Sizce Bu Beş Telefondan Hangisi?

Bu konuyu okuyanlar

EsatBey35

Asistan
Reaksiyon puanı
37
Merhabalar.Sizce Bu Beş Telefondan Hangisi Daha İyidir Performans Ve Kamera Bakımından Falan?

Telefonlar;

1-HTC U11
2-Xiaomi Mi6
3-OnePlus 5T
4-Sony Xperia Xz1
5-Xiaomi Mi Mix2

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,369
Tabikide OnePlus 5T

---- Mesajlar birleştirildi ----

Çift kamerası var üstün performanslı şık görünümlü yüksek ekran kasa oranı var

Son düzenleme:

EsatBey35

Asistan
Reaksiyon puanı
37
Tabikide OnePlus 5T

Çift kamerası var üstün performanslı şık görünümlü yüksek ekran kasa oranı var
Peki Hocam Oneplus 5T Harici Birşey Alcak Olsaydınız Ne Alırdınız? Fiyat Fark etmeksizin

FurkanT.

Profesör
Reaksiyon puanı
340
Hocam Eyvallah Tamamda Mesela Neden? Bu Arada Sizlerde Telefon Ekleyebilirsiniz Düzenlerim Konuyu Maksat Herkesin Fikri Paylaşılmış Olsun :)
Orada seni ana kamera performansı olarak en memnun edecek Htc U11. Ayrıca kulaklık başarısı ise de 1 numara.
Oradaki bütün telefonların işlemci aynı zaten Performansta önemli farklar olmaz.
XZ1 ise yine başarılı kamera performansı , 960fps süper slow-mo , Android Oreo ile gelmesi ve Sony stabilitesi ile ön plana çıkar .Stereo önde hoparlörler benim en sevdiğim şey mesela , Ayrıca tr garantili ve Fiyatı da baya uygun.
Oneplus 5t ve Mi6 'dan daha yüksek performans alabilirsin ama Kameraları ne derece memnun eder bilemem. Çünkü Mi6 fazla başarılı değil.

M

Murat Burç

SDN Okuru
5T'nin 4K stabilizasyonu çok iyi ama düşük ışık başarımı konusunda bir şey diyemem.
En iyi kamera U11'de

lgsever

Profesör
Reaksiyon puanı
1,459
Kesinlikle hem daha ucuz hemde gereksiz şeylerden arınmış bir arayüze sahip aşırı hızlı oneplus 5t

EsatBey35

Asistan
Reaksiyon puanı
37
Htc u11 alınabilir kutu içeriğinden efsane bir kulaklık çıkıyor
Anladım hocam htc nin ses performansı efsane zaten...
5T'nin 4K stabilizasyonu çok iyi ama düşük ışık başarımı konusunda bir şey diyemem.
En iyi kamera U11'de
:) Hocam Bence 5T nin düşük ışık başarımı okadarda sıkıntı edilmemeli eden varsa.Sonuç Olarak Adamlar Performansı zaten dopinglemiş kamerasıda iyi çekiyor vasat derecede değil bence efsane denilenecek telefonlardan...
Onu plus 5t yi tek geçerim o paraya
Para Sınırı Yok Hocam İstersen İphone X De Kendinde Bir Telefon Söyleyebilirsin...
Kesinlikle hem daha ucuz hemde gereksiz şeylerden arınmış bir arayüze sahip aşırı hızlı oneplus 5t
Peki Lgsever isminiz buraya bir lg telefon daha dahil etseydik hangi telefonu isterdiniz yani bunlar arasından sizce hangisi daha iyi olurdu?

Bu Arada Sizde Ekstra Bu Liste Dışındakiler Harici Telefon Söyleyebilirsiniz.

Son düzenleme:
M

Murat Burç

SDN Okuru
:) Hocam Bence 5T nin düşük ışık başarımı okadarda sıkıntı edilmemeli eden varsa.Sonuç Olarak Adamlar Performansı zaten dopinglemiş kamerasıda iyi çekiyor vasat derecede değil bence efsane denilenecek telefonlardan...
Kamerası iyi hele ön kamerası S7'den daha dar açılı ama daha iyi ışıklı ortamda da kamerası çok yüksek ihtimal üzmez gece ise s7 biraz daha önde gibi sanırım sonuçta s7 ana kamerası note 8 ana kamerası ile aynı tek fark Note 8 daha güncel yazılıma sahip olsun o kadar

mmcaglar01

Asistan
Reaksiyon puanı
76
En iyi arka kamera ve ses performansı u11 (Ön kamerası tatmin etmeyebilir)
En iyi F/P Mi6 (hem ön hem arka kamerası fotoğraf için gayet tatmin edici)
En performanslısı ve dayanaklısı Oneplus 5t (En iyi ön kamera burda)
Tr garantisi olan tek cihaz XZ1
En başarısız seçim mi mix 2 (tabi sadece tasarım için almayacaksanız)

M

Murat Burç

SDN Okuru
Ön kamerası tatmin etmeyebilir dediğin u11in ön kamerası çoğu amirali parçalıyor.

