Sizce apple airpods mu beats solo 3 wirelles mi?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

Merhaba, ikisini de aktif kullanan biri olarak bu konuda yorum yapabilecek bilgiye sahip olduğumu düşünüyorum. Günlük kullanımda istisnasız 'Airpods' açık ara fark atacaktır. Bu nedenlerden bir kaçı tatmin edici ses kalitesi, taşınabilirlik, ve ergonomik tasarım olabilir. Günlük kullanımda şık ve küçük kutusuyla, yeterli pil ömrüyle ve güzel bir ses kalitesiyle sizi memnun edecektir. Eğer bir odyofilseniz veya bu yolda ilerliyorsanız yüksek beklentileriniz olacağından 'Airpods' sizi memnun etmeyecektir. 'Beats Solo 3 Wireless' tarafına gelecek olursak kesinlikle daha iyi bir ses kalitesi, daha uzun pil ömrü sunacaktır. Bunun yanında kulaklık oldukça ağır olduğundan, uzun süreli kullanımda başınıza ve kulaklarınıza baskı yapacak ve rahatsız edecektir. Burada tercih tamamen size kalıyor. Çok gezen ve daha çok yürüyüşte, toplu taşıma araçlarında müzik dinleyen biriyseniz size 'Airpods'u öneririm. Fakat kullanım tarzınız bu yönde olmayacaksa, ses kalitesi ve pil ömrü açısından 'Beats Solo 3 Wireless' güzel bir seçim olacaktır. İyi günler :)

buroLive

Üyecik
Ben senin yerinde olsam ikisinede para vermem ve gider JBL BT1100T kulaklık alırım. Ben aldığımda ücreti 270TL'idi fakat keyif senin keyfin buna birşey diyemem. Uçuk fiyatlarda o yüzden diyorum :)

stat counter