Siz oturun, yapay zeka sizin yerinize kız arkadaş bulsun!

Bu konuyu okuyanlar

S

Shiftdelete.Net

SDN Okuru

Son düzenleyen moderatör:

errno

Doçent
Reaksiyon puanı
567
Merhaba,

son zamanlarda sıkça karşılaştığım bir haber bu. Hep aynı haberleri koyuyorsunuz. Nedenini anlamış değilim. Kanıtı aşağıdaki resimde..

Saygılarımla

Ekli dosyalar

• Untitled.png
    Untitled.png
    47.4 KB · Görüntüleme: 697

Halktan Biri

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,163
Merhaba,

son zamanlarda sıkça karşılaştığım bir haber bu. Hep aynı haberleri koyuyorsunuz. Nedenini anlamış değilim. Kanıtı aşağıdaki resimde..

Saygılarımla
Hocam bunu ben de fark ettim. Ya anasayfada paylaşılmadan haberin linki ilk önce forumda paylaşılıyordur ya da paylaşılan haber linkinde bir sorun vardır diye düşünüyorum.
--- Gönderi Güncellendi ---
Bu arada anasayfadaki haberin asıl linki şu:

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,370
:D düşününce güzel bir haber gibime geliyor tabi bu yapay zeka ise o uygulamaya doldurduğumuz kişisel verilimizin fotoğrafımızın tipe şekle burca karakterist özelliklere hobilere falan bakarak en uygunu analiz ederek bir eşleştirme yapacak herhalde

M

Murat Burç

SDN Okuru
Hocam bunu ben de fark ettim. Ya anasayfada paylaşılmadan haberin linki ilk önce forumda paylaşılıyordur ya da paylaşılan haber linkinde bir sorun vardır diye düşünüyorum.
Bu arada anasayfadaki haberin asıl linki şu:
Dikkat ediyor musunuz bilmem bu soruyu ortaya soruyorum. Anasayfaya ilk sıradan düşüp (shiftdelete.net 'e) sayfa bulunamadı hatası veren haberler oluyor.
Sorumsuzluk sadece başka bir şey değil.

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,370
Dikkat ediyor musunuz bilmem bu soruyu ortaya soruyorum. Anasayfaya ilk sıradan düşüp (shiftdelete.net 'e) sayfa bulunamadı hatası veren haberler oluyor.

Forumda ön hazırlık gibi bir şey söz konusu haber daha global paylaşılmadan önce forumda paylaşılıyor bazı yetkililer tarafından ondan sonra linkler aktif bir hal alıyor ama bu durum saçma bence
Bazı konular hakkında taleplerde bulundum ama Xenfero 2.0'e geçiş yapmadıkları için düzeltme yapmıyorlar kısa bir zaman içersinde bu tarz sorunlar çözülür umarım

Halktan Biri

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,163
Hocam ben anasayfadaki haberlerden yetkili değilim. :)
Sorun olduğunun ben de farkındayım. Umarım bundan böyle bu sorun tekrar yaşanmaz.
Haberlerden ben sorumlu değilim. :)

M

Murat Burç

SDN Okuru
Sorun olduğunun ben de farkındayım. Umarım bundan böyle bu sorun tekrar yaşanmaz.

Size söylemiyorum. Haberlerin böyle olmasının sorumsuzluk olduğunu ifade ediyorum. Haberlerin sorumluğuğunuz altında olmadığını biliyorum.

errno

Doçent
Reaksiyon puanı
567

Merhaba,

keşke çoğu konuda yetkili olsanız. Hem duyarlısınız, hem de bilgili. Bence bu konu yönetimin gözünden kaçmamalı. Birileri bu konuya ağırlık vermiyorsa, verebilecek arkadaşlarımızın yetkilerinin arttırılmasını şahsen isterim. Sanırım Hakkı bey de konu ile ilgilenebilir. Sonuçta hem üyeler, hem de üye olmayanların bu konuda sorun yaşadığınız biliyoruz ve bu da direkt olarak siteyi etkilemektedir.

@Hakkı Alkan

Saygılarımla

Yazıcızade

Asistan
Reaksiyon puanı
82
Merhaba,

keşke çoğu konuda yetkili olsanız. Hem duyarlısınız, hem de bilgili. Bence bu konu yönetimin gözünden kaçmamalı. Birileri bu konuya ağırlık vermiyorsa, verebilecek arkadaşlarımızın yetkilerinin arttırılmasını şahsen isterim. Sanırım Hakkı bey de konu ile ilgilenebilir. Sonuçta hem üyeler, hem de üye olmayanların bu konuda sorun yaşadığınız biliyoruz ve bu da direkt olarak siteyi etkilemektedir.

@Hakkı Alkan

Saygılarımla

Kesinlikle katılıyorum. "Halktan Biri" arkadaşımızın üst düzey yetkili olmasını çok isterim. Kendisinin tarafsız, nazik ve adaletli olduğunu görüyoruz. Kesinlikle hak ediyor.

@Hakkı Alkan @by efsane

fragger

Dekan
Reaksiyon puanı
3,061
Merhaba,

@Hakkı Alkan

Saygılarımla

SDN Anasayfa yetkilileri ve forum yetkilileri ayrıdır. Forum yetkililerini aşağıdaki linkten görebilirsiniz.

https://forum.shiftdelete.net/members/?type=staff
Kesinlikle katılıyorum. "Halktan Biri" arkadaşımızın üst düzey yetkili olmasını çok isterim. Kendisinin tarafsız, nazik ve adaletli olduğunu görüyoruz. Kesinlikle hak ediyor.