EsatBey35

Asistan
Reaksiyon puanı
37
Teşekkürler Hocam Sizde Telefon Ekleyebilirsiniz..
Kamerası iyi hele ön kamerası S7'den daha dar açılı ama daha iyi ışıklı ortamda da kamerası çok yüksek ihtimal üzmez gece ise s7 biraz daha önde gibi sanırım sonuçta s7 ana kamerası note 8 ana kamerası ile aynı tek fark Note 8 daha güncel yazılıma sahip olsun o kadar
S7 edge güzel telefonda samsung artık beni tatmin etmiyor... alınacaksa bi note 8 alınır birde çıkınca s9 gibi...

Ön kamerası tatmin etmeyebilir dediğin u11in ön kamerası çoğu amirali parçalıyor.
Hocam zaten u11 şuan en iyi kameralı telefon diye geçiyor sanırım u11 plusta olabilir tam emin değilim ama adamlar sağlam iş yapmışta işte fiyatı normal bir bütçeli vatandaşa göre türkiyede pahalı... 3bin tl u11

Son düzenleme:

_Zaur_

Rektör
Reaksiyon puanı
23,143
Sony Ericsson W810i öneririm bende.

10 yıldan fazla kullanıyorumdur kendisini. Kasma filan yaşamadım hiç. 2090 yılına kadar kullanmayı hedefliyorum. Kamera camı filan kırılsada işte ne çekiyim foto çeken biriside değilim. Alo alo bana yeter.

Durmuşkandemir

Profesör
Reaksiyon puanı
1,098
Para Sınırı Yok Hocam İstersen İphone X De Kendinde Bir Telefon Söyleyebilirsin...

Peki Lgsever isminiz buraya bir lg telefon daha dahil etseydik hangi telefonu isterdiniz yani bunlar arasından sizce hangisi daha iyi olurdu?

Eee o zaman hiç düşünme kardeş note 8 al üstüne telefon yok şuan için

mmcaglar01

Asistan
Reaksiyon puanı
76
Mi mix 2 hariç aralarında ki en kötü iki ön kamera xz1 ve u11 de. Hatta xz1in ön kamerası bazı durumlarda daha iyi sonuç verebiliyor.

Teşekkürler Hocam Sizde Telefon Ekleyebilirsiniz..
S7 edge güzel telefonda samsung artık beni tatmin etmiyor... alınacaksa bi note 8 alınır birde çıkınca s9 gibi...

Hocam zaten u11 şuan en iyi kameralı telefon diye geçiyor sanırım u11 plusta olabilir tam emin değilim ama adamlar sağlam iş yapmışta işte fiyatı normal bir bütçeli vatandaşa göre türkiyede pahalı... 3bin tl u11
Eğer bütçeniz varsa s9 plusı bekleyin derim en efsanesi o olacak diye düşünüyorum.

Son düzenleme:
M

Murat Burç

SDN Okuru
Mi mix 2 hariç aralarında ki en kötü iki ön kamera xz1 ve u11 de. Hatta xz1in ön kamerası bazı durumlarda daha iyi sonuç verebiliyor.

Eğer bütçeniz varsa s9 plusı bekleyin derim en efsanesi o olacak diye düşünüyorum.
Neye göre konuşuyorsun ? Ben mesela donanım haberde mesut çevik ve erdi ozuaga göre konuşuyorum adamların beyanı bana paralel

mmcaglar01

Asistan
Reaksiyon puanı
76

Eğer bütçeniz yoksa da ve beklemeyi düşünmüyorsanız. Ben olsam mi6 ya da oneplus 5t alırdım (5t beni daha çok tatmin ediyor)

Neye göre konuşuyorsun ? Ben mesela donanım haberde mesut çevik ve erdi ozuaga göre konuşuyorum adamların beyanı bana paralel
Bende izlediğim onca teste göre konuşuyorum isterseniz tek tek link atayım

Son düzenleme:

EsatBey35

Asistan
Reaksiyon puanı
37
Sony Ericsson W810i öneririm bende.

