levise akacam gibi ;) ama wrangleri de merak etmeye başladım :)

Wrangler iyidir. Loft iyidir genelde sevdiğim model ve renk yapıyo ltb den nefret ediyorum. Levis da guzel de pahali
Loftu bulunduğum bölgede bulmak biraz zor ancak netten ondan dolayı biraz skıntı

Levi's pahalidir, ama kumas kalitesi ve görünüsü on numaradir. Tabii pantolonun nerede üretildigi cok önemli. Mesela polonya'da üretilen Levi's pantolonlar dandiklerin en kralidir. Almadan önce sormak lazim :)

Detayını söylemen ayri bi avantaj oldu ama en iyidi nerde üretiliyor :)

Loft'un montlarini oneririm vazgecilmezim:D
Denemek lazım :)

Tükenir Kalem

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Amarikanın kıyafetlerini giymeyin.Kumaş giyin kumaş rahattır,deri nefes alır,sıkmaz,ciddi ve karizmatik görünürsünüz.Büyükler size "şimdiki gençler" demez,zira siz efendi bir adamsınızdır.Ohh mis,gotta neymiş.Kusura bakmayın yazmadan geçemedim :)
Bu arada ucuz kot satan yerlere de bir uğrayın arada,bazen öyle şeyler öyle ucuza satılıyor ki tahmin edemezsiniz ;)

theBUBY

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Amarikanın kıyafetlerini giymeyin.Kumaş giyin kumaş rahattır,deri nefes alır,sıkmaz,ciddi ve karizmatik görünürsünüz.Büyükler size "şimdiki gençler" demez,zira siz efendi bir adamsınızdır.Ohh mis,gotta neymiş.Kusura bakmayın yazmadan geçemedim :)
Bu arada ucuz kot satan yerlere de bir uğrayın arada,bazen öyle şeyler öyle ucuza satılıyor ki tahmin edemezsiniz ;)

Zevk meselesi be abi, hic kot markası soran adama kumaş pantolon giy denir mi? Git yeni başlık ac orda yaz. Bi de Amerika'nın filmleri izleniliyor yemekleri yeniliyor arabalarına biniliyor da kıyafetleri neden giyilmesin?

Mavi hunter diyorum ben, hem likrali cok rahat pijama gibi hem de Amerika'nın degil turk malı:):):)@i7_core

patronos

Asistan
Reaksiyon puanı
1

Sen giy hocam kumaşı :) asaleti var hiç yoktan :) Amerikanın kiyafetleri derken, neden giymeyelim çok ilginç bir cevap. Ozaman sende evdeki diş macununu, toz detarjanını, sabununu, dondurma, şampuan kullanma bunlarda Israel in :) anlatabildim demi :)

Zevk meselesi be abi, hic kot markası soran adama kumaş pantolon giy denir mi? Git yeni başlık ac orda yaz. Bi de Amerika'nın filmleri izleniliyor yemekleri yeniliyor arabalarına biniliyor da kıyafetleri neden giyilmesin?

Mavi hunter diyorum ben, hem likrali cok rahat pijama gibi hem de Amerika'nın degil turk malı:):):)@i7_core
Aynen katılıyorum zevk meselesi :) mavi nin jake çok iyiydi martini yi hiç beğenmedim bide hunter deneriz bakalım naasılmış :)

Tükenir Kalem

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Vay be.Şaka bile yapılamıyor artık burada :S Şaka yaptım şaka.

What The Hell

Profesör
Reaksiyon puanı
9
Diesel,Levi's diyorum bende. Paran varsa Diesel yoksa Levi's :D

Tükenir Kalem

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Mavi hunter diyorum ben, hem likrali cok rahat pijama gibi hem de Amerika'nın degil turk malı:):):)

Neyse tartışmayayım diye cevap vermemiştim.Ama düşündüm bu sefer kendimi ifade etmiş olamıyorum.İlk olarak yazdıklarımın emir olmadığı bariz,sadece gülüp geçilecek bir şey yazdım kendimce.İkinci olarak Amarikanın filmleri izleniyor ...... kıyafetleri neden giyilmesin dersen yanlış bir sonuca varmış olursun.Bu şuna benzemiş,dört parmağımı yakmışsam neden beşinciyi de yakmayayım ki ? Aynı mantık,Amarikadan görüp yaptığımız herşey doğru mu acaba ? Konuyla düpedüz alakasız bir mesaj attığımı düşünmüyorum,başka konu aç orada yaz demen de kırdı beni :) Lütfen böyle sert konuşma.

