Sizce Altınlarımı Ne Yapmalıyım Fikri Olan Var mı?

Bu konuyu okuyanlar

yanyazan

Asistan
Reaksiyon puanı
41
Arkadaşlar merhaba ben birikim yapmak için altın alıyorum. Para olunca harcıyorum o yüzden altın daha cazip ama evde tutmak istemiyorum altınları fakat hangi bankanın sunduğu imkan daha fazla henüz araştırmadım. İş yerinden bi arkadaşım geçen yaz düğün yaptı ve o zaman çok araştırdım en uygun olanı halkbank dedi. Güncel olarak araştıran veya benim yatırım yapmayı düşünen var mı? Hiç altın hesabı olan varım aranızda yoksa bozdurup mu yatırsam kararsız kaldım.

hayatsever

Asistan
Reaksiyon puanı
63
bence bankaların altın hesabına yatırmak daha karlı olabilir. Bozdurursan harcarsın altın olarak kalması daha mantıklı.

atılgannn

Asistan
Reaksiyon puanı
188
Bir zamanlar annemin altın hesabı vardı halkbankda gram altın veriyorlardı.Bana alırsa altınların yeri bankalar daha güvenli yatırım yaparsan altına yap hepsinden iyi.

gkhncnr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Yeni atanan memur bir arkadaşım vardı. O da altın alıp duruyor. Geçen lafı oldu ne yaptın nerede tutuyorsun dedim Halkbank'ta hesap açtım dedi. Ben hiç araştırmadım ama Halkbank'ı gerçekten tavsiye ediyorlar. Bir de Kuveyttürk'ü çok duyuyorum. Sanıyorum marjlar konusunda bu arayışlar oluyor genelde. Bir de şuradaki listeye bir bakabilir altın hesapları derlenmiş Altın Hesabı Açabileceğiniz 7 Banka Önerisi - Konupara Son olarak eğer uzun vadeli bakıyorsan tavsiyem güvenilir bir bankadan altın hesabı açman ve birikimine odaklanman olacaktır. Ben de naçizane birikim yapıyorum ama genelde fon alıyorum. Altın fonları var onu da bir araştırabilirsin.

aljehin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
altın haricinde başka bir yatırım düşünürsen aktif bankın n kolay bonosuna bir bakmanı öneririm. 1 yıl boyunca sabit faiz veriyor parana ben kullanıyorum ve oldukça memnunum.

Voldemort34

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
döviz altın vs ben artık bunlardan sıkıldım altın dışındaki önerilerinizden dolayı çok teşekkür ediyprum. ben de bono düşünmeye başlamıştım son zamanlarda gerçekten faizlerde konuşulduğu gibiyse neden bu şekilde kar etmeyeyim ki