Sizce A Millî Takım'ın kalesini kim korumalı?

Kalede kim olmalı?

• Kullanılan toplam oy
    7

Bu konuyu okuyanlar

mazruf

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
1,117
Euro 2016 yaklaşırken Türkiye'nin kalesini koruyacak isim konusunda bir fikir birliğinden söz etmek mümkün değil.

upload_2016-3-23_18-29-34.png

Eleme grubunda Kazakistan'la Türk Telekom Arena'da oynanacak maç öncesinde, bazı taraftarların ıslıklarına ve hakaretlerine tepki göstererek stadı terk eden Fenerbahçe kalecisi Volkan Demirel, bir kez daha, Teknik Direktör Fatih Terim tarafından aday kadroya davet edilmedi. Bu sezon gösterdiği performansla takımının zirve yarışında yer almasına büyük katkı sunan Volkan'ın affedilmesi ve kadroda olması gerektiğini düşünenlerin sayısı artıyor.

Bursaspor'da kaleyi devraldıktan sonra dikkat çekici performanslara imza atan Harun Tekin ise aday kadroda yer alıyor. Harun'a şans verilmesini isteyenlerin sayısı da az değil.

Mersin İdman Yurdu'nun genç kalecisi Muammer Zülfikar Yıldırım da milli takım formasıyla ilk kez sahaya çıkmayı umut edecek.

Şu an için Terim'in gözünde Volkan Babacan diğer isimlere nazaran ön plana çıkıyor olsa da tecrübeli teknik adam hazırlık sürecinde kararını değiştirebilir. (Goal.com)

:: Peki sizce Türkiye'nin as kalecisi kim olmalı? Euro 2016'da takımın kalesini kim korumalı?

Sercan40

Müdavim
Reaksiyon puanı
372
Valla ben Fenerbahçe'liyim normalde Volkan Demirel'in olmasını isterdim ama buraya kadar getiren Volkan Babacan'a haksızlık olacağını düşünüyorum o yüzden Euro 2016'da Volkan Babacan ve Fatih hocanın seçeceği diğer kalecilerin olmasını isterim...

mazruf

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
1,117
Rıdvan Dilmen: "Volkan Demirel milli takıma gelmek için iştahlı şu anda. Volkan Demirel'in de EURO 2016 kadrosunda olmasını isterim"

friendly

Müdavim
Reaksiyon puanı
671
Volkan Demirel affedilmeli.