Siz olsanız bu 3 telefondan hangisini tercih edersiniz?

Siz olsanız bu 3 telefondan hangisini tercih edersiniz.

• Kullanılan toplam oy
    60

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
11
Dostlar merhaba,
Ben yurt dışında yaşıyorum. Ve yurt dışında telefon ücretleri ülkemize göre biraz daha uygun.
Günlerdir incelemeleri uzun kullanım testlerini incelemekten yoruldum. Şuan Samsung Galaxy S8 PLUS kullanıyorum. Bu telefonumdan öncede İphone 6s 64 gb kullandım bi 5 ay felan, sonra satmak zorunda kaldım maddi sorunlardan. İphonenin stabilitesine hayran kaldım. Ancak çok kısıtlı bi cihaz. Android cihazlarımda otg bağlantısı yapıp usb içine istediğimi atabiliyordum. Kullanıcıya açık bi platform android ama stabil değil. Kullandığım Samsung Galaxy S8 Plus um dondu defalarca, uygulama kapatıldı hatası verdi. Ve günde iki kere şarj etmem gerekiyor, sadece sosyal medya ve youtube de takılan bi kullanıcıyım.
Samsung Galaxy Note 8
İphone 8 Plus
Huawei Mate 10 Pro
Bu üç telefon arasında kalıyorum sürekli, elimdeki cihazda süper bi cihaz, aslında hepimizde biraz tatminkarsızlık var ama dünya para sayıyoruz ve ben bi aldığım cihazı en az 3 - 3.5 yıl sorunsuz kullanmak istiyorum. Amiral gemilerinden hangisini önerirsiniz. Şimdiden teşekkür ederim herkese.
5 yıl LG G2 kullandım ve tık sorun yaşamadım, en son düşürdüm ekran gitti ve değiştirmek zorunda kaldım.

Mtn S

Onursal Üye
Emektar
Reaksiyon puanı
15,350
Tabikide Samsung Galaxy Note 8 sizi sorunsuz bir şekilde 3 yıl boyunca götürür

Durmuşkandemir

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,098
;)
Dostlar merhaba,
Ben yurt dışında yaşıyorum. Ve yurt dışında telefon ücretleri ülkemize göre biraz daha uygun.
Günlerdir incelemeleri uzun kullanım testlerini incelemekten yoruldum. Şuan Samsung Galaxy S8 PLUS kullanıyorum. Bu telefonumdan öncede İphone 6s 64 gb kullandım bi 5 ay felan, sonra satmak zorunda kaldım maddi sorunlardan. İphonenin stabilitesine hayran kaldım. Ancak çok kısıtlı bi cihaz. Android cihazlarımda otg bağlantısı yapıp usb içine istediğimi atabiliyordum. Kullanıcıya açık bi platform android ama stabil değil. Kullandığım Samsung Galaxy S8 Plus um dondu defalarca, uygulama kapatıldı hatası verdi. Ve günde iki kere şarj etmem gerekiyor, sadece sosyal medya ve youtube de takılan bi kullanıcıyım.
Samsung Galaxy Note 8
İphone 8 Plus
Huawei Mate 10 Pro
Bu üç telefon arasında kalıyorum sürekli, elimdeki cihazda süper bi cihaz, aslında hepimizde biraz tatminkarsızlık var ama dünya para sayıyoruz ve ben bi aldığım cihazı en az 3 - 3.5 yıl sorunsuz kullanmak istiyorum. Amiral gemilerinden hangisini önerirsiniz. Şimdiden teşekkür ederim herkese.
5 yıl LG G2 kullandım ve tık sorun yaşamadım, en son düşürdüm ekran gitti ve değiştirmek zorunda kaldım.
Note 7 talihsizliğini saymazsak en sorunsuz cihazlar dan birisi note 8 ayrıca son zamanlar da Huawei ismini zor yazdığım zor söylediğim marka :D olsa bile yazılım ve donanım olarak gerçekten android sisteminin applesi gibi hatta malzeme sağlamlığı ve kalitesi benim diyen markaları geride bırakır. Kısacası her iki cihazda başarılı ama ben note 8 derim

Tttunahan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Note 8 e rakip tanımam
--- Gönderi Güncellendi ---
tabiiki iphone 8plus enaz 4 yıl götürür
Planlı eskitmeyle 4 yıl gider evet haklısın sosyal medyadaki haberlere göz at.8 plus ios 12 yle ios 11 le gelen 7 plus gibi olacak.

