Sizce Bu Beş Telefondan Hangisi?

Bu konuyu okuyanlar

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
Sony Ericsson W810i öneririm bende.

10 yıldan fazla kullanıyorumdur kendisini. Kasma filan yaşamadım hiç. 2090 yılına kadar kullanmayı hedefliyorum. Kamera camı filan kırılsada işte ne çekiyim foto çeken biriside değilim. Alo alo bana yeter.

10 yıl gerçekten çok iyi bir süre :) telefonda genelde 5 sene dolmadan satılır veya müzeye kaldırılır...

Tttunahan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
U11 diyorum başkada bişey demiyorum

EsatBey35

Asistan
Reaksiyon puanı
37
Sırf onun tavsiye ediyordum bugüne kadar belki gerçekten doğru düzgün çalışırda performansta işlemcinin 2 kat daha stabil performans verir diye düşünüyordum kimseden ses yok zaten 3.5mm jak ve sd kart girişi yok
Mate 10 prodamı hocam ?
10 yıl gerçekten çok iyi bir süre :) telefonda genelde 5 sene dolmadan satılır veya müzeye kaldırılır...
:D O Telefon Kaldırılmaz..
Yuh diyorum 5 seneden sonra her sene pil değiştirip bakım yaptırmak lazım vay be
Azim Azim Hocam :D
oneplus 5T tabikide.
Ama Sebebi Ne Hocam
U11 diyorum başkada bişey demiyorum
Sebep ? Yani Neden Onu Seçiyorsunuz

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,901
Yuh diyorum 5 seneden sonra her sene pil değiştirip bakım yaptırmak lazım vay be
Aynen kendi orijinal pili hala üstünde. Tam şarj 3-4 gün kullanılıyor arama az yapılırsa. :)

Neyse nostaljik oldu buralar ama yeni telefonlar telefonluktan çıktı. Birazdan Röntgen aparatını da akıllı telefonların içine yerleştirirler tam olur.

Galaxy s4 le nabız atışlarıma bakıyordum ekranı mefta olmasaydı güzel gidiyordum. :(

Reaksiyon puanı
2,554
Bu listeden tercihim xz1 olur sony tasarımı ve arayüzü hoşuma gidiyor htcden nefret ediyorum asla almam xiomi mi mix2nin tasarımı ben o kadar da beğenmedim mi6nın 3.5mm kulaklık Jack girişi yok daha baştan kaybediyor 2. tercih one plus 5t olur.Yok ben paraya bakmam dersem de tercihim note 8 olurdu.

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Aynen kendi orijinal pili hala üstünde. Tam şarj 3-4 gün kullanılıyor arama az yapılırsa. :)

Neyse nostaljik oldu buralar ama yeni telefonlar telefonluktan çıktı. Birazdan Röntgen aparatını da akıllı telefonların içine yerleştirirler tam olur.

Galaxy s4 le nabız atışlarıma bakıyordum ekranı mefta olmasaydı güzel gidiyordum. :(

Geçmiş olsun

qwert123436

Doçent
Reaksiyon puanı
60
garantili cihaz alacaksan htc yada sony alabilirsin
one plus güzel telefon ama dışarıya bilgi sızdırıyor diye duymuştum onun için one plus almazdım.
mi6 güzel cihaz ona yönelebilirsin hafıza kartı takamıyorsun bilgin olsun
mi6 da 2. kamera var

EsatBey35

Asistan
Reaksiyon puanı
37
Bu listeden tercihim xz1 olur sony tasarımı ve arayüzü hoşuma gidiyor htcden nefret ediyorum asla almam xiomi mi mix2nin tasarımı ben o kadar da beğenmedim mi6nın 3.5mm kulaklık Jack girişi yok daha baştan kaybediyor 2. tercih one plus 5t olur.Yok ben paraya bakmam dersem de tercihim note 8 olurdu.
Note 8.. Çok Efsane Ya.
Geçmiş Olsun :p
garantili cihaz alacaksan htc yada sony alabilirsin
one plus güzel telefon ama dışarıya bilgi sızdırıyor diye duymuştum onun için one plus almazdım.
mi6 güzel cihaz ona yönelebilirsin hafıza kartı takamıyorsun bilgin olsun
mi6 da 2. kamera var
Oneplus'tada Var 2. kamera... ve teşekkürler oneplus bilgi sızdırıyormuş sayende öğrendim fakat kaldırmışlar heralde 5t de.