Sizce Altınlarımı Ne Yapmalıyım Fikri Olan Var mı?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)


yanyazan

Asistan
Katılım
27 Eki 2017
Mesajlar
165
Puanları
28
Konum
İstanbul
Arkadaşlar merhaba ben birikim yapmak için altın alıyorum. Para olunca harcıyorum o yüzden altın daha cazip ama evde tutmak istemiyorum altınları fakat hangi bankanın sunduğu imkan daha fazla henüz araştırmadım. İş yerinden bi arkadaşım geçen yaz düğün yaptı ve o zaman çok araştırdım en uygun olanı halkbank dedi. Güncel olarak araştıran veya benim yatırım yapmayı düşünen var mı? Hiç altın hesabı olan varım aranızda yoksa bozdurup mu yatırsam kararsız kaldım.
 

hayatsever

Asistan
Katılım
22 Mar 2017
Mesajlar
217
Puanları
28
Konum
İstanbul
bence bankaların altın hesabına yatırmak daha karlı olabilir. Bozdurursan harcarsın altın olarak kalması daha mantıklı.
 

atılgannn

Üyecik
Katılım
11 Ocak 2019
Mesajlar
15
Puanları
3
Bir zamanlar annemin altın hesabı vardı halkbankda gram altın veriyorlardı.Bana alırsa altınların yeri bankalar daha güvenli yatırım yaparsan altına yap hepsinden iyi.
 

gkhncnr

Üyecik
Katılım
28 Ara 2019
Mesajlar
6
Puanları
3
Yeni atanan memur bir arkadaşım vardı. O da altın alıp duruyor. Geçen lafı oldu ne yaptın nerede tutuyorsun dedim Halkbank'ta hesap açtım dedi. Ben hiç araştırmadım ama Halkbank'ı gerçekten tavsiye ediyorlar. Bir de Kuveyttürk'ü çok duyuyorum. Sanıyorum marjlar konusunda bu arayışlar oluyor genelde. Bir de şuradaki listeye bir bakabilir altın hesapları derlenmiş Altın Hesabı Açabileceğiniz 7 Banka Önerisi - Konupara Son olarak eğer uzun vadeli bakıyorsan tavsiyem güvenilir bir bankadan altın hesabı açman ve birikimine odaklanman olacaktır. Ben de naçizane birikim yapıyorum ama genelde fon alıyorum. Altın fonları var onu da bir araştırabilirsin.
 

aljehin

Üyecik
Katılım
21 Ara 2019
Mesajlar
1
Puanları
1
altın haricinde başka bir yatırım düşünürsen aktif bankın n kolay bonosuna bir bakmanı öneririm. 1 yıl boyunca sabit faiz veriyor parana ben kullanıyorum ve oldukça memnunum.
 

Voldemort34

Üyecik
Katılım
21 Ara 2019
Mesajlar
2
Puanları
1
döviz altın vs ben artık bunlardan sıkıldım altın dışındaki önerilerinizden dolayı çok teşekkür ediyprum. ben de bono düşünmeye başlamıştım son zamanlarda gerçekten faizlerde konuşulduğu gibiyse neden bu şekilde kar etmeyeyim ki
 
Üst
stat counter