Mtn S

Onursal Üye
Emektar
Reaksiyon puanı
15,350
Note 8 e rakip tanımam

Planlı eskitmeyle 4 yıl gider evet haklısın sosyal medyadaki haberlere göz at.8 plus ios 12 yle ios 11 le gelen 7 plus gibi olacak.

4 yıl gitmez maksimum 2.5 sene sonra o cihazı toprağa gömer Apple

M. Cevdet

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
Dostlar merhaba,
Samsung Galaxy Note 8
İphone 8 Plus
Huawei Mate 10 Pro
ıphone samsung kullanmışsın bir değişiklik yap ve huawei kullan kamerası tasarımı ve herşeyi harikaaaaa

Mtn S

Onursal Üye
Emektar
Reaksiyon puanı
15,350
Hayır değil yanılıyorsun

Firathwd

Asistan
Reaksiyon puanı
43
Dostlar merhaba,
Samsung Galaxy Note 8
İphone 8 Plus
Huawei Mate 10 Pro
Bana göre şuan android’in İos’u Huawei. Kendine özgü arayüzü var zaten ve Orta segmentini kullanan arkadaşım bile don kasma yaşamadı, ondaki model Mate S. Yani Mate 10 pro samsungla apple’ın birleşim noktası gibi bişey :) Hem özgür hem akıcı.
tabiiki iphone 8plus enaz 4 yıl götürür
İphone ömrü max 2 sene. Sonra başlarsın yeni telefon aramaya.

Tttunahan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014

Mtn S

Onursal Üye
Emektar
Reaksiyon puanı
15,350
Maalesef İphonelar hakkettiği maddi değerde satılmıyor

Reaksiyon puanı
258
Ben de Note 8 var memnunum ama sen Samsung kullanmışsın hem de İphone..Bir değişiklik yap Mate 10 Pro al.O da seni 3 yıl götürür.

Reaksiyon puanı
11
İphone son zamanda yaptığı işlemci hızı düşürme acıklamasından sonra gözden düştü zaten, ios 11 geldi iphone 6 lar çöp oldu elimde iphone 6 vardı satmak zorunda kaldım. Note 8 de batarya ekran çözünürlüğü ve özelliklerine göre düşük, arkasında kabloyla kullanacığımız bi telefon haline geliyor zamanla, bide eskidiğinde batarya performansı düşecek, günde en az 2 şarj, Huawei mate 10 pro kafamı fazla karıştırıyor güzel bi cihaz ama huawei insan biraz çekiniyor, ne kadar zaman güncelleme alır, ne kadar süre yerini korur, zamanla verilen paraya değer mi düşündürüyor, avrupa fiyatı da şuan 799 euro, Note 8 ve iphone 8 plusla arasında çok az fark var, bu kadar para verilince ne alınır kafa karıştırıcı...

Tttunahan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
İphone son zamanda yaptığı işlemci hızı düşürme acıklamasından sonra gözden düştü zaten, ios 11 geldi iphone 6 lar çöp oldu elimde iphone 6 vardı satmak zorunda kaldım. Note 8 de batarya ekran çözünürlüğü ve özelliklerine göre düşük, arkasında kabloyla kullanacığımız bi telefon haline geliyor zamanla, bide eskidiğinde batarya performansı düşecek, günde en az 2 şarj, Huawei mate 10 pro kafamı fazla karıştırıyor güzel bi cihaz ama huawei insan biraz çekiniyor, ne kadar zaman güncelleme alır, ne kadar süre yerini korur, zamanla verilen paraya değer mi düşündürüyor, avrupa fiyatı da şuan 799 euro, Note 8 ve iphone 8 plusla arasında çok az fark var, bu kadar para verilince ne alınır kafa karıştırıcı...
Her cihazın eksikleri olabilir note 8 inde bataryası ekran boyutunu tam olarak karşılamıyo ama kötü değil telefona çok abanmazsan 1 günü çıkartırsın hiç olmadı hızlı şarjla olayı halledersin.Mate 10 pro çok şişiriliyo 4000 mah batarya falan hikaye note 8 daha iyi batarya performansı gösteriyo mate 10 alacağına iphone 8 plus al daha iyi tabi bu benim görüşüm.

