Sizce Biri.net nasıl? TTnetten ne farkı var?

Bu konuyu okuyanlar

ReiS^^

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Evet arkadaşlar konu başlığındada belirttiğim gibi sizce bu biri.net nasıl ttnetten ne farkı var...
Aslında bende düşünüyorum biri.nete geçmeyi ama ttnetle arasında ne gibi farklar var öğrenmek istiyorum...

cerviheus

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
valla kendini 2 yıllık anlaşmaya bağlatma da ne yaparsan yap. en büyük dümen bu 2 yıllık antlaşma çerçevesinde oluyor. Bildiğim kadarıyla da biri.net anlaşmasız veriyor ve istediğin zaman çıkabiliyorsun anlaşmadan cezasız olarak.

ZorhaK

Müdavim
Reaksiyon puanı
259
Biri net ile ttnet arasındaki tek fark yazılışları farklıdır.Geriye kalan herşey aynı..

tiko

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşımın teki çok memnundu onun gazına gelerekten 2 farklı aileye biri.neti ne yazıkki tavsiye ettim. Tavsiye etmez olaydım kabak benim başıma patladı. 2 abonede şikayetçiydi. Netin çok geç bağlatıldığı konusunda şikayet vardı tekinden sanırım başvurudan sonra 1 haftadan fazla bir zaman geçmiş ötekide modemden şikayetçiydi. Modem bozuk çıkmış adamlar gelmişler eve ama modemi alıp yenisini vermemişler. Tamam o yapılmayabilir ama en azından biri.net in abonelik merkezlerinden değiştirebilirsin gibi bir ifade kullansalardı daha güzel olurmuş ama o da olmamış. Sadece bir adres vermişler oraya kargoyla gönderin demişler. Modem kargodan geri dönmüş çünkü gönderdikleri dükkanın yerinde yeller esiyormuş. Yaklaşık 1 aylık bir süre sonunda anca modemi iade edebildi. Çağrı merkezi konusunda sıkıntı var diyolar. Saatlerce beklenilmesine rağmen hala 4. sırada olduğu bilgisi veriliyormuş. Haa ttnet te hizmet çok mu iyi? Bence şu anda biri.net e göre iyi. Hız konusunda kopma konusunda bir farklılık olmaz. Koç kendi altyapısı kuracağı vaadini verdi bildiğime göre hala kurulmadı telekomun altyapısını kullanıyor.

ReiS^^

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
yorumlarınız için saolun arkadaşlar en iyisi ttnete devam....:)

AliA

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
529
Quiknet gelince bunların hepsinin paçası tutuşur.

teomanyak-girl

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
zaten Biri de belli ücret karşılığında TTNETTen alıyor hattı, sadece küçük kampanya farklılıkları var.Erişimde hiç fark yok.

ozersworld

Müdavim
Reaksiyon puanı
14
Arkadaşımın teki çok memnundu onun gazına gelerekten 2 farklı aileye biri.neti ne yazıkki tavsiye ettim. Tavsiye etmez olaydım kabak benim başıma patladı. 2 abonede şikayetçiydi. Netin çok geç bağlatıldığı konusunda şikayet vardı tekinden sanırım başvurudan sonra 1 haftadan fazla bir zaman geçmiş ötekide modemden şikayetçiydi. Modem bozuk çıkmış adamlar gelmişler eve ama modemi alıp yenisini vermemişler. Tamam o yapılmayabilir ama en azından biri.net in abonelik merkezlerinden değiştirebilirsin gibi bir ifade kullansalardı daha güzel olurmuş ama o da olmamış. Sadece bir adres vermişler oraya kargoyla gönderin demişler. Modem kargodan geri dönmüş çünkü gönderdikleri dükkanın yerinde yeller esiyormuş. Yaklaşık 1 aylık bir süre sonunda anca modemi iade edebildi. Çağrı merkezi konusunda sıkıntı var diyolar. Saatlerce beklenilmesine rağmen hala 4. sırada olduğu bilgisi veriliyormuş. Haa ttnet te hizmet çok mu iyi? Bence şu anda biri.net e göre iyi. Hız konusunda kopma konusunda bir farklılık olmaz. Koç kendi altyapısı kuracağı vaadini verdi bildiğime göre hala kurulmadı telekomun altyapısını kullanıyor.

Katılıyorum hocam..

sahinceritli

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ben artık yazıklar olsun demekten baska bişi demiyorum arkadas ben hayatımda bukadar kalitesiz bukadar ucuz bi servis görrmedim ben daha baska bişi demiyorum ödediğim her ay ödediğim paralara üzülüyorum faturamı ödemeyip otomatikman sözleşme iptal etiricem busefer borçulu olucam sözleşme kanuna göre zoruma gidiyor arkadas ben sorunum çözülmedi çözülemiyorda tamam mı arkadas benden kaynaklanmıyor kopmalar ben arkadaslarımın bil. da getirdim eve sorun aynı sorun sorun (SİZDE!!!) aklı olan varsa biri miri almsın kardeşim 14 aydır kanser olucam verem olucam neredeğse bağlantı problemminden ha ben kimseye çamurda atmıyorum bağlantıdan ötürü yasadığım problemler kayıtlarınızda mevcut sabit almayın kardeşim birimiri bundan sonra bu yazdım metni kopyalayıp büüüütüünnn form sitelerine yapıştırcam kaliteniz hakında herkez bilgi sahibi olsun .. bundan sonra böğle bıkmadan usanmadan koopyala yapıştır yapcam bu yazdıklarımı biri nina dının geçti her siteye yapıştırıcam bu metni ödediğim paralara ACIYORUM......!!! yazıklar olsun!!
14 Şubat 2012
14:14:44

S

SDN Okuru

SDN Okuru
valla arkadaşlar ben 1.5 yılldır biri net kullanıyorum çok iyi hızı iyi ödemelerde fix 49 tl sınırsın ttn net gibi kazık değil ve müşteri hizmetlerini aradığımız zaman hemen bağlanıyor ttn net gibi değil yok şunu tıkla yok bunu tıkla ben biri neti öneriyorum yukarıdaki yorumlar modem arızası diyor onu ararsın değiştirirler sıkıntı olmaz bağlan 1 hafta diyorlar allahınızı severseniz ttnet 1 haftadan önce bağlasın kellemi veririm iyi günler herkeze.