Siz de SDN Ekibinin bir parçası olmak ister misiniz?

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

SmiLey

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
55
Yaştan çok daha önemli şeyler vardır. Öncelikle var olan diğer modu yaşından ötürü sınıflandırarak bu ekibin parçası olmayı düşünmek kabul edilir değildir. Ayrıca şu andaki üslubunuz yaşınıza göre olgunluğunuzun ters orantılı geliştiğini gösteriyor bizlere.

Altair

Doçent
Reaksiyon puanı
18
Moderatör dediğin ağır başlı olur her olaya atlamaz her gördüğüne yorum yapmaz.Forumun düzenini sağlar Mesaj sayısını artırma amacında değildir.Forum dolsun diye yorum yapmaz.Yorumları yapıcı, yardımcı olur.Ama SDN modlarında bunu göremiyorum.Sürekli bi öne çıkma amacı içindeler

keyloger

Müdavim
Reaksiyon puanı
233
Moderatör dediğin ağır başlı olur her olaya atlamaz her gördüğüne yorum yapmaz.Forumun düzenini sağlar Mesaj sayısını artırma amacında değildir.Forum dolsun diye yorum yapmaz.Yorumları yapıcı, yardımcı olur.Ama SDN modlarında bunu göremiyorum.Sürekli bi öne çıkma amacı içindeler

:D Yüksek müsadenle cevap vermek istiyorum.

Geriye çekilip, sessiz kaldımızda da moderatorler neden aramızda değiller, neden konularda görüşlerini bildirmiyorlar. Üyeyken çok güzel sohbet ederdik şimdi neden uzak davranıyorlar diye şikayet eden 100lerce üye vardı. Şimdi de neden konuların içindeler diyorsunuz, bizim forumumuzda moderatörlerin üyelerden bir farkı yoktur, onlarda konuların içindedirler. :)

ByEGT

Müdavim
Reaksiyon puanı
15
Seneye moderatör olarak değil de editör olarak aranıza katılmayı düşünüyorum. :)

Slokr

Müdavim
Reaksiyon puanı
33
Geçen emubaltaci haklı olarak ceza verdi şimdi o cezanın süresi geçtiği zaman seneye başvuru yapabilirmiyim?

enrooy

Müdavim
Reaksiyon puanı
14
zamanında bir ceza almıştık tüh be mod luğa başvuramıyoz bile :(

NikeSteeL

Müdavim
Reaksiyon puanı
131
Ben Başvurmuştum :) Emu Sana Verilecek Bir Görevimiz yok Dedi :)

;Dertliyim , Hüzünlüyüm :)

enrooy

Müdavim
Reaksiyon puanı
14
Bu başvuru sonuçları ne zaman açıklanıyor acaba?

post34

Doçent
Reaksiyon puanı
37
Bir yerde hepimiz ekibin parçası değilmiyiz zaten:) Yani böyle avunulabilir

muratteas

Müdavim
Reaksiyon puanı
96
ne zaman açıklanır olum veya olumsuz olsa da geri dönülür mü cevap bekliyoruz :D

kaberdey

Müdavim
Reaksiyon puanı
87
ne zaman açıklanır olum veya olumsuz olsa da geri dönülür mü cevap bekliyoruz :D
Olumlu durumlarda dönüş yapılıyor.
Ancak herkesin görüşü alındığı için ve yaz dönemine denk geldiği için biraz uzun sürdü.

by efsane

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
Sonuçlar açıklandı yani.

Sonuçlar açıklanmadı hala arkadaşlar.Her başvuruda detaylı inceleme yapılıyor.Yeşiller ve Maviler oy kullanıyor.Oylamanın sonucuna göre de karar veriliyor.Biraz daha sabır arkadaşlar.Malum tatil bazı arkadaşlar net'e giremiyor.

yaseta

Müdavim
Reaksiyon puanı
63
Sevgili SDN üyeleri,

Her geçen gün büyüyen forumumuzda görevlendirilmek için, bu işe zaman ayırabilecek,ekip çalışmasına yatkın, moderatör olmak isteyen gönüllüler arıyoruz. Sizde SDN Ekibinin bir parçası olmak istiyorsanız başvuru formuna bilgilerinizi girmeye başlayın!

lınk su cevabı verıyor "Geçersiz Komut: Forum
Eğer normal ve geçerli bir Linke tıkladığınızdan eminseniz, Lütfen, Yönetici ile irtibata geçin."

keyloger

Müdavim
Reaksiyon puanı
233
Arkadaşlar Spor bölümü için moderatör alımı yapılacaktır, ilgilenenlere duyurulur. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...