Sizce Bu Yılın Bu Zamana Kadar En iyi Oyunu Hangisiydi

En İyisi Sizce Hangisiydi?

• Kullanılan toplam oy
    22

Bu konuyu okuyanlar

BF3 GAMER

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sizce Bu Yılın Bu Zamana Kadar En iyi Oyunu Hangisiydi Grafik,Oynanış,Senaryo vb özelliklerle Genel olarak düşünürsek?

lordarcual

Profesör
Reaksiyon puanı
6
Crysis 3 bence :)

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Yarış oyunu olarak Race Driver: GRID :)

Uranos

Profesör
Reaksiyon puanı
15
Gta 4 oynuyamadım pc kaldırmadı içimde kaldı :p

lordarcual

Profesör
Reaksiyon puanı
6
Far Cry 3'ü unutmuşum :) Ben Far Cry serisini çok seviyorum, araba kullanmak, çatışmaya girmek ve benzeri bir çok şeyi çok güzel :) Hele ondaki araba kullanma hissi hiç bir oyunda yok. GRID'de bile bu kadar zevk almıyorum araba kullanmaktan. :)

BF3 GAMER

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Far Cry 3'ü unutmuşum :) Ben Far Cry serisini çok seviyorum, araba kullanmak, çatışmaya girmek ve benzeri bir çok şeyi çok güzel :) Hele ondaki araba kullanma hissi hiç bir oyunda yok. GRID'de bile bu kadar zevk almıyorum araba kullanmaktan. :)

Far Cry 3'ü 1 hafta önce bitirdim ama onun singleplayer'ından aldığım zevk süperdi

Far Cry 3 de araba sürmenin yeri ayrıdır :yes:

Beyler Anketi Oylasanız biraz da Rica etsem :)

rozabay

Dekan
Reaksiyon puanı
34
Crysis 3 hariç diğerleri bu sene çıkmadı. 2011-2012 yapımları.

Reaksiyon puanı
2,146
Roza ya katılmakla birlikte aralarından en severek oynadığıma oy verdim.

desperado64

Rektör
Reaksiyon puanı
104
Oyun oynam ama grafikleri Crysis 3'de gördüm :p

Naaa

Profesör
Reaksiyon puanı
3
dostum yorumlara bakılırsa anketi açtığına bin pişman oldun sanırım :D

BF3 GAMER

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
dostum yorumlara bakılırsa anketi açtığına bin pişman oldun sanırım :D

Aynen kardeş ama yavaş yavaş öğrenicez yeniyim bu forumda :thumbup1:

bende yeniyim evlat

Hakaret etmeni gerektiren bir durum yok :closedeyes:

Oyun oynam ama grafikleri Crysis 3'de gördüm :p

Crysis 3 Grafikte iyiydi

Bu yılın mı bu zamana kadar mı :D :D

Soruyu yanlış sormuşum pardoonnn :glare:

El Padrino

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
70
2013 yılı içersinde şuana kadar çıkan oyunlardan bence en iyisi Tomb Raider'dı.Far Cry 3 te efsaneydi.Bioshock Infinite'te çok iyiydi ancak birşeyler eksikti ve o eksikliği hala bulamadım.

Crysis serisinin hayranı olmama rağmen Crysis 3 senaryo bakımından büyük fiyaskoydu.Grafiklere, fiziklere, seslere, oynanışa diyecek sözüm yok ancak artık her Crysis serisi bir diğerinin farklı mekanlarda geçen tekrarı haline geldi.Oyunun yarısından sonra Trainer indirip ölümsüzlük ve sınırsız mermiyle bitirdim.Sadece sonunu görmek için.İnanılmaz sıkıcı ve kendini tekrar eden bir oyundu Crysis 3.

Son oynadığım oyun Bioshock'tu.2 hafta sonra oyun sezonumu tekrar açıyorum Allah'ın izniyle.Resident Evil 6, Grid ve daha yeni çıkan birçok oyun beni bekliyor.

BF3 GAMER

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
2013 yılı içersinde şuana kadar çıkan oyunlardan bence en iyisi Tomb Raider'dı.Far Cry 3 te efsaneydi.Bioshock Infinite'te çok iyiydi ancak birşeyler eksikti ve o eksikliği hala bulamadım.

Crysis serisinin hayranı olmama rağmen Crysis 3 senaryo bakımından büyük fiyaskoydu.Grafiklere, fiziklere, seslere, oynanışa diyecek sözüm yok ancak artık her Crysis serisi bir diğerinin farklı mekanlarda geçen tekrarı haline geldi.Oyunun yarısından sonra Trainer indirip ölümsüzlük ve sınırsız mermiyle bitirdim.Sadece sonunu görmek için.İnanılmaz sıkıcı ve kendini tekrar eden bir oyundu Crysis 3.

Son oynadığım oyun Bioshock'tu.2 hafta sonra oyun sezonumu tekrar açıyorum Allah'ın izniyle.Resident Evil 6, Grid ve daha yeni çıkan birçok oyun beni bekliyor.

Benim hoşuma gitti aslında Crysis 3 mp ve sp olarak

Mateist

Profesör
Reaksiyon puanı
238
bence tüm zamanların en iyi oyunu devil may cry 5

yaşli çocuk

Profesör
Reaksiyon puanı
11
Hepsi farklı kategorilerde.Bu yüzden hepsini birbiri ile kıyaslamak mantıksız.

SwateR

Rektör
Reaksiyon puanı
662
Battlefield 3 ile Crysis 3 arasında gittim geldim ama Crysis bir adım önde gibi. İkiside harika oyundu. Sesler grafikler. Farcry 3 ise bir türlü ısınamadım. Oyunu bitirene kadar oynadım ama ne grafik olarak ne de oynayış olarak hiç tat vermedi.

Grid 2 yi çok mera ediyordum. Geçenlerde indirdim ama daha kurma fırsatım olmadı. Videolardan izlediğim kadarıyla güzele benziyor. İnşallah yanılmam.