@Hakkı Alkan @by efsane

Konuyu sanırım yanlış anlamışsınız, alıntı yaptığınız kişi SDN Ansayfadan bahsediyor, SDN Forumdan değil. Zaman ne göterir bilemeyiz.

errno

Doçent
Reaksiyon puanı
567
SDN Anasayfa yetkilileri ve forum yetkilileri ayrıdır. Forum yetkililerini aşağıdaki linkten görebilirsiniz.

Merhaba,

ilk olarak bilgilendirme için teşekkür ediyorum, hızlısınız anladım. :) Diğer yandan @Halktan Biri adlı arkadaşımızın bağlı olduğu bölümü de anlıyorum. Ona da tamam. Ancak bu sorun uzun zamandır sıklıkla devam ediyor. Her seferinde bunu başlık yaparsam kötü reklam olur, maksadım polemik oluşturmak veya sorun çıkarmak değil ama eksiklik veya yetersizlik var. Bunu göstermek istiyorum sadece.

Önerdiğim arkadaşımız çok ilgili ve aynı zamanda bilgisine de güveniyorum şahsen. Bence fırsat verilmeli. Forum olsun veya diğer bölümler olsun. Sadece fikir açısından yazdım ve hala fikirlerimin tarafınızca değerlendirilmesini istiyorum. :)

Saygılarımla

fragger

Dekan
Reaksiyon puanı
3,061
Merhaba,

ilk olarak bilgilendirme için teşekkür ediyorum, hızlısınız anladım. :) Diğer yandan @Halktan Biri adlı arkadaşımızın bağlı olduğu bölümü de anlıyorum. Ona da tamam. Ancak bu sorun uzun zamandır sıklıkla devam ediyor. Her seferinde bunu başlık yaparsam kötü reklam olur, maksadım polemik oluşturmak veya sorun çıkarmak değil ama eksiklik veya yetersizlik var. Bunu göstermek istiyorum sadece.

Önerdiğim arkadaşımız çok ilgili ve aynı zamanda bilgisine de güveniyorum şahsen. Bence fırsat verilmeli. Forum olsun veya diğer bölümler olsun. Sadece fikir açısından yazdım ve hala fikirlerimin tarafınızca değerlendirilmesini istiyorum. :)

Saygılarımla

Önerdiğiniz arkadaşı biliyoruz ve bilgili olduğu için kendisi şuanda zaten moderatör olarak görev yapmaktadır.

M

Murat Burç

SDN Okuru

Konuyu sanırım yanlış anlamışsınız, alıntı yaptığınız kişi SDN Ansayfadan bahsediyor, SDN Forumdan değil. Zaman ne göterir bilemeyiz.
Ana sayfa falan onu bir boşverelim
Bizim ses gitmiyor sizin ses daha yüksektir ana sayfaya düşen haberde bile bazen sayfa bulunamadı hatası veriyor.
Sözde Türkiyenin en büyük "teknoloji" sitesi ama bu hatayı daha düzeltemediler.

fragger

Dekan
Reaksiyon puanı
3,061
Reaksiyon puanı
10,325
Sevgili @Fragger ben arkadaşların isteklerine tamamiyle katılıyorum, lakin ben asıl size teşekkür etmek istedim. Her birine ayrı cevap verme zahmetine katlanmak daha önce pek olağan bir durum değildi de... :)

by efsane

Rektör
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135

@Hakkı Alkan @by efsane

Merhaba,

@Hakkı Alkan

Saygılarımla

Merhaba, belirtmek istiyorum ki forumda olan hiç bir şey gözümüzden kaçmasın diye mücadele içerisindeyiz. Moderatörlerimizin yaptığı her şeyi, yazdığı her mesajı kontrol ediyor, buna göre takdir veya ikaz ediyorum.

@Halktan Biri ise benim çok sevdiğim bir kardeşim. Moderatör olmadan önce de aynı derece efendi ve yardımseverdi. Foruma geldiğim günden beri, yaptığım en güzel işlerden biri onu moderatör olmaya ikna etmek oldu.

Gelecekte ne olur bilmiyorum. Zaman bize o kadar çok sürpriz yapıyor ki, benim başıma gelen en güzel sürprizlerden biri SDN Forumda admin olmaktı. İlk moderatör olduğumda @Halktan biri'nden daha az bilgi sahibiydim.

Umut ediyorum ki kardeşimizin önü açık, geleceği parlak.

errno

Doçent
Reaksiyon puanı
567
Merhaba, belirtmek istiyorum ki forumda olan hiç bir şey gözümüzden kaçmasın diye mücadele içerisindeyiz. Moderatörlerimizin yaptığı her şeyi, yazdığı her mesajı kontrol ediyor, buna göre takdir veya ikaz ediyorum.

@Halktan Biri ise benim çok sevdiğim bir kardeşim. Moderatör olmadan önce de aynı derece efendi ve yardımseverdi. Foruma geldiğim günden beri, yaptığım en güzel işlerden biri onu moderatör olmaya ikna etmek oldu.

Gelecekte ne olur bilmiyorum. Zaman bize o kadar çok sürpriz yapıyor ki, benim başıma gelen en güzel sürprizlerden biri SDN Forumda admin olmaktı. İlk moderatör olduğumda @Halktan biri'nden daha az bilgi sahibiydim.

Umut ediyorum ki kardeşimizin önü açık, geleceği parlak.

Merhaba,

konuya alakanız ve olumlu yorumlarınız için size teşekkür ederim. Umarım siz ve sizin gibi pozitif ve adaletli yaklaşan insanların ve yetkililerin çoğalması dileğiyle..

Saygılarımla