Sen giy hocam kumaşı asaleti var hiç yoktan Amerikanın kiyafetleri derken, neden giymeyelim çok ilginç bir cevap. Ozaman sende evdeki diş macununu, toz detarjanını, sabununu, dondurma, şampuan kullanma bunlarda Israel in anlatabildim demi
Cevabımı ilginç bulmana sevindim,ilginç cevaplar verebildiğimin farkında değildim.Evdeki diş macunu,toz deterjanı.... kullanma demişsin,sen İsrail malı kullanıyorsun diye herkes kullanıyor sanmıyorsun değil mi güzel kardeşim ?Yani ben evime İsrail malı bir şey sokmuyorum da,o yüzden dedim.Anlatabildim demi sözüne cevap olarak,anlatamadın maalesef,lütfen tekrar anlatabilir misin ?
Son olarak ikinize birden şunu söylersem konuşma yapboz gibi tamamlanır.Ben yabancı film seyretmem,dizi seyretmem,yerlisini bile yılda birkaç defa ancak izlerim.Amerikanın yemeklerini yemem,araba alırsam Amerikan arabası almayacağıma emin olabilirsiniz,çünkü paramı havaya savurmak gibi bir niyetim yok.

En son olarak da ben sadece şaka yapmıştım,kendiniz kaşındınız :)

Bilgilerini tecrubelerini sanirim sadece internet ortaminda dokebiliyolar reel hayatta sap gibiler :)
Onu bilmem de bu gidişle mesajlarımızın sonuna "bu bir şakadır" uyarısı yazmak gerekebilir :)

theBUBY

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Neyse tartışmayayım diye cevap vermemiştim.Ama düşündüm bu sefer kendimi ifade etmiş olamıyorum.İlk olarak yazdıklarımın emir olmadığı bariz,sadece gülüp geçilecek bir şey yazdım kendimce.İkinci olarak Amarikanın filmleri izleniyor ...... kıyafetleri neden giyilmesin dersen yanlış bir sonuca varmış olursun.Bu şuna benzemiş,dört parmağımı yakmışsam neden beşinciyi de yakmayayım ki ? Aynı mantık,Amarikadan görüp yaptığımız herşey doğru mu acaba ? Konuyla düpedüz alakasız bir mesaj attığımı düşünmüyorum,başka konu aç orada yaz demen de kırdı beni :) Lütfen böyle sert konuşma.

Cevabımı ilginç bulmana sevindim,ilginç cevaplar verebildiğimin farkında değildim.Evdeki diş macunu,toz deterjanı.... kullanma demişsin,sen İsrail malı kullanıyorsun diye herkes kullanıyor sanmıyorsun değil mi güzel kardeşim ?Yani ben evime İsrail malı bir şey sokmuyorum da,o yüzden dedim.Anlatabildim demi sözüne cevap olarak,anlatamadın maalesef,lütfen tekrar anlatabilir misin ?
Son olarak ikinize birden şunu söylersem konuşma yapboz gibi tamamlanır.Ben yabancı film seyretmem,dizi seyretmem,yerlisini bile yılda birkaç defa ancak izlerim.Amerikanın yemeklerini yemem,araba alırsam Amerikan arabası almayacağıma emin olabilirsiniz,çünkü paramı havaya savurmak gibi bir niyetim yok.

Onu bilmem de bu gidişle mesajlarımızın sonuna "bu bir şakadır" uyarısı yazmak gerekebilir :)

Kırıldıysan özür dilerim. Şaka yaptığını anladım:( sert gibi olmuşsa kusuruma bakma

krkmzmrt

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Git LcW ye ucuza 5 tane kot al farklı farklı giyersin ( şaka ) ama lcw nin kotlarida iyi ama levis u tek gecerim

patronos

Asistan
Reaksiyon puanı
1

Garanti yoktur evinde israil malı eminim hiç kolada içmedin pizzada yemedin. Neyse fazla münakaşaya gerek yok herkes kendi yaşamından sorumlu

Lee Tai

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Ltb den aldim bitane guzel pantolon biraz ağı ufak ama

Tükenir Kalem

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Garanti yoktur evinde israil malı eminim hiç kolada içmedin pizzada yemedin. Neyse fazla münakaşaya gerek yok herkes kendi yaşamından sorumlu
Kişisel hayatımdan bahsetmeyi sevmem.Şu kadarını söyleyeyim.Zaten İsrail mallarının fiyatları fazla olduğundan,almak istesem bile alamam.Ama almak da istemiyorum.Konu dışına çıkmaya gerek yok.Bu arada iyi coşmuşsun,pizzada yemedin falan.Pizzada mı İsrail malı,belki oksijen bile İsrail malıdır.