10 yıldan fazla kullanıyorumdur kendisini. Kasma filan yaşamadım hiç. 2090 yılına kadar kullanmayı hedefliyorum. Kamera camı filan kırılsada işte ne çekiyim foto çeken biriside değilim. Alo alo bana yeter.
:D Haklısınız Hocam
Eee o zaman hiç düşünme kardeş note 8 al üstüne telefon yok şuan için
Note8den Kat Kat İyi Telefonlar Var Bence Şuan...

S9 Plus'ı Beklemek Uzun Bir Süreç ki Telefonsuz Kaldım 15 Gündür Telefonum Yok Zaten Bide S9 Plus'ı Beklemeye Kalkarsam Rahat 4-5 Ay Telefonsuz Kalırım :)
Hocam U11 Cidden İyi Çekiyorda Oneplus 5t İle Hiç Karşılaştıramadım O Yüzden Tartışmanıza Katılamıyacağım :)

Eğer bütçeniz yoksa da ve beklemeyi düşünmüyorsanız. Ben olsam mi6 ya da oneplus 5t alırdım (5t beni daha çok tatmin ediyor)

Bende izlediğim onca teste göre konuşuyorum isterseniz tek tek link atayım
Büyük İhtimalle Mi6 Alıcağım Zaten Oneplus 5tye Şuanlık Pek Param Yetmiyor ki Olay Sadece Bu Telefonlarda Değil Hocam almakta Değil Fikir Alışverişi Sadece :)

Son düzenleme:

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,369

İthalatçı galaxy note 8 var o hepsinden daha iyi üstün :)

EsatBey35

Asistan
Reaksiyon puanı
37
İthalatçı galaxy note 8 var o hepsinden daha iyi üstün :)
Onada Yetmiyor Param Hocam :D Ama Olaya Tartışma Açısından Bakarsak Evet Note 8 Çok Süper Telefon Fakat Performansta Daha İyi Ürünler var Gibi Piyasada...

mmcaglar01

Asistan
Reaksiyon puanı
76
Onada Yetmiyor Param Hocam :D Ama Olaya Tartışma Açısından Bakarsak Evet Note 8 Çok Süper Telefon Fakat Performansta Daha İyi Ürünler var Gibi Piyasada...
Bence note 8 in pixel 2den başka rakibi yok (Fiyatı göz önünde tutmazsak)

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,369
pixel 2 türkiyede satılsa keşke...
Hocam peki huawei mate 10 pro falan nasıl telefon hiç bahsini açan olmamış :)

Şu yapay zekadan hiçkimse bahsetmedi Yarınki yayında tekrar sorucam kimse bakmazsa kesinlikle fasafisodur demektir iyi bir şey olsa çoktan öve öve tanıtırlardı diye düşünüyorum Piksel 2 XL bakabilirsin

EsatBey35

Asistan
Reaksiyon puanı
37
Note 8 diyorum ben yine :D
:D Htc U11 Plus tamı Kafa Tutamaz Hocam :p
Şu yapay zekadan hiçkimse bahsetmedi Yarınki yayında tekrar sorucam kimse bakmazsa kesinlikle fasafisodur demektir iyi bir şey olsa çoktan öve öve tanıtırlardı diye düşünüyorum Piksel 2 XL bakabilirsin
Pixel 2XL Türkiyede Satılmıyor Sanırım Stoğu Yok... Kipaya Falan Gidip Bakmak Lazım Adamlar Xiaomi Satıyor Google Pixel de Satarlar heralde.Mate 10 pronun şu yapay zeka olayına hiç bakmadım ne ki hocam o :D

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,369
:D Htc U11 Plus tamı Kafa Tutamaz Hocam :p
Pixel 2XL Türkiyede Satılmıyor Sanırım Stoğu Yok... Kipaya Falan Gidip Bakmak Lazım Adamlar Xiaomi Satıyor Google Pixel de Satarlar heralde.Mate 10 pronun şu yapay zeka olayına hiç bakmadım ne ki hocam o :D

Sırf onun tavsiye ediyordum bugüne kadar belki gerçekten doğru düzgün çalışırda performansta işlemcinin 2 kat daha stabil performans verir diye düşünüyordum kimseden ses yok zaten 3.5mm jak ve sd kart girişi yok

Son mesajlar