siyamurg

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
note 8 kullanıyorum çokta memnunum daha önce iphone 7 kullandım ondam sonra huawei p10 şimdi note 8 taş gibi telefon ve çok şık

gökhan okuşluk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
note 8 iphone 7 den geçtim sanki cezaevinden tahliye oldum özgürlüğüme kavuştum

erenanapa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Eğr uzun süre kasmadan donmadan kullanmak istiyorsan mate 10 pro al. Çünkü samsung cihazları ramleri sisiriyor ve cihazlar 1 yil sonra donmaya basliyor ustunr birde bir ust android guncellemesi aldimi al.basina belayi ayrica ekram surerisinde note 8 gecebilir ama emin ol huawei ekran kapali dururken gecedem sabah 1 sarz bile yemiyor o derece tasarruf yapiyor diger androidler boyle degil kapaliykem bile 10 sarz yiyor bu yuzden genel toplamda samsung 1 gum giderken huawei 1.5-2 gün gidiyor. Hem s8 kullaniyorsun ayni arayuz bi degisiklim yap ve gelecegim telefonu olan yapay zekali npu destekli telefon al huawei asiri mikyarda yatirim yapti korkma adamlar koca bir arge merkezi acti Türkiyeye arayüz dedin mi hele ucuyor ben hayatomda boyle satbilite gormedim androidde huaweo basarmis bunu 1000 loralik p9lite 2017 modeli var sıfır donma kasma 3 gb ram var 2 gb tı genellikle boş düşünmeden huawei mate 10pro al.

imhotep

Müdavim
Reaksiyon puanı
192
Samsung Galaxy Note 8 varken gerisi hikaye... Mate 10 Pro yada...

TunaDrsn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Ben şahsen i8 plus tercih ederim en son ios 13 ün ortalarına doğru güncelleme yapmayı bırakırım o civarlarda kalırım :) 6,7 yıl kullanırım pil değiştirir, x ile aynı çip var, hemde ekran büyük, i6 ios 11de, se ve 6s 12 de i7 ios 13 te 8 ise ios 14 güncellemesi yaptığınız zaman çok fark edecek, ben apple öneririm ama kamera benim için çok önemli diyorsanız mate 10 proda leica lens var.

fragger

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,061
Note 8 varken diğer cihazların alınmasını pek önermem

imhotep

Müdavim
Reaksiyon puanı
192
genel olarak fiyat kıyaslamasına göre seçersen daha kolay olur... ki artık SGN8 daha uygun fiyata iniyor...

cerecc

Asistan
Reaksiyon puanı
1
hocam sen zaten s8 plus kullanıyorsun, note 8 de aynısı ki bi kalem var kalite falan aynı. Huawei gelirsek ben kullandım yazılım olarak ham android ve ios karışımı birşey fakat çinli markalarda ios özentisi var onun için çok özgür değilsin herşey kısıtlı çoğu popiler program dışında ki programlar hepsinden stabil şekilde bildiri gelmiyor, hep bir ayarlara girip kurcalaman lazım. Ben senin yerinde olsam bari yurtdışındaymışsın note8 diyen kişi iphone X alırdım, yada iphone 8 plus en az 3 sene kafam rahat ederdi. son olarak en iyi telefon sana uygun telefondur, herkezi dinle ama son kararı gine kendin ver.

Reaksiyon puanı
11
hocam sen zaten s8 plus kullanıyorsun, note 8 de aynısı ki bi kalem var kalite falan aynı. Huawei gelirsek ben kullandım yazılım olarak ham android ve ios karışımı birşey fakat çinli markalarda ios özentisi var onun için çok özgür değilsin herşey kısıtlı çoğu popiler program dışında ki programlar hepsinden stabil şekilde bildiri gelmiyor, hep bir ayarlara girip kurcalaman lazım. Ben senin yerinde olsam bari yurtdışındaymışsın note8 diyen kişi iphone X alırdım, yada iphone 8 plus en az 3 sene kafam rahat ederdi. son olarak en iyi telefon sana uygun telefondur, herkezi dinle ama son kararı gine kendin ver.
Markanın çin olması da ayrı bi sorun, tamam bugün çoğu marka çin de üretiliyor ama kalite belli bi yerde tak gidiyor.

RianKillah

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Huawei kullanıcısı olarak Kamera ve pil yönünden memnunum , bir günü çıkarıyor fakat stabil olmayışı arada donmalar kasmalar yapıyor nadir tavsiyem iPhone X sizi max 3 yıl götürecektir.

qwert123436

Doçent
Reaksiyon puanı
60
note 8 kalem için iyi bir cihaz
mate 10 siyah beyaz (mono krom ) için iyi
iphone 8 plus uzun süre güncelleme
ben android tercih ederdim