Siz de SDN Ekibinin bir parçası olmak ister misiniz?

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

__kadıköyRAP__

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,146
Kriterlere uyuyorum ama hiçbir konuda kendimi ileri seviyede göremiyorum, alçakgönüllülük ya da güvensizlik :)

ahky

Müdavim
Reaksiyon puanı
65
Bende çok isterdim başvuru yapabilmeyi ama zaman ayırma konusunda sıkıntılarımız var.Malum aile sahibiyiz.

Sword.q

Müdavim
Reaksiyon puanı
25
ben sadece (%95) yardım amaçlı ve bildiğim şeylere cevap yazdım en eski üyelerdenim daha önce ki hesabımı kaybetmiştim bende başvura biliyormuyum.:S

attorney

Doçent
Reaksiyon puanı
18
Tavsiye ettiginiz siteler bölümüne olurdum ama mesaj sayım yeterli degil.

by efsane

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
ben basvurdum bakalım:)

by efsane

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
ne aman haber verilir?

keyloger

Müdavim
Reaksiyon puanı
233
valla ne yalan söyleyim ekip çalışmasına yatkınım bunun eğitimlerini bile aldım ekip çalışması gerektiren bir çok projede görev aldım :) ekip çalışması ile ilgili sertifikam bile var...

ya emubaltacı :) ben sana moderatör ne iş yapar diye soruyorum. ne sorumlulukları var. ne gibi yetkileri var?

forumun güvenliğinden sorumlu :p polis olacan yani bi manada :p

istersen kırmızı ışıkta geçen üyenin arkasından ceza makbuzunu yollayabilirsin. :p

şaka bir yana bence de başvurmalısın. :)

orcnd

Müdavim
Reaksiyon puanı
255
direkt iş lazım sdn varmı boş yeriniz ofiste :D
php, asp, js, ajax, jquery, as 1-2-3, photoshop, flash biliyorum.

kariyer sitelerine düşmeyeyim yine açıköğretim sınavından önce bir değerlendirin :D

Neotiger

Profesör
Reaksiyon puanı
41
Bir Haftalığına Ban Yemiştim. Artık Benden Bir Şey Olmaz (Güya Ban Yiyenlerin Mod Olması İle İlgili Bir Düzenleme Olacaktı 1 Yıldır) Nafile :D

NikeSteeL

Müdavim
Reaksiyon puanı
131
Bedava Programlar / Ücretsiz Yazılımlar

Donanım Sorunları ve Çözümler

Güvenlik

Bu Bölümlerle İlgilenebilirim !

Mai Nai

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
157
Bu arada yeni mesajlar sekmesinden girildiği zaman bu konuya giriş yapmak için koyulmuş olan sabit başlık aktif değil!

yakusha

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
açık kaynak yazılımlar bölümü için moderatore gerek yok, lakin benden başkasına ben varken verirseniz intihar ederim :)

emubaltaci

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
129
ceza puanı silinenlerde başvura bilir arkadaşlar

by efsane

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
peki 1 defa 3 günlüğüne banlananlar?(pesimist abi yaktın beni):(

emubaltaci

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
129
sizin şuan ceza puanınız gözükmüyor

by efsane

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
ceza puanım yok ama bi defa banlandım 3 günlüğüne ,o zaman ne ceza puan sistemi gelmişti, ne de af çıkmıştı, umarım mod olabilirim

Elbruz46

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,338
Moderatörler ATANMASIN
Üyeler SEÇSİN

Foruma DEMOKRASİ gelsin...

ATANDIĞI İÇİN YÖNETİMDE SUS PUS OLAN YÖNETİME KARŞI ÇIKAMAYAN Moderatörler yerine

SEÇİLMİŞ GÜCÜNÜ ÜYELERDEN ALAN GEREKTİĞİNDE ÜYELERDEN YANA TARAF OLACAK YÖNETİME KAFA TUTABİLECEK Moderatörler istiyoruz :D

Persona Grata

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
53
Moderatörler ATANMASIN
Üyeler SEÇSİN

ATANDIĞI İÇİN YÖNETİMDE SUS PUS OLAN YÖNETİME KARŞI ÇIKAMAYAN Moderatörler yerine

SEÇİLMİŞ GÜCÜNÜ ÜYELERDEN ALAN GEREKTİĞİNDE ÜYELERDEN YANA TARAF OLACAK YÖNETİME KAFA TUTABİLECEK Moderatörler istiyoruz :D

Aslında çok mantıklı. :) Bir anket açılarak moderatör adayları üyeler tarafından seçilirse çok daha demokratik olur. :)

aruchan.blog

Müdavim
Reaksiyon puanı
56
Moderatörler ATANMASIN
Üyeler SEÇSİN

iyi de yönetimle üyeler arasında bir kopukluk yok ki...yönetim, gerekmedikçe hiçbir şeye zaten müdahale etmiyor...bu söylediğin bu forumla ilgili değil bence

gezegen

Müdavim
Reaksiyon puanı
37
yönetim adayları belirlemeli secim üyelere bırakılmalı

muratflash

Müdavim
Reaksiyon puanı
510
Seçim olursa oyunuzu bana verin....:D

Ankara ya deniz getircemi vaadediyorum..:laugh:

braveheart.fb

Müdavim
Reaksiyon puanı
92
Elbruz46 arkadaşımızgayet mantıklı bir öneri getirmiş. Ama şöyle bir durumda var; aday olacak arkadaş eğer bilgi gerektirecek bir bölüme aday olacaksa o bölüme vakıfta olması gerekecek. Yani hem üyelerin sevgisiyle mod alacak, hemde bu sevginin bir karşılığı olarak, kendi bölümün uzamanı olarak, en iyi şekilde yardımcı olacak.

Gerçeği bana kızacaksınız ama pek ciddi konuların konuşulduğu bir sitede de değil SDN. Ciddi konuların konuşulduğu bir site değil derken bunu açılan başlıklara atıfta bulunarak söylüyorum. Daha doğrusu o bilgi birikimi isteyen bölümlere baktığımızda en az ilgi duyan bölümler olduğunu görüyoruz. Güncel konularda yapılan ciddi tartışmalarda ise saygı değer mod arkadaşlarımız kendilerine pek iş bırakmaz. Normal olan mod arkadaşımızın konuyu takip etmesi hakaret ve saygısızlık yapan üyeyi uyarması yada siteden uzaklaştırmasıyken, bir de bakarsınız ki mod arkadaşımızın çirkin sesini duyu vermişsiniz: “konu amacından sapmıştır kilit” yada “konu karşılıklı tartışmaya dönmüştür kilit.”

Bu arada belirmeden edemeyecem; eğer bir konu açarsanız konun sınırlarını belirmenizi öneririm. Hani sayfaya girdiğiniz “aa ne oldu da kilitlendi” dememek için konunun amacını ve kapsamını belirtir bir paragrafta yazıverin. Giriş, gelişme ve sonuç ölçülerini göz önünde bulundurmayı da unutmayın.:)

Ya siz en iyisi mi boş verin ciddi meselelerini konuşmayı; açın “nickiniz anlamı” gibi başlıkları yada +18 geyiklerini onlardan konuşalım:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...