Sizce en iyi e-posta / e-mail hizmeti veren site hangisidir?

Bu konuyu okuyanlar

zatura

Müdavim
Reaksiyon puanı
0
En iyi tarayıcı vs mevcut da , en iyi en kullanışlı e-posta / e-mail hizmeti veren program ve / veya site hangisidir. ?

TEGİN

Müdavim
Reaksiyon puanı
92
Thunderbird ve İncredimail kullandım.Thunder iyi ; incredimail de iyi daha janjanlı :)

michuozawa

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
493
gMail YahooMail kullanıyorum.

zatura

Müdavim
Reaksiyon puanı
0
bugün yandex den bir e-mail hesabı aldım.Türkiyede yeni olduğu için her halde her türlü varyasyonda e-mail hesabı açma alternatfleri sundu.
Sınırsız diyor bakalım göreceğiz.

greench

Asistan
Reaksiyon puanı
1
My Opera Mail :) Hızlı ilerliyor... Şuan Gmail iyi gibi ama son tasarımı pek hoşuma gitmedi açıkçası...

Darknes$

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
351
My Opera + Gmail.

rumblefish

Asistan
Reaksiyon puanı
11
G-Mail gayet güzel

--- Mesaj Güncellendi ---

G-Mail gayet güzel

limerick

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
Kişisel hesap içinse Gmail cok iyi. iş içinse gmail ve diger bedava servislerden uzak durmani tavsiye ederim cunki ticari sırlarını hic kimse ile paylaşmak istemezsin.. Is icin ise godaddy gibi servislerden bir domain alip kendine ve işine özel mail hesapı kullanmani tavsiye ederim.

muratflash

Müdavim
Reaksiyon puanı
510
Kişisel hesap içinse Gmail cok iyi. iş içinse gmail ve diger bedava servislerden uzak durmani tavsiye ederim cunki ticari sırlarını hic kimse ile paylaşmak istemezsin.. Is icin ise godaddy gibi servislerden bir domain alip kendine ve işine özel mail hesapı kullanmani tavsiye ederim.
Şiddetle katılıyorum sana acaip derecede doğru söylüyorsun... Sanki o sınırsız alanları bize bedavamı veriyorlar sözde bedava karşılığında kişisel bilgilerini teslim ediyorsun...

uma350

Müdavim
Reaksiyon puanı
70
GMail diyirem başka bişey demiyrem :D

antimatter

Müdavim
Reaksiyon puanı
14
çok önemli ticari sırları olan adamında zaten domaini momeini hallolmuştur zamanında, bedavaya bakmaz kanımca:)

axilik

Müdavim
Reaksiyon puanı
6
Bu gün Gmail hesabımı güncelledim. 2 aşamalı güvenlik girişi önerisi sundu. İlk adım şifre, 2. adım cep telefonuna onay kodu gönderiyor öyle giriş yapabiliyorsun. Gayet başarılı buldum bu uygulamayı. Kişisel kullanım için Gmail öneririm.

Umut.A

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
0
Gmail kullanıyorum, filtre özelliği + youtube vs. hepsi ile birleşik olması çok işe yarıyor

honline

Müdavim
Reaksiyon puanı
296
Teşekkürler sayende ilk defa kullandım gerçekten hoş bi mail servisi...

Yıllardır kullanıyorum gmail,hotmail vs yoktu o zamanlar :) üstelik uzantı olarak o kadar çok seçenek mecut ki ben dr.com u kullanıyorum herkez soruyor doktormusun diye :)

7.43

Müdavim
Reaksiyon puanı
332
Yaklaşık 10 senedir hotmail kullanıyorum. E-posta adresim her şeyim oldu. :)

Nemre

Müdavim
Reaksiyon puanı
29
Kesinlikle Hotmail.Üye olduğumdan beri tek bir spam mail bile gelmedi.

Gmail hesabım var , gunde 10-15 Spam Geliyor.
Gerekli gereksiz bir yere uye olurken gmaili kullanırım. Birde resimleri yedeklerken.
Listemde kimse kayıtlı değildir. yani gmail benim için şamaroğlanı vazifesi görüyor :)

muratflash

Müdavim
Reaksiyon puanı
510
Kesinlikle Hotmail.Üye olduğumdan beri tek bir spam mail bile gelmedi.

Gmail hesabım var , gunde 10-15 Spam Geliyor.
Gerekli gereksiz bir yere uye olurken gmaili kullanırım. Birde resimleri yedeklerken.
Listemde kimse kayıtlı değildir. yani gmail benim için şamaroğlanı vazifesi görüyor :)
Aslında tam tersi yapsaydın daha iyi olurdu.. Hotmaili şamaroğlanı yapacaktın gmailde kullanacaktın önemli epostalar için... Ama iş işten geçmiş artık..

Mateist

Müdavim
Reaksiyon puanı
238
eskiden olsa gmail derdim ama yeni görüntüsü hoşuma gitmedi artık hotmail ciyim :)