Sizce En İyi Android Emülatörü Hangisidir?

Bu konuyu okuyanlar

Halktan Biri

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,163
Nox Player
Adsız.jpg

SanalAlem

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Sadece bluestacks bulunmuyor android emülatör olarak. Bluestacks'i her bilgisayar kaldırmıyor ne yazık ki. Farklı farklı bir çok emülatör var. Şurada merak edenler için adam bir kaç emülatör tanıtmış.

Halktan Biri

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,163
Sadece bluestacks bulunmuyor android emülatör olarak. Bluestacks'i her bilgisayar kaldırmıyor ne yazık ki. Farklı farklı bir çok emülatör var. Şurada merak edenler için adam bir kaç emülatör tanıtmış.
Nox App Player bence gayet kullanışlı ve güzel.

afatsumlug97

Asistan
Reaksiyon puanı
103
bluestacks sadece whatsapp yüklü bilgisayar yanıyor :D
o yüzden arkadaşların önerdikleri daha iyidir diye düşünüyorum

KNMX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,747
Bluestacks kasıyor çok diğerleri daha iyi

batibay48

Asistan
Reaksiyon puanı
7
nox kullanışlı güzelde baba pclerde bile çoğu uygulamada kasıyor marvel future fightı pve oynarken bile deli gibi kasıyor bence o da yetersiz.

Halktan Biri

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,163
Bu üçünden en hızlı hangisi olur? narcos oyunu için kullanmayı düşünüyorum. kasmasın istiyorum. i7 işlemci,16 gb ram,samsung ssd filan var.
Malesef bu tür emülatör yazılımlarında kasmama garantisini veremem. Ama Nox App Player'ı öneririm. Bluestacks de var ama ben Nox App Player'ı beğeniyorum. :)

Regionella

Müdavim
Reaksiyon puanı
7
Malesef bu tür emülatör yazılımlarında kasmama garantisini veremem. Ama Nox App Player'ı öneririm. Bluestacks de var ama ben Nox App Player'ı beğeniyorum. :)

Nox da kasıyor, bluestack zaten rezil bir uygulama :) Remix OS yeni bir işletim sistemi midir, boot ile mi geçiş yapılıyor

CapScroLL

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,682
Konuyu hortlatıyorum ama son zamanlarda bir kaç Android emülatörü denedim, sonuçlar alttaki gibi;
  • Blustacks; Programı her kurmama çıkıp girdiğimde motor başlatılamadı aldım, kaldırıp kaldırıp kurmam gerekti. Eski sürümde 2 defa gir/çık yapabildim sonrası gelmedi aynı hata. Son sürüm de aynı ama 3-4 defa gir/çık yapabildim, eski sürüme göre iyi ama instagram'ı indirmek istediğimde "-2" Kodlu hatayı aldım. Bilgisayarda Bluestacks'e dair bir şey bırakmadım daha da elimi sürmem.

• RemixOS; Setup dosyasını açmaya çalıştığımda hata alıyorum, shift + delete yaptım.

• Nox; Sadece kurduktan sonra açılırken hata aldım, o da driver güncellemesi yaptıktan sonra çözüldü. Şuan kullanıyorum ilk açılış dışında bir sıkıntı çıkarmadı.

Not: Diğerlerini bilemem ama Bluestacks çok değişik bir program, bir bilgisayarda sorunsuz çalışırken diğerinde hata veriyor bir diğerinde hiç açılmıyor. Bu da sanırım ya driver ya işlemci ya da diğer sistem özellikleriyle alakalı bir durum, hangisi derseniz Nox kullanılabilir.

burafbk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
BluesTack Kullandım Hiç iyi değil hiç Tavsiye Etmem

Nox Player iyi Bir Pc İster Zorlar Pc yi