Soru Sizce Bu Bilgisayar Nasıl ?

Bu konuyu okuyanlar

mctehlike

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Cümleten Selamun Aleyküm...
Bu pc'yi bugün toplattım ama içimden yine de bi türlü ısınamadım işim gereği akınsoft ve bir emülatör kullanacağım
ilerki zamanlarda bir sıkıntı sorun verme ihtimali var mı acaba ÖZELLİKLERİ NASIL ACABA HAKKINDA BİRAZ BİLGİ ALABİLİR MİYİM ACABA pek donanım konusunda bir bilgim yok ama en iyi bilgisayar bu dedi satıcı bende aldım bilemedim bir sorayım dedim şimdiden TEŞEKKÜRLER....
Ek Açıklama 2022-10-04 220857.jpg

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,993
Sistemle alakali tek bilgi islemcinin ne oldugu ve RAM'in 16GB olmasi. Dxdiag ekranlarini atin.

mychar276

Yerli ve Milli Tech Guy
Reaksiyon puanı
2,469
Cmd açıp
"wmic memorychip get devicelocator"
"wmic memorychip get speed"

yazıp sonuçlarını paylaşır mısın? Ramler çift kanal mı seçilmiş ve hızları nedir biliriz.
Mesaj otomatik birleştirildi:

buyrun bunlar yeterli mi ?
Kaç tl ye toplattınız acaba?

mctehlike

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Cmd açıp

yazıp sonuçlarını paylaşır mısın? Ramler çift kanal mı seçilmiş ve hızları nedir biliriz.

1664911282947.png

Cmd açıp

14 bin sadece kasa

mychar276

Yerli ve Milli Tech Guy
Reaksiyon puanı
2,469
Ekli dosyayı görüntüle 174221

14 bin sadece kasa
3200 çift kanal ramler doğru seçilmiş. İşlemci iyi bir oyun işlemcisi. Ama ekran kartı düşük bir kart işte.
işlemci + ekran kartı + ramler zaten 9 küsür ediyor kafadan hesaplamam doğruysa. İyi haber ileride geliştirebilirsin hayırlı olsun.

mctehlike

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
3200 çift kanal ramler doğru seçilmiş. İşlemci iyi bir oyun işlemcisi. Ama ekran kartı düşük bir kart işte.
işlemci + ekran kartı + ramler zaten 9 küsür ediyor kafadan hesaplamam doğruysa. İyi haber ileride geliştirebilirsin hayırlı olsun.
Teşekkür Ederim iLerde kasma falan oLursa Biraz Geliştirme imkanım doğar o vakite kadar.

mychar276

Yerli ve Milli Tech Guy
Reaksiyon puanı
2,469
Teşekkür Ederim iLerde kasma falan oLursa Biraz Geliştirme imkanım doğar o vakite kadar.
Ben bir düzeltme yapayım, fiyatı 11k olarak okudum az önce. Tekrar yukarı çıkınca 14K olduğunu fark ettim. İade imkanınız varsa bence iade etmelisiniz. 14K ya çok hoş bir sistem alınabilir. Bundan çok daha hoş olacaktır.